Şimdi Ara

Call of Duty: Modern Warfare (2019) [PC ANA KONU] (256. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.814
Cevap
58
Favori
312.129
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 254255256257258
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gunfight modu çok sinir bozucu, karşıya hep takim ve güçlü rakipler geliyor, en azından görev için 10 maç attırdı bana 1 galibiyet alabildik, 1 galibiyete daha ihtiyacım var ama kapattım oyunu, benim yanımdaki ya acemi oluyor yada beni satıp çıkıyor oyundan tek kalıyorum, görevi bitirince elimi sürmem daha o moda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Call of Duty: Modern Warfare (2019) [PC ANA KONU]

Rank 155 e gelince silah veriyormuydu hatırlayamdım.
    Co-op ta siyah-altın aug görevini yaparken arada bu silah açıldı ne olduğunu anlamadım ,netten araştırınca rank 155 te açılıyormuş.Kilo
  • Beyler assault rifleleri platinum açmak için hepsini gold mu yapmam gerek ? Yeni çıkan silah da dahil mi buna ?
  • Ainz Ooal Gown kullanıcısına yanıt
    Evet.. Siz yinede bu sezonki silahı en sona bırakın.belkide onu gold yapmanıza gerek kalmaz

• rockerroll kullanıcısına yanıt
    Tamamdır. Cevap için teşekkürler.
  • Oyunu uygun fiyata nereden alabilirim ? One x i satıp PC ye geçince mecbur alacağım :)

• Anthropomancy kullanıcısına yanıt
    Rusyadan vpnle 200 lira falan,eger indirim varsa 130-150 lira civarina geliyo.
    Eu istiyorum derseniz fiyat ayni her yerde,indirim zamani biraz uygunlasiyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ainz Ooal Gown kullanıcısına yanıt
    Gerek yok diye biliyorum. Damascus yapmak için yeni silahlara gerek yok. Zaten Plat yapmadan Damascus'u açamıyorsunuz. Yanlış bilmiyorsam AR sınıfında CR-56, Grau, RAM-7'ye gerek yok. Yani AK-47, Scar, M13, Oden, FR, M4A1, FAL, Kilo'yu gold yapmanız gerekiyor.

Ben de şu sıralar ona uğraşıyorum ama FR'yi gold yaparken monitörü kırıcam bu gidişe. Shipment 24/7 olmasa bayağı zor zaten yapmak. Tabii orada da Long Shot görevini yapamıyoruz. Diğer maplerde oynamaya çalışmak da biraz sinir bozucu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KOSMERCAN -- 4 Temmuz 2020; 13:36:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KOSMERCAN

Gerek yok diye biliyorum. Damascus yapmak için yeni silahlara gerek yok. Zaten Plat yapmadan Damascus'u açamıyorsunuz. Yanlış bilmiyorsam AR sınıfında CR-56, Grau, RAM-7'ye gerek yok. Yani AK-47, Scar, M13, Oden, FR, M4A1, FAL, Kilo'yu gold yapmanız gerekiyor.

Ben de şu sıralar ona uğraşıyorum ama FR'yi gold yaparken monitörü kırıcam bu gidişe. Shipment 24/7 olmasa bayağı zor zaten yapmak. Tabii orada da Long Shot görevini yapamıyoruz. Diğer maplerde oynamaya çalışmak da biraz sinir bozucu.
    Longshot için groundwar

Damascus için sırayla giderseniz daha düzenli ve kolay olur. Ben yukarıdan aşağı sırasıyla gittim dolayısıyla gold yapmaya gerek kalmayan silahları yapmadan damascus açtım. Gerçi sonrasında alayını damascus yaptım ama

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rockerroll -- 4 Temmuz 2020; 13:56:27 >

• rockerroll kullanıcısına yanıt
    Aynen ben de öyle gidiyorum long shotları kaldı bir tek. Grond War en mantıklı seçenek de yani bazen arka arkaya bir sürü ls alırken bazen aşırı boş bi maç oluyor. 100 kill ya çok. Damascus'ta en zorlayan yada uzun süren sınıf hangisi oldu yaparken? Gerçekten tebrik ediyorum büyük sabır işi yapabilmek. :D

• Çok pahalı abiii
  • quote:

Orijinalden alıntı: KOSMERCAN

Aynen ben de öyle gidiyorum long shotları kaldı bir tek. Grond War en mantıklı seçenek de yani bazen arka arkaya bir sürü ls alırken bazen aşırı boş bi maç oluyor. 100 kill ya çok. Damascus'ta en zorlayan yada uzun süren sınıf hangisi oldu yaparken? Gerçekten tebrik ediyorum büyük sabır işi yapabilmek. :D
    longshot için ground war da belli noktalarınız olması lazım onlar harici ortalıkta gezmeyin :D
    ben zorlanmadım genelde ama en çok zorlayan kalkandaki kuru kafalar oldu heralde.ölmeden 3 kill,kalkan 3-4 saatimi almıştı
  • herkesin birlikte oyun attığı sadece call of duty türkiyeye özel kalabalık bir discord ve klan grubumuz var tek olan veya takım oyunu arayan arkadaşlar gelip rahatlıkla oyun bulabilirler aynı kd de olan kişilerle kd odalarında da oynayabilirler ayrıca klana da katılıp ekstra exp kazanabilirler .takım oyunu oynayacak aktif kişi bulmak dışında oyun ile ilgili haberleri, sohbetleri, güncellemeleri de takip edebilirsiniz.

linke tıklayarak katılabilirsiniz.

https://discord.com/invite/MDhCkvG

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • o kadar kill aliyoruz emek harcıyoruz 0 killi pusan adam gelip alıyor kafayı yersin ;) yeni update gelene kadar saldım ben

• Beyler, bayanlar,

Rusya VPN ile oyun şuan 125TL (1299 ruble) %35 indirimde bu fiyata birdaha bulamazsınız. Alacak olanlar varsa duyurulur.
  • jedican J kullanıcısına yanıt
    Kendi hesabımı girdiğimde fiyat euro oluyor neden acaba?
    Birde bildiğin farklı bir vpn varmı dostum.
  • EmreDFace kullanıcısına yanıt
    Kendi hesabınla olmaz, yeni hesap açıp vpn ile alabilirsin.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • EmreDFace kullanıcısına yanıt
    Mevcut hesaplarda olmuyor. Yeniden üyelik açılınca VPN ile alabiliyorsun.
  • Bilgilendirme için teşekkürler arkadaşlar.
    Zaten var olan hesapta birşey yoktu.Dediğiniz gibi fark bir hesap açarak oyunu aldım.
  • 
Sayfa: önceki 254255256257258
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.