Şimdi Ara

CASIO Kol Saati Fan Club (96. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.980
Cevap
44
Favori
261.868
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9495969798
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

EQB-500 DC 1ADR modeli hakkında bilgi alma şansım var mı?

Almayı düşündüğüm bir model

Şimdiden teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hassey kullanıcısına yanıt
    Biraz inceledim güneş enerjisi Dünya saatleri uçuş modu telefondan ayar yapabilme gibi özellikleri var. eğer ülke elle sık sık geziyosaniz sizin işinize yaraya bilir. Ama sadece begenip almak istiyorsanız suanki fiyatı 5 bin küsur ben vermezdim o paraya İsviçre mekanizma bı saati tercih ederdim sonuçta saat zevk işi yine sizin gonlunuz ne istiyorsa onu yapın..😊

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bengkberk B kullanıcısına yanıt
    Hocam cevap İçin teşekkürler

Ama tasarımı çok hoşuma gitti

Açıkçası güneş enerjisi olması da beni ayrıca cezbetti

Bu arada İsviçre saatlerimde var.

Koleksiyonuma bir casio da olsun istedim.

Tabii bu parayı hakediyor mu açıkçası emin değilim

Dediğim gibi saat zevk işi tasarımı hoşuna gitmiş alınır . Ama fiyat çok pahalı hakkedermi orası ilk baktığımda benide düşündürdü.3 gün önce casionun bu modelini almistim [simage]http//img.donanimhaber.com/upfiles/1740563/8d692262-3314-475e-80e1-e2d685691656.png[/simage]  CASIO Kol Saati Fan Club

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bengkberk -- 3 Haziran 2019; 21:45:9 >
  • Aramızda bu saati kullanan var mı acaba ?

Kullanıcı yorumlarını merak ettim.

Bu fiyat olayı yurtdışında nasıl acaba ?

Yurtdışından getirtme imkanım da var.

İnternette çok fazla bilgi bulamadım.

• n11 de bazı mağazalarda fiyatlar çok düşük nasıl oluyor bu?
  • BusteID B kullanıcısına yanıt
    bu model saati n11 den 798 TL ye aldım 5 gün önce şuan fiyat pahalı olmuş SWISS MILITARY 06-4298.3.04.009 1.939,00 TL yerine 1.202,18 TL
    https://urun.n11.com/erkek-kol-saati/swiss-military-06-4298304009-P320087631

• bengkberk B kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun, güle güle kullanın. Garanti kağıtları vs. tam mı? Casiolarda replika vs. olabiliyormuş. Ersa garantisi altında olmasına dikkat edin vs. diyorlar.
  • BusteID B kullanıcısına yanıt
    Benim aldığım modelin çakması var yuotubede videoları var inceledim ersa garanti belgesi filan herşey var benimki orijinal zaten videoda izlediğinde belli ediyo kendini

• GD-120N kullanıyorum beni de yaz :)

Burda fiyat olarak uygun görünüyor 500 dc modeli ben bu saatin deri kordonlu olanını aldım bütün özellikleri 500dc ile aynı benimli eqb 500 L modeli ocak ayında internetten ersa saat garantili 750 tlye almıştım gayet memnunum güzel saat

https://www.hepsiburada.com/casio-eqb-500dc-1adr-edifice-erkek-kol-saati-p-HBV000003LQH2?magaza=tisaati&wt_gl=cpc.tum.genel.pla&gclid=CjwKCAjw3azoBRAXEiwA-_64OtYvTSl6Vb8SIFfWUVT_7Lnqxw-q2tLnK83M69WTkw2lpaN4pPxyUhoCh-IQAvD_BwE

• Selamlar, EQB-510RBM kullaniyorum, beni de yazabilirsiniz dostlar :)

• casio kolleksiyoncusuyum ama aw 111 modelini bir türlü bulamadim özellikleri yapim tarihi ve degeri nedir bilen varmi?
  •  CASIO Kol Saati Fan Club CASIO Kol Saati Fan Club CASIO Kol Saati Fan Club CASIO Kol Saati Fan Club

bunlarda benim kuzular insta dan takip icin "casiofreak" yazmaniz yeterli

• wwgokhanww W kullanıcısına yanıt
    Çok güzel bir koleksiyon 👏

• quote:

Orijinalden alıntı: Okumayanadam

Burda fiyat olarak uygun görünüyor 500 dc modeli ben bu saatin deri kordonlu olanını aldım bütün özellikleri 500dc ile aynı benimli eqb 500 L modeli ocak ayında internetten ersa saat garantili 750 tlye almıştım gayet memnunum güzel saat

https://www.hepsiburada.com/casio-eqb-500dc-1adr-edifice-erkek-kol-saati-p-HBV000003LQH2?magaza=tisaati&wt_gl=cpc.tum.genel.pla&gclid=CjwKCAjw3azoBRAXEiwA-_64OtYvTSl6Vb8SIFfWUVT_7Lnqxw-q2tLnK83M69WTkw2lpaN4pPxyUhoCh-IQAvD_BwE
    Bilgilendirme için teşekkürler

• Hocam yardımınız lazım bir saat var casio gshock arka kapkta kodu yazmıyor bu orjinalmi birde fiyat kaça yarar orjinalse aradım internet bulamadım bu saati bir abimizde bana satmak istiyorda??? Bilgisi olan yazabilirmi teşekkürler.
     CASIO Kol Saati Fan Club
     CASIO Kol Saati Fan Club
     CASIO Kol Saati Fan Club
     CASIO Kol Saati Fan Club

• quote:

Orijinalden alıntı: kayamtky

yaklaşık 12 yıl önce Casio nun pro-trek güneş enerjili dijital saatini kullanmıştım. Bir kaç sene sonra saat de görüntü gitti.
    Casio yetkili servisi, içinde ki bataryanın ömrünün dolduğunu, yenisinin takılması gerektiğini söyledi. O zamanlar bana pahalı gelmişti, vazgeçtim yaptırmaktan.
    Başka bir Casio saat aldım.

Özetle,
    güneş enerjili saatlerin içinde ışık enerjisiyle dolan, belli bir şarj-deşarj döngü ömrüne sahip yeniden doldurulabilir pil vardır.
    Ömrü bitince, öyle normal piller gibi kolayca değiştirilemiyor.

Yani güneş enerjili saatler ömürlük değildir, bunu göz önünde bulundurunuz.
    Ancak günümüzde şarj edilebilir saat pili teknolojisinin ne durumda olduğunu bilmiyorum, belki de gelişmiştir.

Alıntıları Göster
    Bende de 1999 yılında aldığım pilli pro trek saat var.Sensörleri biraz sapıttı ama saati sapmadan çalışıyor. 20 yıldır banamısın demedi. Güneş enerjili saatler konusunda tavsiyeniz için teşekkürler.

• Casio saatlerin kronometreleri hakkında bilmediğim bir konu mu var yoksa kronometre 1 saat dolduğunda sıfırlanıyor mu?
    Saat Casio A68WA-1WDF.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hsyncnk

Hocam yardımınız lazım bir saat var casio gshock arka kapkta kodu yazmıyor bu orjinalmi birde fiyat kaça yarar orjinalse aradım internet bulamadım bu saati bir abimizde bana satmak istiyorda??? Bilgisi olan yazabilirmi teşekkürler.

orjinal degil

• 
Sayfa: önceki 9495969798
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.