Şimdi Ara

Captain Marvel (2019) | Brie Larson (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
948
Cevap
18
Favori
48.159
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: schumi0411

Captain Marvel'dan ilk kareler/olası fragman bu akşam 7'de geliyor!
    https://twitter.com/cizgikafe/status/1037280850176499714

hadi bakalım
    bu resim gerçekse captan marvelin elindeki soul stone değil mi
  • çıkmadı gitti verin şu fragmanı
  • Tesekkurler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://twitter.com/EW/status/1037369974396993537
    buyrunuz hacı abiler,pek bişey yok başka gelen
     Captain Marvel (2019) | Brie Larson

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi schumi0411 -- 5 Eylül 2018; 19:14:6 >

• Yan profilden muazzam duruyordu.Ön profilden şu an için garip görünüyor İzlemeden bilemeyiz ama olmuş ya da olmamış.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: schumi0411

https://twitter.com/EW/status/1037369974396993537
    buyrunuz hacı abiler,pek bişey yok başka gelen
    Teaser falan bekliyordum ama napalım. Fotolar da ateş ediyor

• Evet abiler daha fazlası geldi fotoların , pek bişey belli olmuyor filmde görmek lazım

https://www.instagram.com/p/BnWfehKlznz/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=1t50r9embrrwj

• Fragmanı versenize ulan arkadaş ne kayıyorum şu an varya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MERNEPTAH -- 5 Eylül 2018; 20:6:54 >
  • Sağlam bir film olacak gibi.

Ayrıca Nick Fury'i inanılmaz gençleştirmişler ya bu gidişle yaşlı oyuncular ölene kadar oyunculuğu bırakmaz

Yani RDJ yaşlandı blah blah triplerine hiç gerek yok açıkcası.
  • The future is female yazmışlar dergi kapağına, feministlerin deli gibi 10 basacağı wonder woman v2 geliyor. Bir de dünya kadınlar gününde çıkıyor, feminizm bonusu ikiye katlanıyor.

Zaten captain marvel'ı karakter olarak de hiç sevmem çizgi romanlardan, direk en güçlü diye duyurmaları da bildiklerime aykırı.

Avengers 4 için mecburen izleyeceğiz, kadın kahraman diye kadınlar da gelecek.

Ticari olarak çok başarılı olacak, film o kadar iyi olur mu bilemiyorum.

• Bu film bir nebze wonder women başarılı ! olduğu için yapıldı(rakip olmak için değilde bizde biraz bu trendin parasını yiyelim diye).Brie larson beğendiğim bir aktor hatta gal gadottan daha çok beğenirim oyunculuğunu(dikkat edin oyunculuk diyorum güzellik değil).Ama kuşkularım vardı kostüm ortam vs ama resimlerde fena gözükmüyor hatta vücudu biraz yapılı olmuş iyi olmuş ince çıtı pıtı olsa hiç yakışmazdı
  • quote:

Orijinalden alıntı: victor zsasz

Bu film bir nebze wonder women başarılı ! olduğu için yapıldı(rakip olmak için değilde bizde biraz bu trendin parasını yiyelim diye).Brie larson beğendiğim bir aktor hatta gal gadottan daha çok beğenirim oyunculuğunu(dikkat edin oyunculuk diyorum güzellik değil).Ama kuşkularım vardı kostüm ortam vs ama resimlerde fena gözükmüyor hatta vücudu biraz yapılı olmuş iyi olmuş ince çıtı pıtı olsa hiç yakışmazdı
    Gal gadot fiziken Brie Larson'dan daha iyi baya iyi ama yüz olarak Brie Larson bana göre daha iyi,işin garip tarafı capten marvel gibi bir yan karakteride avengers'ın içine en güçlü olarka koymaları çok saçma olmuş çizgi romanlarda bu olay yok ama MCU cinematik evren işte ne gelirse borsa

• MERNEPTAH kullanıcısına yanıt
    bu en güclü olayı biraz karmaşık

Marvelin yeteneklerinden biri enerjiyi absorb etme gücü
    taşlar saf güçten oluştuğu için thanosa karşı en güçlü karakter olacakmış sanırım.

tam bilmiyorum yine de bir yerde okumuştum
  • quote:

Orijinalden alıntı: MERNEPTAH

Gal gadot fiziken Brie Larson'dan daha iyi baya iyi ama yüz olarak Brie Larson bana göre daha iyi,işin garip tarafı capten marvel gibi bir yan karakteride avengers'ın içine en güçlü olarka koymaları çok saçma olmuş çizgi romanlarda bu olay yok ama MCU cinematik evren işte ne gelirse borsa

Alıntıları Göster
    Eeee napacaksın trend güçlü badass kadın kahraman devri marvelda bunu kullanıyor ama evet dediğinde haklısın captain marvel güçlü bir kahraman ama en güçlü olmayı hak ediyor mu tartışılır.Özellikle thorun tam gücüne ancak yıllar sonra ulaştığını, doctor strange'in gücünün bayağı kısıldığını gördüğümüzde yada scarlet witch gibi bir karakter varken en güçlü olarak lanse edilmesi evet saçma.Mcu aynı ocak gibi ateşi istediği gibi açıp kısıyorlar(yani karakterlerin gücünü) millette sonunda yaptıkları yemekleri afiyetle yiyiyor

•  Captain Marvel (2019) | Brie Larson
  • Kostümü cidden güzel olmuş o fotoğrafı buraya koyan olursa bi etiketleyi versin
  • Paylaşılan fotoğraflara baktım sanki Brie Larson yakışmamış bu role. Yinede bi izlemek lazım.
  • 0MG90 kullanıcısına yanıt
    Ben de yakıştıramadım ama dediğin gibi bir izlemek lazım. Fragman da yakın da gelecekmiş zaten.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • [simage] http://i.hizliresim.com/5y1qvq.jpg [/simage

Fragman Geliyor 😀😀

• fragman saat kaç gibi düşer acaba
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.