Şimdi Ara

CASIO Kol Saati Fan Club (99. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.981
Cevap
44
Favori
261.783
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 96979899100
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu üç yakışıklı da benim kıymetlilerim. Öğrencilik imkanıyla aldım hepsini. Özellikle mavi kadranlı modele aşığım diyebilirim. Lacivet takım elbise ile mükemmel oluyor. Dijital modeli ise daha çok piknik, yürüyüş vs yaparken takıyorum. Beyaz kadranlı modeli ise genelde günlük kullanımda tercih ediyorum. 😊
     CASIO Kol Saati Fan Club

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Casio'culara selamlar. Casio candır. Bir adet Edifice'ım var, yıllardır tık demeden çalışıyor maşallah. Asker saati diye geçen F91W'i ise zaten bilmeyen yoktur. Şimdi de şu modeli düşünüyorum:

CASIO Kol Saati Fan Club
  • Merhaba
    G Shock gst s110 model saatimi tamir ettirmek istiyorum.

CASIO Kol Saati Fan Club
    Elimi yıkarken bile su alıp hafif buğu yapıyor, bezeldeki vidalar biri de hafif yalama. Ortaya karışık ufak bir koleksiyonum var,
     CASIO Kol Saati Fan Club
    bulunduğum şehirde geçen yıl hepsine pil taktırdım, şuan dünya saati gösterir gibi her biri farklı saat gösteriyor o nedenle işini iyi yapan bir ustaya ihtiyacım var.

Tavsiye edebileceğiniz işinin ehli usta var mı acaba? ⁰

• the flying dutchman kullanıcısına yanıt

Casio nun dijital saatlerinde rakamlar genelde ince ve küçük puntolu olur, ama bu nadir model güzelmiş, siyah zemin üzerine iri beyaz rakamlar bence çok şık görünüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kayamtky -- 9 Ekim 2022; 12:6:10 >
  • 18.Bayezid kullanıcısına yanıt

İstanbul-Sirkeci' de Casio teknik servis (internet den bulursunuz) var. En güvenilir Casio nun kendi teknik servisi olsa gerek.

• 18.Bayezid kullanıcısına yanıt

İnstagramda casio.doktoru hesabını ekleyin.

Mükemmel işçiliği var. Kartlardaki bozuk yolları dahi tamir ediyor.

• SpEeDy! kullanıcısına yanıt

Teşekkürler hocam irtibata geçtim kendisiyle

• kayamtky K kullanıcısına yanıt

Teşekkürler hocam

• kayamtky K kullanıcısına yanıt
    Muazzam kontrastı sayesinde her ışık seviyesinde saat rahatça okunabiliyor. İşim gereği sadece zamanı, ışıklandırma açmadan baktığımda görebilmek için aldım ama açık renk kıyafetlerle de günlük hayatta çok şık duruyor.

Diğer fonksiyonlarını hiç kullanmadım ama adım sayma ve fiziksel aktvitede çok başarılı olduğu söyleniyor.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • the flying dutchman kullanıcısına yanıt

Evet, Casio da ilk defa böyle kontrast görüyorum, internet de inceledim ekran teknolojisi konusunda net bir bilgi bulamadım, böyle kontrast ve canlılık yalnızca led ve oled ler de olur diyeceğim ama led ler de 2 yıl pil ömrü olmaz. netice olarak Casio yine yapmış yapacağını.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kayamtky -- 10 Ekim 2022; 22:11:46 >
  • Eski, yeni kullandığım 6 adet Casio dijital saatim var. Değiş değiş kullanıyorum. Valla satmaya kıyamıyorum.

Şimdi gözüm Casio DBX-100, Casio CA-602, Casio CA-505 modellerde.

• Merhaba,
    İlk kez casio marka bir saat alacağım. Bu iki model arasında kararsız kaldım. Siz olsanız hangisini alırsınız?

PRG-650YL-3
    https://www.casio.com/tr/watches/protrek/product.PRG-650YL-3/

Ve

PRG-340-3
    https://www.casio.com/tr/watches/protrek/product.PRG-340-3/

650 mağara özelliği var bu beni cezbediyor ancak 90 gr. 340 ise 40 gr ağırlığı var.

Cevap verecek arkadaşlara Teşekkürler.

• gw-m5610u satan var mı?

• G-SHOCK GG-1000-1A3DR u severek beğenerek favori saatim olarak kullanırken bir baktım casio lüks premium diye bunu çıkarmış, solarlı safir cam bayağı da güzel, var mı alanınız aşağıdaki modelini düşünüyorum almayı:

CASIO Kol Saati Fan Club

•  CASIO Kol Saati Fan Club

CASIO Kol Saati Fan Club

Casio duro.  CASIO Kol Saati Fan Club 

• Merhaba, eski bir modelde olsa benim için anlamı çok büyük, 32 yıllık saatim F-93W

CASIO Kol Saati Fan Club

• Eskiye özlem diyerek aşağıdaki saati listeme aldım. İnşallah sahip olacağım.

CASIO Kol Saati Fan Club
  • Buda benim Casiom. Pek digerlerine benzemiyor ama bu saati seviyorum.

CASIO Kol Saati Fan Club

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Merhaba, satıcısının n11 olduğu casio bir saat alınır mı? Garanti olsun orijinallik olsun bir sorun yaşar mıyım?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Avbill A kullanıcısına yanıt

İnternette her halt oluyor. Ben Ersa Saat firmasından alıyorum. Casio'nun yıllardır Türkiye distribütörlüğünü yapıyorlar. Ürünler tamamen orijinal. Hologramlı ve faturalı.

CASIO Kol Saati Fan Clubwww.ersasaat.com.tr
    Erkek Kol Saatleri ve Bayan Kol Saatleri - Ersa Saat
    https://www.ersasaat.com.tr/?gad_source=1&gclid=EAIaIQobChMImsnqsNGPhQMVN2WRBR2mkACLEAAYASAAEgJ1FfD_BwE
  • 
Sayfa: önceki 96979899100
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.