Şimdi Ara

Canavar çocuk

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
1.493
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

hurriyet.com

Avustralya'da inanılması güç bir olay yaşandı. 7 yaşındaki bir erkek çocuk hayvanat bahçesinin duvarını tırmanarak içeri girdi. İçerde bulunan bir çok vahşi sürüngeni taşla öldürdü.

Daha sonra ise yan kafeste bulunan timsahı beslemeye başladı. Sürüngenleri öldürürken kameraya yakalanan 7 yaşındaki çocuğun gülümsediği gözden kaçmadı. 30 dakika hayvanat bahçesinde kalan çocuk sadece Avustralya'da yaşayan 20 yaşındaki goanna türü bir kertenkelenin başını ezerken görülüyor.

Çocuk parçaladıktan sonra kertenkele etiyle kafesteki timsahı besledi. Ayrıca çocuğun bir çok sürüngeni de canlı canlı timsaha attığı kamera tarafından görüntülendi.

Hayvanat bahçesi yetkilileri çocuğun öldürdüğü 13 sürüngenin toplam değerinin 3 bin dolar civarında olduğunu açıkladı. Hayvanat bahçesi yetkilisi, "Böyle bir hayvan katliamının insan tarafından yapılması korkunç. Ancak bu katliamı 7 yaşındaki bir çocuk yaparsa bu daha da korkunç" dedi.

Yetkili hayvanat bahçesinin sıkı bir güvenlik sistemine sahip olduğunu, çocuğun küçük olması nedeniyle sensörlü güvenlik sisteminin devreye girmemiş olabileceğini iddia etti.

Canavar çocuk

• Waaayyy anasını cocukta pisikolojik hastalık wardır bence normal değil bunu yapması
  • elemana bak.Benim 3 yasında kuzen var oda manyak.
  • ohaaaaa
  • vay psikopat manyak
  • Yok artık LeBron James
  • geleceğin ruh hastası
  • Yok artık Milan Baros!
  • yok artık toroskosvasilyasdonaröjulyohanreykomanche ! ! !
  • Çocukta kendimi gördüm. Bizim köyde timsah olmadığından ben civciv, kedi, fare falan katlediyodum ama bu aşmış.. Geleceği ise (bkz. karındeşen jack)
  • Geleceği:

Seri katil olucak bu çocuk
  • benim anlamadığım 7 yaşındaki bir çocuk nasıl duvardan tırmanıp giriyo ve o hayvanların başını ezmek için taşı nası kaldırıyo.kriptondan falan gelmiş olması lazım
  • Ohahahaa ben böyle psikopat manyak, sadist ruhlu bi bebeye daha rastlamadım. Bide gülmüş psikopat.

quote:

benim anlamadığım 7 yaşındaki bir çocuk nasıl duvardan tırmanıp giriyo ve o hayvanların başını ezmek için taşı nası kaldırıyo.kriptondan falan gelmiş olması lazım

Bebede deli gücü var demekki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lokomatif Portakal -- 3 Ekim 2008; 17:15:05 >
  • Bebede deli gücü var demekki.

annesi hamileyken ne yedi acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi the beast -- 3 Ekim 2008; 17:54:49 >
  • hadi duvarı tırmandı tamamda sürüngenleri taşla nasıl öldürüyo ya zombi virüsü çıkarsa çocugu çağırın halleder

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MacroIceTR -- 3 Ekim 2008; 18:14:25 >
  • böyle bir çocuğum olmasını isterdim doğuştan damien 20 yaşına basınca kendisini yeni icraatları ile görmek dileğiyle.
  • quote:

Orjinalden alıntı: inek_avcısı

böyle bir çocuğum olmasını isterdim doğuştan damien 20 yaşına basınca kendisini yeni icraatları ile görmek dileğiyle.

sen de aynı yaşlarda ineklere yaptın heralde aynı şeyleri
  •  Canavar çocuk

• quote:

Orjinalden alıntı: Ceycey1903

Canavar çocuk

Hulk Deney Sonucu Oldu.Bunu İnsan Yapmış.Bide Bunda Deney Yaparlarsa Godzilla Felan Olur Bu

• helal başarılarının devamını dilerim
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.