Şimdi Ara

Captain Marvel (2019) | Brie Larson (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
947
Cevap
18
Favori
48.159
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kozmik evren diyorsan o konuda DCU marvelden daha basarili karakterlere sahip marvel o evrene gecis yaparken zaten elinde ki kontrati biten oyuncular yuzunden bazi ana karakterler rework yiyecek bu degisimler kemik izleyici uzaklastirir.

Ayrica kozmik evren konusunsa JL ile kiyaslanamaz marvel cunku JL nin bu konuda daha basarali ve bilinen karakterleri var. Eger DCU kendini toparlarsa bu virajda marveli yakalar hatta gecer.

Bu degisim marvele yaramayacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nuvole N kullanıcısına yanıt
    Son cümlen hariç yorumum:
  • Helal olsun.

• Film müzikleri en büyük ilgi alanım habeti görünce çok sevindim.
    Pınar Toprak umarım başarılı olur.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Pınar Toprak için sevindim. Geostrom'dan sonra biraz daha büyük projelerde yer almaya başladı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bir de kadınlar gününde vizyona girecekmiş film. üstüne thordan ve hulkdan da güçlü olacak. koskoca marvel universe feminizmin oyuncağı mı oldu be. benim gözümde marvel bitmiştir.
    Captain Marvel, MCU evreninde gezegenleri hareket ettirebilecek kadar güçlü bir karakter olacağı açıklanmış sanırım. Geçmiş olsun. Önceden hadi ekstra güçleri var diyordum ondan en güçlü olacak diyip kendimi avutuyordum. Şimdi ise ne diyeceğimi şaşırdım. Fiziksel olarak Normalde Thor/Hulk ikilisi (farketmez 1. 2. en güçlüleri bunlar) olması gerekirken, MCU'da çöp olmuş güçsüz şaklaban bir Hulk, İW'de gerçek güçlerine son 20 saniye kavuşmuş bir Thor, İlk filminde Gezegenleri hareket ettiren Marvel olması üzücü...
  • OctaCore kullanıcısına yanıt
    marvel çizgi romanlardan sapmaya başladı artık beyazperdede kafalarına göre değiştiriyorlar dinamikleri. hatta yeni farkettim bunuda doctor strange filminde dr. strange'i eğiten "The Ancient One" karakteri orijinalde yaşlı uzakdoğulu bir erkek ama filmde avrupalı bir bayan olarak gösterildi.araştırırsanız bu bilgiyi sizde teyit edersiniz.

marvelin bu kafasına göre iş yapma işi beni çok soğuttu amk captain marvel'i de dediğin gibi yapacaklarsa hiç izlemeyelim amk feministler izleyip orgazm olsun diye film yapıyorlar.
    Aynen dediğin gibi çok sapmaya başladılar. Sıkıntı şurda, karakterlerin gerçek güçlerini gösterseler sıkıntı olmaz. Ama Avengers üyelerinin en gözde ve en güçlü adamlarını gelip arka planda bırakıp güçlerini kısarsan ve daha ilk solo filminde orijinal hikayede olmayan bir karakteri gelip diğerlerinin en üstünde tutarsan sıkıntı. Sırf karakterin ismi marvel ve kadın olduğu için bu kadar üstte tutmaya gerek yok. Böyle bir açıklama yapmaları bile çok saçma. ÇR de 150 milyar ton ağırlığında dağı kaldırmış olan hulkun Fenriri zorlanarak kaldırması gibi saçma. Ya gelip adam gibi karakterlerin güçlerini göstersinler yada tüm karakterlerin gücünü kıssınlar.

• Umarım öyledir

• 1 aydan az kaldı sabredin geliyor fragman.
  • Captain Marvel i , Adam Warlock yerine koyacaklar hikaye de belli oldu.Eldiveni bu hatun geri alacak.İyi de o zaman neden guardians of the galaxy 2 sonunda Adam Warlock göndermesi yaptınız ki...
  • -CristaL- - kullanıcısına yanıt
    Hala gelmedi fragman ;(

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-C7653CE04

Bu mesaj silindi.
    Umarım fragmandır ama sanmıyorum altında "15 years of sober" demişler hep
  • Ben ne izledim yahu?

• Adamlar haklı . Ragnarok'tan sonra Russolar yüzünden fragmanlar neredeyse filmden sonra geliyor
  • Bir şeyler olacak sıkı durun
    https://twitter.com/brielarson/status/1037148632963796992?s=19

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Avengers 4'ten önce çıkacak değil mi ?

• Captain Marvel'dan ilk kareler/olası fragman bu akşam 7'de geliyor!
    https://twitter.com/cizgikafe/status/1037280850176499714

hadi bakalım
  • Merakla bekliyoruz.
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.