Şimdi Ara

CAPTUR 2 (2020) (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
808
Cevap
21
Favori
62.447
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İkiside güzel ama opsiyonel ,icon da 7" hayalet ekran var

CAPTUR 2 (2020)
  • quote:

Orijinalden alıntı: alfa-x

16.11.2020 Fiyat listesi

Fiyatlar bir hayli yüksek ,icon donanım Sürüş destek paketiyle mükemmel ama 340.000 e geliyor kabaca.

Bize göre fiyatlar yüksek :) ancak 2008 den uygun ,full 2008 dizel 355000 diyorlar , captur listeden diğer renolar gibi indirim yapıyor mu acaba ??

1.0 icon da gelirse daha uygun fiyatlarla geleceğinden şansı artar

• alfa-x kullanıcısına yanıt

2008 full dizel 355 bin mi? Nerede var hocam?

355 bin lira Captur'a göre çok uygun zira cam tavan ve bazı opsiyonları (cam tavan, ghost... vs) eklediğimiz zaman Captur'un fiyatı çok rahat geçiyor 2008'i. Ben sarı siteyi referans aldığımda 355 bine full dizel 2008 görememiştim.

• quote:

Orijinalden alıntı: jay jay justified

2008 full dizel 355 bin mi? Nerede var hocam?

355 bin lira Captur'a göre çok uygun zira cam tavan ve bazı opsiyonları (cam tavan, ghost... vs) eklediğimiz zaman Captur'un fiyatı çok rahat geçiyor 2008'i. Ben sarı siteyi referans aldığımda 355 bine full dizel 2008 görememiştim.

Araç fiyatları konusunda var hatta az önce gördüm sondan 1-2 sayfa öncesi 340 yazmışlar cam tavanlıymış ,en son ne zaman baktın şu son 2-3 gün acayip düştü biraz daha dolar gerilesin şelale olur :)

%50 lik dilme girecek çoğu 300 den 220 ye .) çoğu kişi beklemeye geçti..

Bu arada bunlar liste fiyatının altınaymış Captur da fiyat aldınız mı ,canlı Capturu henüz incelemedim ama 2008 o kadar kalite gelmedi bir 3008 değil ,sanki capturdan geride kalite anlamında iç mekan olarak.. 3008 ise rakipsiz

• https://forum.donanimhaber.com/sifir-arac-ve-arac-fiyati-teklifi-alanlar-2021--132918743-3868

quote:

Orijinalden alıntı: utaritli26

yakın zamanda ocak teslim 2008 allure cam tavanlı için fiyat teklifi alan oldumu?

355 dediler ya

Buda paylaşılan diğer fiyat

https://forum.donanimhaber.com/sifir-arac-ve-arac-fiyati-teklifi-alanlar-2021--132918743-3869

CAPTUR 2 (2020)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alfa-x -- 18 Kasım 2020; 22:38:53 >

• Güzel ayrıntılı inceleme , bu iç mekan kalitesi 2008 de yok ikisini sürmeden karar verme CAPTUR 2 (2020) 

• O kadar para cebimden çıkacaksa 2008 e verirdim şahsen,şanzıman-motor-tasarım
    Captur maalesef fiyat politikasını doğru ayarlayamamış.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Canlı inceleyemedim henüz ancak 2008 de video daki captur kalitesini göremedim

2008 de kapı içleri kötü arka koltukların alanı malzeme olarak çok ucuz hissettiriyor ,ki 2008 in en full modeliydi incelediğim ,bak 3008 öyle değil ,dıştan çok fark yok ama içeride 2008 ile 3008 arasında bence uçurum var.

Tercih meselesi CAPTUR 2 (2020) 

• Capturun hiç bir donanımında perde havayastığı yok mu gerçekten ?

• Herkese Merhaba şuan ki aracım 2015 model clio 4 1.5 dci icon paket, geçen gün showrooma gittim yeni bir araç alma planım var Ötv Muafiyetli 1.3 Captur İcon ancak cam tavan yok 175 bin TL fiyat verdiler 2008 için Allure cam tavansız 185 bin diyorlar az önce Citroen ile görüştüm C5 Aircross 1.2 Live paket 175 bin (boş paket lakin adaptif hız sabitleyici, arka park sensörü 8'' multimedya ekranı mevcut) fiyat verdiler bu üç araç arasında kaldık siz hangisini tercih ederdiniz fikirleri alabilirmiyim?

• quote:

Orijinalden alıntı: Berko0606

Herkese Merhaba şuan ki aracım 2015 model clio 4 1.5 dci icon paket, geçen gün showrooma gittim yeni bir araç alma planım var Ötv Muafiyetli 1.3 Captur İcon ancak cam tavan yok 175 bin TL fiyat verdiler 2008 için Allure cam tavansız 185 bin diyorlar az önce Citroen ile görüştüm C5 Aircross 1.2 Live paket 175 bin (boş paket lakin adaptif hız sabitleyici, arka park sensörü 8'' multimedya ekranı mevcut) fiyat verdiler bu üç araç arasında kaldık siz hangisini tercih ederdiniz fikirleri alabilirmiyim?

Sıralamam

1) Captur (Motor ,şanzıman ,kalite)

2) 2008

3) Yakın fiyata 1.2 Opel Grandland X

C3 aircross bu sınıfın aracı gibi değil stepway in hallicesi :)

Grandland X captur fiyatlarına yakındı fiyat sayfasında

• alfa-x kullanıcısına yanıt

Tamam teşekkür ederim ama C5 A c3 değil diğer alternatif

• Ocak ayını beklemenizi öneririm yeni ötv limitleri için. Ayrıca sizden alabilecekleri en fazla para %80 dilimindeki araçlar için 168.500 tl olması gerekiyor.Fazlası yasal değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi g-dncr -- 28 Kasım 2020; 9:16:0 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Berko0606

Tamam teşekkür ederim ama C5 A c3 değil diğer alternatif

O zaman C5A 1. tecihim olur CAPTUR 2 (2020) 

Ama şunu belirtmek de fayda var aynı gün arka arkaya tercihlerimi test eder öyle alırım

Gerçek test kağıt üzerindekinden çok farklı .Ben boyumdan dolayı C5 boş paket alırım ama biraz daha kısa olsam her açıdan daha ekonomik ve sorunsuz ve dolu Captur alırdım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alfa-x -- 28 Kasım 2020; 15:19:5 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alfa-x

O zaman C5A 1. tecihim olur  

Ama şunu belirtmek de fayda var aynı gün arka arkaya tercihlerimi test eder öyle alırım

Gerçek test kağıt üzerindekinden çok farklı .Ben boyumdan dolayı C5 boş paket alırım ama biraz daha kısa olsam her açıdan daha ekonomik ve sorunsuz ve dolu Captur alırdım.

Alıntıları Göster

Teşekkür ederim test nasipse aralık ilk haftası yapacağız 3 aracı

• Arkadaşlar herkese merhaba. Captur bulut gri sitah tavan touch 1.3 edc mi dün teslim aldım. Başka satın alan var mıdır bu grubu buldum en güncel. Alanlar varsa iletişimde olalım. Clio 5 imden sonra ilk izlenimlerim güzel ama hanüz bir sürüş yapamadık tabi. Sürdükçe yorumlar yapıcam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: züttürük

Arkadaşlar herkese merhaba. Captur bulut gri sitah tavan touch 1.3 edc mi dün teslim aldım. Başka satın alan var mıdır bu grubu buldum en güncel. Alanlar varsa iletişimde olalım. Clio 5 imden sonra ilk izlenimlerim güzel ama hanüz bir sürüş yapamadık tabi. Sürdükçe yorumlar yapıcam.

Hayırlı olsun kazasız belasız inşallah CAPTUR 2 (2020) 

Sabırsızlıkla resimlerle birlikte bekliyoruz

• merhaba arkadaşlar CAPTUR 1.3 TCe 155 Hp icon alev kırmızı aracımı 25 ocak 2021 de teslim aldım.İnşallah kazasız belasız bineriz ailecek.

Araç çok seri ve agresif dizelden geçtim benzine lakin araç çook atik ve çok çabuk hızlanıyo geldi bana (eski aracım 2017 peugeot 308 BlueHdi Allure).Konfor çok tatlı, sürüşü çok keyifli (aman lastik basınçlarına dikkat önler 33, arkalar 31).

Şehir içi 8 - 8.5 benim kullanımımda.

eğer 3D paspas alacaksanız MEGANE 4 ün paspasları tam oluyor, beklemeyin alın derim.

ses yalıtımı yaptırma gereği hissettim, yaptırdıktan sonra baya bi sesi kesti (yol/lastik sesleri) 120 den sonra rüzgar sesine yapacak bişey yok.

ses yaılıtımını teker üstündeki davlumbazları çıkarıp zift benzeri bişey sıkıyolar.

Multimedya olarak 9.3 inch olanı aldım navigasyonlu (7,350 Tl) olanı lakin çoook gereksizmiş 1 hafta da anladım boşuna para vermeyin.

sürüş ekranı 10.25 inch (3,750 Tl. )olandan buda gereksiz arkadaşlar güzel ama değmez.

bu ikisi yerine sunroof (13,400 tl) yada sürüş destek sistemini (14,000) alın derim.

birde HAVA DURUMU widget inde bağlatıyı kuramıyorum yani çalışmıyor. yardım hattını aradım dönüş yapacaklar ama ümitli değilim muhtemelen bizim ülkede desteklemeyi diyecekler.

Aklıma gelenler şuan için böyle bi sorusu olan varsa cevaplamaya çalışırım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dutalice -- 2 Şubat 2021; 23:1:18 >

• dutalice D kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun. Güzel seçim ben de touch 1 3 tce sahibiyim. Performans beni çok tatmin etti ama eski aracım clio 5 icondu. Bir icon donanımı arıyorum. Gözüm iconlarda umarım sene sonuna geçerim.

Kazasız sürüşler. fiyatlarda ufak bir güncelleme yaptılar bakalım euro düşüyor durumu görücez.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.