Şimdi Ara

Captain America: The Winter Soldier (2014) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
742
Cevap
8
Favori
26.609
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İlk filmi beğenmiştim bunu da bekliyorum. Sonunda avengers 2'nin sinyalleri verilir mi?
  • İlk filmi izlemedim ama ilk sayfadan yerimizi ayıralım.
  • İlk film vasattı.Resmen Cüneyt arkın'ı tahtından etti bakalım bu filmde neler göreceğiz..
  • İlk filmi çoğu kişinin aksine beğenenlerdenim bende.İkinci filmide merakla bekliyorum.
  • İlk film diğer süper kahraman filmlerine göre çok geride kaldı bence.Green Lantern'de aynı şekilde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dodge

İlk film diğer süper kahraman filmlerine göre çok geride kaldı bence.Green Lantern'de aynı şekilde.

Hocam ilkini izlemedim de indiriyorum. Filmin nereleri kötü spoiler de verebilirsiniz sıkıcı yerlerini atlatırım. Kritik noktalar varsa güme gitmesin yani. Green Lantern 'ı da izlemedim ondan da bir kıyak bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ripper Roo

quote:

Orijinalden alıntı: Dodge

İlk film diğer süper kahraman filmlerine göre çok geride kaldı bence.Green Lantern'de aynı şekilde.

Hocam ilkini izlemedim de indiriyorum. Filmin nereleri kötü spoiler de verebilirsiniz sıkıcı yerlerini atlatırım. Kritik noktalar varsa güme gitmesin yani. Green Lantern 'ı da izlemedim ondan da bir kıyak bekliyorum.

Diğer süper kahraman filmlerinden farklı olarak birşey eksikti sanki hep filmde.Beklentim çok yüksekti filmden belkide o yüzden beğenmedim.Herkesin görüşü farklıdır tabi sen izleyip beğenebilirsin.

• beklemedeyiz
  • Yaklaşık bir hafta önce, Frank Grillo’nun (The Grey, Warrior) Captain America: The Winter Soldier’da kötü kahraman rolü için deneme çekimlerine katıldığı açıklanmıştı.
    Grillo’nun kaslı bir nişancı olan Crossbones rolünde olması fikrini de beğenmiştim. Ancak bu rol için daha popüler isimlerin de konuşulduğunu öğrenmiştik.
    Bu nedenle Grillo’nun rolü alıp almayacağı bilinmiyordu. Görünen o ki ünlü oyuncu Marvel’dakiler üzerinde iyi bir etki bırakmış.
    Çünkü Grillo’nun Captain America devam filminde Crossbones karakterini canlandıracağı doğrulandı.

Rolü Grillo’nun aldığını doğrulayan açıklamada ünlü oyuncuyla rol için bir anlaşma yapıldığı da belirtiliyor.

Crossbones karakteri çizgi romanda Savage Crims’in lideri olarak ortaya çıkıyor, daha sonra suçlular okuluna katılıp Red Skull’ın sadık yardımcısı oluyor.
    Bu kötü kahraman yakın dövüşte de usta olan yetenekli bir nişancı. Grillo’nun karaktere nasıl hayat vereceğini görmek için sabırsızlanıyorum.

Kadın başrol oyuncusunun kim olacağına henüz karar verilmedi ancak eminim kısa bir sure içinde bu konuyla ilgili bir açıklama yapılacaktır.
    Captain America: The Winter Soldier'da başrolde yine Chris Evans olacak.
    Anthony Mackie The Falcon, Sebastian Stan Bucky Barnes karakterlerini canlandıracaklar.
    Bu isimlerin dışında filmde Samuel L. Jackson, Cobie Smulders ve Scarlett Johansson’ı da göreceğiz.

Çekimlerine Mart ayında başlayacak filmin yönetmenliğini Anthony ve Joe Russo üstleniyor.

Captain America: The Winter Soldier 3D olarak 4 Nisan 2014’te gösterime girecek.

Haber: Nisan Benzergil @ DivxPlanet
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Görünüşe göre 2013 ve 2014 yılları film açısından güzel olacak.
  • ilk film iyiydi umarım bu da öyle olur.
  • Bu karakterin hayranları alınmasın ama bu adam marvel dünyasının en ezik kahramanı bence.
  • 2 POSTER

Captain America: The Winter Soldier (2014)

• Ilk filmde Bucky ölmemişmiydi ? Bu adam nasıl geri geliyor acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vermithrax

Ilk filmde Bucky ölmemişmiydi ? Bu adam nasıl geri geliyor acaba ?

Flashback falan olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ambarad

quote:

Filmin adı Winter Soldier. Winter Soldier rolünde de Bucky var. Ee filmde Nick Fury - Black Widow vs de var. Nasıl bir şey çıkaracaklar çok merak ediyorum.

Ilk film'in bana göre kötü yanı zamanı yansıtmaması. Hatırladığım kadarıyla 40 lı yıllarda geçiyordu ilk film. Buz'a düştüğünde kullandığı araç ne öyle. Uzaydan düşmüş de, Red Skull bulmuş gibi Tabi çizgi roman'ın da böyle birşey varsa bilemeyeceğim. Okumuyorum çizgi roman.

• quote:

quote:

quote:

Filmin adı Winter Soldier. Winter Soldier rolünde de Bucky var. Ee filmde Nick Fury - Black Widow vs de var. Nasıl bir şey çıkaracaklar çok merak ediyorum.

Ilk film'in bana göre kötü yanı zamanı yansıtmaması. Hatırladığım kadarıyla 40 lı yıllarda geçiyordu ilk film. Buz'a düştüğünde kullandığı araç ne öyle. Uzaydan düşmüş de, Red Skull bulmuş gibi Tabi çizgi roman'ın da böyle birşey varsa bilemeyeceğim. Okumuyorum çizgi roman.

Şimdi baktım da, ben anlamadım bu işten birşey

• quote:

quote:

quote:

quote:

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Cuk oturdu. Ben gidiyorum

• quote:

Bucky aslında ölmedi de ondan. Öyle sanılıyor sadece.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.