Şimdi Ara

Captain America: The Winter Soldier (2014)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
743
Cevap
8
Favori
25.442
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 288
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 3 gün 11 saat 29 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Favoriye Eklediklerim 8
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • SteveRogers (32 mesaj) Maximum_Carnage (22 mesaj) Surfer Rosa (20 mesaj) Opricnik (18 mesaj) N. Chomsky (18 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (79 mesaj) Mobil (168 mesaj) Tablet (6 mesaj) (3 mesaj) Mini (30 mesaj)
  • @
1 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sinema - Dizi - Televizyon - Müzik - Kitap >> Sinema >> Yabancı Filmler >> Captain America: The Winter Soldier (2014)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    8099 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Uzun bir aradan sonra tekrar çizgi-romandan sinemaya zıplayan Kaptan Amerika, 140 milyon dolar bütçesiyle beklentilerin de üstüne çıkarak gişede 368 milyon dolar gibi bütçesini ikiye katlayan bir rakam elde edince devam filmini de garantilemişti. Şimdi Walt Disney stüdyoları devam filminin resmi vizyon tarihini 4 Nisan 2014 olarak belirlediğini duyurdu.

Marvel kahramanı olan Captain America'nın hikâyesini merakla beklenen Yenilmezler (The Avengers)'in kaldığı yerden devralacağı ve Chris Evans'ın canlandırdığı Steve Rogers'ın Nick Fury (Samuel L. Jackson) ve S.H.I.E.L.D ile birlikte modern dünyayı kurtarmaya devam edeceği bekleniyor. İlk filmin II. Dünya Savaşı fonunda geçtiği düşünülürse, devam filminde bizi oldukça farklı bir atmosferin beklediğini söyleyebiliriz şimdiden.
    Yönetmen koltuğunda Joe Johnston'ın olmayacağı film için stüdyo şimdi bu görevi sırtlayacak yeni bir yönetmen arayışında. Gelen ilk dedikodular ise stüdyonun listesinin ilk sırasında televizon işleriyle tanınan Anthony ve Joseph Russo'nun olduğunu gösteriyor.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

1
    |
    |

I LOVE THIS GAME

• Yarbay
    6665 Mesaj
    gelen gideni aratır sözü sinemada genellikle gerçeklik bulan bir söz oldu.

umarım bu film de ilk filmlerinden sonra hayal kırıklığı olanlardan olmaz.
    |
    |
  • DH Yönetici
    8676 Mesaj
    ilk film fena değildi.. ikinci filmi de merakla bekliyoruz.
    |
    |

Sağlam senaryo yapmalılar
    Marvel'ın filmlerdeki en büyük hatası filmlerine Dünya geçmişiyle-dönemlerin önemli olaylarıyla ilgili propagandalı senaryolar koyması
    Soğuk Savaş temalı senaryo (X-Men First Class)
    bundaki gibi Nazileri ve İkinci Dünya savaşı tabanlı bir senaryo
    Iron Man'de Orta Doğu'da silah alım-satım teması
    Wolverine'de de vardı yanılmıyorsam

Daha özgün birşeyler bulun arkadaş
    ASUS PRIME B350-PLUS AM4 | AMD Ryzen 5 1600x 4.0Ghz OC | 2x8 GB G.SKill Trident Z RGB 3.0Ghz OC | Samsung 960 Pro SSD nVME 512GB | 2x Western Digital Blue 1 TB | MSI GTX 1060 Gaming X 6 GB | Xigmatek Frontliner | Xigmatek Scylla 240 Liquid Cooler | LG 34WK650-W 34inç 2K Ultra-Wide Monitor | Epson EH-TW5300 3LCD 1080p 3D Projector | Creative X-Fi Extreme Gamer | Asus Xonar DSX | | Sony STR-DH520 AV Receiver | Creative G500 THX 5.1 | Pioneer BDR-209EBK Bluray | Technisat Skystar HD2 | 2xSeagate Expansion 3 TB | Seagate Backup Plus 5 TB | 3xSeagate Backup Hub 8 TB | Canon Ixus 185 20.5MP Compact | Canon SX230 HS Compact 12.1MP | Samsung Galaxy Note 5
  • Yarbay
    9857 Mesaj
    Samuel L. Jackson'ın oynamadığı film yok arkadaş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
    |
    |
    İlk flim resmen saçmalalıklar silsilesiydi o ne öyle captain america gidiyor komple bütün tesisleri yok ediyor filan ben 2. film daha inandırıcı olmalı en azından samuel abi ve s.h.i.e.l.d biraz daha yardım etsinler de adam akıllı bişi olsun neyse bekleyip görcez tabi
    |
    |
    6766 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: maviyolcu

Samuel L. Jackson'ın oynamadığı film yok arkadaş.

Ona pek oynamak denemez aslında. Muhtemelen after credits'te bir sahnesi vardır.

|
    |
    İlk film o kadar da kötü degildi bence. Yani üzerinde ABD bayrağının renklerini taşıyan çizgili kostumuyle komik bir görüntüsü olan bir çizgi Kahraman icin gayet düzgün bir konu işlemişler. Ayrıca olaya duygusal bakmak gerekirse birinci filmdeki oynayan hatun icin bile 5 -10 defa izlerim ben bu filmi.
    İkincisinde oynayacağını zannetmiyorum.Benim icin kötü bir durum :p

|
    |
    Origin ID : Lyfalco - Steam ID : Lyfalco- Uplay ID : Lyfalco Battle Tag : LyFalco#2148

ASUS Z170 Pro Gaming/ Intel® Core™ i7-6700K/ MSI Geforce GTX 1660 Ti GAMING X /KINGSTON HyperX Fury 16GB (2x8GB) 2133MHz DDR4 / Cooler Master Seidon 120V Soğutucu / EVGA 650 GQ 80+ GOLD PSU / 32GB ReadyCache SATA 3.0 SSD+Kingston 120GB V300 + Toshiba 3.5" 500Gb / AOC 23" i2369v GENIS EKRAN LED IPS MONITÖR / DARK N10 KASA
    Profili kapalı üyelere özel mesajdan cevap vermiyorum
  • Binbaşı
    1936 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: WithinTemptation

İlk film o kadar da kötü degildi bence. Yani üzerinde ABD bayrağının renklerini taşıyan çizgili kostumuyle komik bir görüntüsü olan bir çizgi Kahraman icin gayet düzgün bir konu işlemişler. Ayrıca olaya duygusal bakmak gerekirse birinci filmdeki oynayan hatun icin bile 5 -10 defa izlerim ben bu filmi.
    İkincisinde oynayacağını zannetmiyorum.Benim icin kötü bir durum :p

Doğru söze ne denir gercekten cok hoş bir kızdı

|
    |
    |
    |

Ama Cap şak diye günümüze gelmişken bu biraz eğreti duracak tabii ama bir çözüm bulmuşlardır.

Captain America'nın en azından bana göre komik bir görüntüsü yok. Karakterin yaratılış sebebi belli zaten ama ilk başlarda o amaçla kullanılıp sonradan farklı çizgilere kaydı. Eskiden ben de sevmezdim, ön yargım vardı, ama yakından inceleyip maceralarını falan okumaya başladığım vakit sevmeye başladım, sevdiğim Marvel karakterleri arasında şimdi. Tanısanız çok seversiniz.
    |
    |

• Emekli Yönetici
    29596 Mesaj
    Şimdi bu filmin zamanı hangi dilim olacak acaba? Fury ve ekibi bunu buzdan çıkardı ve Avengers'e katıldı malum. Nereye sıkıştıracaklar ki? Ironman ya da Thor'da Hulk'da sıkıntı yok ara dönemleri anlatabilirler ama bu?

Orijinalden alıntı: PHI

Şimdi bu filmin zamanı hangi dilim olacak acaba? Fury ve ekibi bunu buzdan çıkardı ve Avengers'e katıldı malum. Nereye sıkıştıracaklar ki? Ironman ya da Thor'da Hulk'da sıkıntı yok ara dönemleri anlatabilirler ama bu?

Ben önceki mesajımda hatırlayamamışım kusura bakmayın, şimdi jeton düştü. Winter Soldier olayı günümüzde geçiyor zaten, yani ilk Captain America olduğu zamanlardan, Peggy Carter ile aşk yaşadığı zamanlardan daha ileri dönemlerde geçiyor. Tabii WS zamanı Peggy falan yaşamıyor doğal olarak, Sharon Carter var. Onun da Steve ile bir duygusal bağı var. İlk filmdeki Peggy de, Sharon Carter'ın teyzesi. Yani ben böyle hatırlıyorum, yapımcıların ekstra bir çaba göstermesi gerekmeyecek o yüzden.
    |
    |

• Caner Aksoy
    4227 Mesaj
    İlk film gereksiz uzundu.Ortaları falan çok sıkmıştı beni.Bakalım çıksın da gideriz .
    |
    |

#EvdeKal
  • Binbaşı
    1019 Mesaj
    imdb bakarak konuyu anlayabiliriz.
    şimdi konuyu yazarsam sizin için kötü olur (:
    |
    |
    CPU: 2X Pentium III 933 // MOBO: Intel OR840 // RAM: 4x 256MB PC800 RDRAM // GPU: Creative Labs Annihilator2 Ultra // Monitor: Sony GDM-FW900 // Case: Addtronics W8500-400A // Sound Card: Sound Blaster Live! Platinum 5.1 // Speaker: VideoLogic DigiTheater DTS // HDD: 4x 18GB Seagate Cheetah X15 // RAID Card: DPT SmartRAID IV Century PM2865U3 // DVD RW: Plextor Plexwriter 12/10/32 // OS: Windows 2000 Pro
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Sohbet
Ekonomi
kripto para haberleri
Radyo Dinle
Gülüş Tasarımı
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,290
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.