Şimdi Ara

Captain Marvel (2019) | Brie Larson (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
948
Cevap
18
Favori
48.159
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Infinity War ile birlikte aşırı önemli bir hale geldi bu film. Zaten MCU'nun en güçlü kahramanı olacak Captain Marvel. Çok güzel şeyler bizi bekliyor.

Ant-Man and The Wasp: 6 Temmuz 2018

Captain Marvel: 8 Mart 2019

Avengers 4: 3 Mayıs 2019

Spider-Man 2: 5 Temmuz 2019
  • Son yıllarda filmlerini izlemedim. Ilk Scott Pilgrim vs The World filminde tanımıştım. Vay be Brie sende büyümüşsün.
  • Batman kullanıcısına yanıt
    room'u öneririm.
  • Açıkçası bayan kahramanlar beni pek cezbetmiyor. Ww filmi güzeldi ama kahramana isinamadim. Onun yerine Harley quinn ve karadul tarzı sexy karakterler oluşturmalılar. Feminist karakterleri sevmiyorum aga. Ben eski kafayim napalim captain Marvel i de Angelina Jolie nin gencligindeki gibi bı hatun oynamaliydi. Yeni nesil hatunlar çocuk gibi geliyorlar. Bu oyuncuda çok çocuksu ve tipsiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yapayzeka037 -- 3 Mayıs 2018; 7:37:23 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yapayzeka037

Açıkçası bayan kahramanlar beni pek cezbetmiyor. Ww filmi güzeldi ama kahramana isinamadim. Onun yerine Harley quinn ve karadul tarzı sexy karakterler oluşturmalılar. Feminist karakterleri sevmiyorum aga. Ben eski kafayim napalim captain Marvel i de Angelina Jolie nin gencligindeki gibi bı hatun oynamaliydi. Yeni nesil hatunlar çocuk gibi geliyorlar. Bu oyuncuda çok çocuksu ve tipsiz.
    Tamam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Charles Bartowski

Tamam

Alıntıları Göster
    Sen sus şımarık velet. :D Benim istediğim gibi yapsınlar filmi :D

• quote:

Orijinalden alıntı: pokezoom

Sen sus şımarık velet. :D Benim istediğim gibi yapsınlar filmi :D

Ağla :d
    Captain Marvel değil de Ms.Marvel lazım sana (Kamala değil Carol'un eski hali)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu filmden hic umudum yok niyeyse :D bence kötü olacak. Hem kadin cok güclü gösterelim diye batircaklar bide cok fazla komedi yapacaklar

• Bu filme ve aslında Captain Marvel karakterine gerek kalmadı.

Thor, şu an zaten yetiyor Thanos'a karşı.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Beyler yıllar önce izledim çizgi filmden hatırladığım kadarıyla.

Captain Mahr Vehl Kree, ırkından bir komutandır.

Carol Denvers'ı kurtarmaya çalışırken güçlerini ona geçirmişti.

Oda Captain Marvel olmuştu.

Hatırladığım bu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mishakal -- 6 Mayıs 2018; 1:1:34 >
  • Umarım güçleri Kevin Feige'nin dediği kadar abartı olmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: trufily

Bu mesaj silindi.

Justice League'in sonundaki Superman gibi gelip
    , Thanos'u tokatlayacağından korkuyorum ondan.
  • Captain Marvel gibi salak bir karakterin önümüze MCU'un Sözde "En Güçlüsü" olarak servis edilmesine dayanamıyorum. Avengers'ın ilk filmlerindede Kaptan Amerika dayatması vardı nefret ediyordum. Son filmdede gördük amerikayı rezil olup oturdu köşeye.
  • Bilmediğimden soruyorum. Captain marvel zaten en güçlü karakterlerden biri olduğunu duymuştum. Yanlış mı

• Gwynbleidd. kullanıcısına yanıt
    Yanlış.Çizgi romanlara göre orta seviyede.İlk 20 içinde bile değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gwynbleidd.

Bilmediğimden soruyorum. Captain marvel zaten en güçlü karakterlerden biri olduğunu duymuştum. Yanlış mı
    Captain Marvel, Hulk ve Thor'dan daha güçsüz ama ikisinin de yapamadığı bir güce sahip; enerji absorbe etmek. Beyaz delik absorbe etmişliği var. Taşların da enerji yaydığını düşünürsek bunları kendi faydasına da kullanabilir yoksa fiziksel olarak Thanos'un karşısına çıkabilecek biri değil ama bu yetenekleri de göz ardı edilecek şeyler değil. Ek olarak geçen redditte görmüştüm güzel bir teori ama doğru çıkacağını sanmıyorum yine de spoilera alayım
    Carol'un 7.his diye bir gücü var 6.hissin bir üstü denebilir. 7 sayısından ötürü 7.taşla bağlantısı olduğunu öne sürmüşler. Çizgi romanlarda Ego taşı adında 7.taş var.

• Captan Marvel'ın gücü aslında rakibine bağlı, ne kadar güçlü bir rakibi varsa o kadar çok güç absorbe edip kullanabilir. Yani en güçlü karakter de olabileceği gibi en güçsüz karakter de olabilir :)
  • KOEMAN32 K kullanıcısına yanıt
    Komedi mi yapacaklar? Bu kanıya nereden vardınız. Tanıtımların da ve filmin ilk çıkan fragmanın da hiç komedi unsuru yok hatta hafif dram içeriyor.
  • Noctivagant kullanıcısına yanıt
    Fragman ciktimi bile görmedim. Yapimci kendi demisti aksiyon/komedi olacak diye.

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.