Şimdi Ara

Captain America: The Winter Soldier (2014)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
741
Cevap
8
Favori
26.609
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  Captain America: The Winter Soldier (2014)

Uzun bir aradan sonra tekrar çizgi-romandan sinemaya zıplayan Kaptan Amerika, 140 milyon dolar bütçesiyle beklentilerin de üstüne çıkarak gişede 368 milyon dolar gibi bütçesini ikiye katlayan bir rakam elde edince devam filmini de garantilemişti. Şimdi Walt Disney stüdyoları devam filminin resmi vizyon tarihini 4 Nisan 2014 olarak belirlediğini duyurdu.

Marvel kahramanı olan Captain America'nın hikâyesini merakla beklenen Yenilmezler (The Avengers)'in kaldığı yerden devralacağı ve Chris Evans'ın canlandırdığı Steve Rogers'ın Nick Fury (Samuel L. Jackson) ve S.H.I.E.L.D ile birlikte modern dünyayı kurtarmaya devam edeceği bekleniyor. İlk filmin II. Dünya Savaşı fonunda geçtiği düşünülürse, devam filminde bizi oldukça farklı bir atmosferin beklediğini söyleyebiliriz şimdiden.
    Yönetmen koltuğunda Joe Johnston'ın olmayacağı film için stüdyo şimdi bu görevi sırtlayacak yeni bir yönetmen arayışında. Gelen ilk dedikodular ise stüdyonun listesinin ilk sırasında televizon işleriyle tanınan Anthony ve Joseph Russo'nun olduğunu gösteriyor.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• gelen gideni aratır sözü sinemada genellikle gerçeklik bulan bir söz oldu.

umarım bu film de ilk filmlerinden sonra hayal kırıklığı olanlardan olmaz.
  • ilk film fena değildi.. ikinci filmi de merakla bekliyoruz.
  • İlk film kötü değildi bence orta halliydi. Bakalım bu nasıl olacak..
  • İlk film kötüydü

Sağlam senaryo yapmalılar
    Marvel'ın filmlerdeki en büyük hatası filmlerine Dünya geçmişiyle-dönemlerin önemli olaylarıyla ilgili propagandalı senaryolar koyması
    Soğuk Savaş temalı senaryo (X-Men First Class)
    bundaki gibi Nazileri ve İkinci Dünya savaşı tabanlı bir senaryo
    Iron Man'de Orta Doğu'da silah alım-satım teması
    Wolverine'de de vardı yanılmıyorsam

Daha özgün birşeyler bulun arkadaş
  • Samuel L. Jackson'ın oynamadığı film yok arkadaş.
  • Propaganda içeren bir seri olsa da ilk filmi beğenmiştim. 2014'e kadar sabredeceğiz.
  • İlk filmi sevmemiştim pek merakla beklemiyorum
  • filmin adı Captain America The Winter Soldier olucakmış..

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • İlk flim resmen saçmalalıklar silsilesiydi o ne öyle captain america gidiyor komple bütün tesisleri yok ediyor filan ben 2. film daha inandırıcı olmalı en azından samuel abi ve s.h.i.e.l.d biraz daha yardım etsinler de adam akıllı bişi olsun neyse bekleyip görcez tabi
  • quote:

Orijinalden alıntı: maviyolcu

Samuel L. Jackson'ın oynamadığı film yok arkadaş.

Ona pek oynamak denemez aslında. Muhtemelen after credits'te bir sahnesi vardır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk film o kadar da kötü degildi bence. Yani üzerinde ABD bayrağının renklerini taşıyan çizgili kostumuyle komik bir görüntüsü olan bir çizgi Kahraman icin gayet düzgün bir konu işlemişler. Ayrıca olaya duygusal bakmak gerekirse birinci filmdeki oynayan hatun icin bile 5 -10 defa izlerim ben bu filmi.
    İkincisinde oynayacağını zannetmiyorum.Benim icin kötü bir durum :p

• İlk filmi Afm de koca salonda tek başıma izlediydim . Ülkemizde fazla ilgi görmemişdi sanırsam . Orta halli bir film diyebilirim ilk filme.
  • quote:

Orijinalden alıntı: WithinTemptation

İlk film o kadar da kötü degildi bence. Yani üzerinde ABD bayrağının renklerini taşıyan çizgili kostumuyle komik bir görüntüsü olan bir çizgi Kahraman icin gayet düzgün bir konu işlemişler. Ayrıca olaya duygusal bakmak gerekirse birinci filmdeki oynayan hatun icin bile 5 -10 defa izlerim ben bu filmi.
    İkincisinde oynayacağını zannetmiyorum.Benim icin kötü bir durum :p

Doğru söze ne denir gercekten cok hoş bir kızdı

• İlk filmden pek keyif alamamıştım ama öyle vasat bir filmde değildi 2.filmi merakla bekliyorum
  • Hobaa Winter Soldier mı? Bu film The Avengers başlığının ilk sayfalarına yazdığım şeyleri işleyecek sanırsam. Alexandar Lukin falan olacak.

Ama Cap şak diye günümüze gelmişken bu biraz eğreti duracak tabii ama bir çözüm bulmuşlardır.

Captain America'nın en azından bana göre komik bir görüntüsü yok. Karakterin yaratılış sebebi belli zaten ama ilk başlarda o amaçla kullanılıp sonradan farklı çizgilere kaydı. Eskiden ben de sevmezdim, ön yargım vardı, ama yakından inceleyip maceralarını falan okumaya başladığım vakit sevmeye başladım, sevdiğim Marvel karakterleri arasında şimdi. Tanısanız çok seversiniz.

• Şimdi bu filmin zamanı hangi dilim olacak acaba? Fury ve ekibi bunu buzdan çıkardı ve Avengers'e katıldı malum. Nereye sıkıştıracaklar ki? Ironman ya da Thor'da Hulk'da sıkıntı yok ara dönemleri anlatabilirler ama bu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: PHI

Şimdi bu filmin zamanı hangi dilim olacak acaba? Fury ve ekibi bunu buzdan çıkardı ve Avengers'e katıldı malum. Nereye sıkıştıracaklar ki? Ironman ya da Thor'da Hulk'da sıkıntı yok ara dönemleri anlatabilirler ama bu?

Ben önceki mesajımda hatırlayamamışım kusura bakmayın, şimdi jeton düştü. Winter Soldier olayı günümüzde geçiyor zaten, yani ilk Captain America olduğu zamanlardan, Peggy Carter ile aşk yaşadığı zamanlardan daha ileri dönemlerde geçiyor. Tabii WS zamanı Peggy falan yaşamıyor doğal olarak, Sharon Carter var. Onun da Steve ile bir duygusal bağı var. İlk filmdeki Peggy de, Sharon Carter'ın teyzesi. Yani ben böyle hatırlıyorum, yapımcıların ekstra bir çaba göstermesi gerekmeyecek o yüzden.

• İlk film gereksiz uzundu.Ortaları falan çok sıkmıştı beni.Bakalım çıksın da gideriz .
  • imdb bakarak konuyu anlayabiliriz.
    şimdi konuyu yazarsam sizin için kötü olur (:
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.