Şimdi Ara

Call of Duty: Modern Warfare (2019) [PC ANA KONU] (254. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.814
Cevap
58
Favori
312.133
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 252253254255256
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: brnk

valla o bıçakla kalkan yüzünden uğraşmadım damascusa sen bide çubuğuda yapmışın helal https://www.playerauctions.com/ bi incele istersen bu siteyi koy 350 ye yazan eden olursa satarsın sezon 1-2 battlepass varsa gidebilir o civara

Alıntıları Göster
    Sezon 3 te başladım sezon 3 ve 4 full tamamlandı.
    Kalkan biraz can sıkıcı ama halloluyor, bıçak ve çubuk kolay
    Biraz kurcalayayim o siteyi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• brnk kullanıcısına yanıt
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi noprektam9113 -- 27 Ağustos 2020; 10:45:30 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhaba beyler warzone da acayip fps drop giriyor 2haftadır girmiyordum sadece multi oynuyorum multide bi sorun yok warzone da fps drop var bikaç hafta önce warzone da böyle bir sorun yoktu yaşayan varmı böyle bnm gibi sorun ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozgur4591 -- 25 Haziran 2020; 18:12:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: noprektam9113

.
    İlk satışım hocam. Netde araştırdım güvenilir ama hesap yollarken ekran görüntüsü, hesaba girerken ekran kaydı vs aldım şifre belli olacak şekilde. Hesabı alan 3 gün onay süresi var yamuk falan yaparsa kanıt olarak dursun diye. Benim satıcı direkt onayladı, 3 gün falanda sitenin bakiyede duruyo onu bekliyorum çekmek için.
  • brnk kullanıcısına yanıt
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi noprektam9113 -- 27 Ağustos 2020; 10:45:5 >
  • noprektam9113 kullanıcısına yanıt
    Ben skrill seçtim hocam kullandığım için. diğerleri bank transfer direkt olacağını düşünmüyorum sıkıntı çıkıyo yurt dışı transferde payoner hakkında bilgim yok. Skrillde nakit çekmek istersen 50 lira falan kesiyo ben başka Bi şey almak için kullanıyorum başka sitelere para atmak için kullanıyorum skrili o yüzden onu seçtim yoksa oda mantıklı değil

• Herkesin birlikte oyun attığı sadece call of duty türkiyeye özel kalabalık bir discord ve klan grubumuz var tek olan veya takım oyunu arayan arkadaşlar gelip rahatlıkla oyun bulabilirler aynı kd de olan kişilerle kd odalarında da oynayabilirler ayrıca klana da katılıp ekstra exp kazanabilirler .Takım oyunu oynayacak aktif kişi bulmak dışında oyun ile ilgili haberleri, sohbetleri, güncellemeleri de takip edebilirsiniz.

Linke tıklayarak katılabilirsiniz.

https://discord.com/invite/MDhCkvG

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oOFreedomOo -- 28 Haziran 2020; 18:27:2 >
  • Böyle giderse oyunu bırakıcam geceden beri oynuyorum. Multiplayer her maç hile geliyor en garip olanı 4 aylık çinli hileci eleman var adam daha banlanmamış kafayı yicem.
  • 1 haftadır girmiyordum oyuna girmeye çalışıyorum açılıyor yeni update var diyor masaüstüne gönderiyor kontrol ediyorum yeni update bulamıyor nasıl çözeceğim bu sorunu
  • Arkadaşlar şuan en hızlı battle pass tier nasıl kasabilirim.
  • Ainz Ooal Gown kullanıcısına yanıt
    Bence Plunder
  • TR saati ile 9'da güncelleme. Shipment dönüyor.

• 35.67 GB Update gelmiş vay anam vay bu nedir böyle yeniden oyun mu çıkarıyonuz ssd'lerin anası ağladı artık yeter.
  • oo bunların yapacağı işe ben bu nedir her hafta bize oyun indirtiyorlar
  • bu embesiller yavaş download a patch yapmıştı son güncellemede bu yine aynı yarı hızın altında indiriyor.başta full hızda çekiyordum bizim gerizekalı elektrik şebekesi elektrikleri kesti,yarım saat scan files bekledim şimdi de yavaş download..skik warzone 200 player yaması içinse bu 35 gb artık kallavi küfür edeceğim
  • Yeni sniper ve yeni scope geldi diyorlarda bende indiremedim daha hız 500 kbpslere düşüyor kanser etti.
  • grau, mp5 ve yeni cr56 nerflenmiş. bende dahil hemen herkes bu 3 silahı kullanıyordu zaten. ram-7 günlerine geri dönüş başlasın
  • darth hede kullanıcısına yanıt
    Benim bildiğim grau nerf yemişti o yüzden millet vlk scoplu ar lere yada mk9a sardı cr56 yeni silah aslında bufflanmalı bence çok aşırı derecede kullanan görmedim.
  • NecroCyber-777 kullanıcısına yanıt
    grau'nun mesafe düşmüş recoil artmış anladığım kadarıyla. cr56'nın da mesafe düşmüş ki harbiden uzak mesafede çok iyidi.

kar98 ise bufflanmış iyi kullananlar perişan ediyordu bunu ya üzüldüm. allah'tan kullanabilen az
    https://www.infinityward.com/news/2020-06/MW_Patch_Notes_June_29

tüm detaylar burada.

• Ben bu ara p90 takılıyorum

• 
Sayfa: önceki 252253254255256
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.