Şimdi Ara

Captain Marvel (2019) | Brie Larson (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
948
Cevap
18
Favori
48.159
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Belli değil gibi şu an için ama İlk fragman beklentiyi yüksek tutmamak lazım.
  • Dedeler eli kulağında ayık olsun herkes ben işteyim akşam saat 9 gibi evdeyim tetikte olun süpriz bekliyorum sizlerden ben kaçar
  • 3 değilse de 4 gibi yayınlanır muhtemelen, olmadı 5.
  • Lawsford27 kullanıcısına yanıt
    3-4-5 .. net zamanlama olmaması en sevdiğim şey

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam saat kaç gibi yayınlanır ?

Sen bilirsin :D

• Yaşli teyzeye vuran kahraman mı olur 0/10

Şaka bir yana fragman fena değil, spiderman gibi tüm filmi göstermedikleri her fragman güzel bence.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fragmanı beğendim pek bişey göstermemişler ama en kötü 10/7 lik tarzda bir film gelecek gibi

• Fragmanın yarısına kadar pek hoşuma gitmemişti(brie larsonu pek yakıştıramamıştım rolüne açıkçası) işte sonra fragmanın sonlarına doğru gelince hmmmm fena değilmişe döndüm.Şimdiki düşüncem ise fragman fena değil ama temkinli olmakta fayda var kötü bir film olma olasılığı mevcut açıkçası mesela doctor strange fragmanı çok daha iyiydi ama ortalama bir filmdi bu filmde ise en azından ortalama film olsun yeter düşüncesindeyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi victor zsasz -- 18 Eylül 2018; 16:12:46 >
  • Fragman güzel fazla bir şey göstermemeleri daha güzel olmuş. Bolca içerik gösterip daha fazla hype yaptırabilirlerdi umarım 2. ve 3. fragman da bu ayarda olur.

Reisi gördük gerisi boş
     Captain Marvel (2019) | Brie Larson

• Fragmana bayıldım . Müthiş gözüküyor tam hayal ettiğim gibi yapmışlar . CGI kalitesi yine iyi
  • COULSON
  • Bu filmde düşman kim olacak?
  • Fragman çöp

• trailerin sonunda binary mode a mı girdi? eger oylese ise cidden mcu daki en güclü hero olucak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Onvious -- 18 Eylül 2018; 18:21:35 >
  • Bu nick fury efekt ile mi cgi ile mi gençleştirildi arkadaşlar. İki türlüde adam inanılmaz genç gösteriyor çok etkiledindim

• Efektler eleştirilmemiş hayret. Anladı demek herkes artık bir süre sonra düzeltildiğini.

İyi hoş ama o yumruk olmasaymış

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu fragman pek hoşuma gitmedi ama 2.fragman herzaman mükemmel oluyor.

• Marvel filmleri kronolojik sırasında captain america filminden sonra hikaye sırasında tahminimce ikinci sırada olacak film. Kronolojik izleme sırası aşağıdaki gibi büyük ihtimal...

https://www.neoldu.com/marvel-filmleri-sirasi-izleme-listesi-en-iyi-marvel-filmleri-33271h.htm

Fragmana gelecek olursak normal şartlarda Thanos’u bu anlamız gömer. Çünkü thanos az daha yok ediliyordu. Kendisini yakışıklı sanan piç serseri aşıklık yapmasaydı.

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.