Şimdi Ara

CarrefourSA Süper 5-17 Ocak Kampanyaları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
5
Favori
3.293
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • CarrefourSA Süper 5-17 Ocak KampanyalarıCarrefourSA Süper 5-17 Ocak KampanyalarıCarrefourSA Süper 5-17 Ocak KampanyalarıCarrefourSA Süper 5-17 Ocak KampanyalarıCarrefourSA Süper 5-17 Ocak Kampanyaları

15-17 Ocak
    25 tl ve üzeri baliyat alış verişine 5 tl para puan
    5-7 Ocak
    25 tl ve üzeri Reçel, Bal, Çikolatali Krema, Findik Ezmesi, Tahin ve Pekmez alış verişine 5 tl para puan
    5tl biscolata alış verişine 1 para puan
    12-14 Ocak
    30 tl ve üzeri Tuvalet Kagidi, Kagit, Havlu ve Peçete alış verişine 6 tl para puan
    8-11 Ocak
    40 tl ve üzeri Balık Çeşitleri alış verişine 8 tl para puan

%20,25,30 indirimli ürünleri eklemedim. Bu tarihler arasında yeni fırsatlar oldukça güncellemeye çalışacağım. İyi akşamlar Türkiye, her nerede yaşıyor ve yaşatılıyorsan....

CarrefourSA Süper 5-17 Ocak KampanyalarıCarrefourSA Süper 5-17 Ocak KampanyalarıCarrefourSA Süper 5-17 Ocak KampanyalarıCarrefourSA Süper 5-17 Ocak KampanyalarıCarrefourSA Süper 5-17 Ocak Kampanyaları
    CarrefourSA Süper 5-17 Ocak KampanyalarıCarrefourSA Süper 5-17 Ocak Kampanyaları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hersh -- 15 Ocak 2018; 18:27:24 >

• aynı namet sucuk 500 gr a101 de 20 tl
    dün gördüm
  • Şu 10 liralık sucuğa 25 tl 1 alana 1 bedavada yeni moda oldu. Namet sucuğun kilosu hangi ara 100 tl olduda 250 gramı 25 tl oldu? Carrefourda migrosun kampanyalarını kopyalıyor anlaşılan. Migrosta 10 liraya sattığı sucuğa 1 alana 1 bedava deyip 25 tl istiyor. Hem ürünü daha pahalıya satıyorlar hemde 1 ürün yerine 2 ürün satmış oluyorlar. Kampanyaymış. Yersen.

Carrefourun 24,90 tl dediği sucuk şok markette 13,5 lira. Eğer 2 adet alırsan tanesi 10 lira. Yani kilosu 40 lira. A101dede namet ziyafet sucuk 280 gramı 9,15 lira. Oysa carrefour kilosuna 100 lira diyor. Carrefourun sattığından küçük altın falanmı çıkıyor ne bu kazık?

Carrefourun şuan elimde resmi yok ama zamanında migrosunkini çekmiştim. Normalde 15,90 olan sucuk 1 alana 1 bedava kampanyasında 24,90 oluyor ki o sucuk anca bim sucuğuyla yarışır yani 15,90 falanda etmez. Bildiğin kilosu 35-40 lira olan ürünleri kilosu 100 liraya kakalıyorlar. Şimdi carrefourun sitesinede baktımda namet sucuğun kilosu 47,90 görünüyor. Yani 250 gramı 12 lira. Ancak 1 alana 1 bedavada kilosu 47,90dan 99,60a fırlıyor. Yani hem olandan pahalıya geçiriyorlar hemde çifter çifter geçiriyorlar

• Nesfitler nasil fiuat olarak,dogal kurutma urunler mi bunlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Süper olan neymiş diye çemkirmeye geldim ama sunum süpermiş, kalanı hakkında bir fikrim yok.

• Balparmak bal 28 liraya 5 lira da puan veriyorsa 23 liraya bedava.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pek cazip bisey yok gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: CeyKalDa

aynı namet sucuk 500 gr a101 de 20 tl
    dün gördüm

Dün aldım 101den 10 liraya namet…, 280 Gramdı galiba

• Özdilekten Ahmet İpek sucuklarını 280 g 11.00 tl ye 1 alana 1 bedava aldıktan sonra artık bu sucuklar hiç sıcak değil 12 adet stok yapmışım varsın dönsün dünya 😂😂😂😂

• Şarjlı diş fırçası almayı düşünüyorum. Ama hiç bilgim yok. %50 indirim varmış hangisini almalıyım? Kullananlar yardımcı olabilir mi?

• Köpek.ödül mamaları böyle bayağı ucuza geliyor. Stok yaparım.

Diş ürünleri de iyiymiş.

Sucukta indirim yok, gerek de yok geçen ay karfurda 30 a geliyordu açık fermantelerin kilosu, hâlâ var evde.

Konuyu açan arkadaşa teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: suatin

Şarjlı diş fırçası almayı düşünüyorum. Ama hiç bilgim yok. %50 indirim varmış hangisini almalıyım? Kullananlar yardımcı olabilir mi?

konu başlığındaki fotoya tekrar bakın

• Pardon %40mış. Ben bu konudan önce bakmıştım. Yanlış görmüşüm.

https://www.carrefoursa.com/tr/oral-b-vitality-sarj-edilebilir-dis-fircasi-3d-white-p-30052113

Sorumu tekrar ediyorum. Hangi şarjlı dii fırçasını almalıyım? İnternetten de alabilirim.

• Bende esnafim.
    Iyi mantik aslinda..
    Ambalaj uretiyorum.Bundan sonra 1000 tane ambalaj alana 400 tane bedava , kalan 600 u 2 kati fiyat yazip 3 ile carpip kare kokunu odeyene 100 tane bedava diye kampanya yapacagim..
    Musteri anlayana dek zaten koseyi donerim..
  • quote:

Pardon %40mış. Ben bu konudan önce bakmıştım. Yanlış görmüşüm.

https://www.carrefoursa.com/tr/oral-b-vitality-sarj-edilebilir-dis-fircasi-3d-white-p-30052113

Sorumu tekrar ediyorum. Hangi şarjlı dii fırçasını almalıyım? İnternetten de alabilirim.

buna 40 liradan fazla vermeyin

• quote:

Şarjlı diş fırçası almayı düşünüyorum. Ama hiç bilgim yok. %50 indirim varmış hangisini almalıyım? Kullananlar yardımcı olabilir mi?

stok varsa bulunduğun yerde al hatta yedek de al

https://www.sanalmarket.com.tr/kweb/prview/15215069-32137-oral-b-expert-precision-clean-db04-pilli-dis-fircasi

• quote:

Orijinalden alıntı: m@xman

quote:

https://www.sanalmarket.com.tr/kweb/prview/15215069-32137-oral-b-expert-precision-clean-db04-pilli-dis-fircasi

adam şarjlı istemiş
    ayran tuzluydu

• quote:

Orijinalden alıntı: CeyKalDa

quote:

Orijinalden alıntı: m@xman

quote:

adam şarjlı istemiş
    ayran tuzluydu

Ne fark eder ki pili çok uzun gidiyor Bu fiyata çok uygun diye paylaştım. hem adam ister alır ister almaz size ne oluyor da herşeye olumsuz yorum yazmaya hazır gibisiniz.

• Bilgi için teşekkürler. Köpek maması aldım. Bayağı uygun geldi.

• Piyasadaki en kötü sucuklardan biri o gürme sucuk mgros çok sattı aldık ve pişman olduk
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.