Şimdi Ara

Call of Duty: Modern Warfare (2019) [PC ANA KONU] (255. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.814
Cevap
58
Favori
312.090
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 253254255256257
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: rockerroll

indirme hız sorununu şu şekilde hallettim

server ı asia yapıp download ı başlattım
    10-15 saniye indirmesine izin verip pause yaptım
    ayarlardan indirme hızlarını 100 kb a sabitledim ve indirmeye devam ettirdim
    90 kb civarı indirme hızına dayananınca 10 saniye böyle indirmesine izin verdim (sanırım kilit nokta burası)
    indirme devam ederken pause yapmadan hız limitlerini 0 yaptım.max hızda indirmeyi tamamladı
    Yavaş indirmeyi bir önceki büyük update te yaptığım gibi yaptım şuan full hızda iniyor yine bu yontemle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rockerroll -- 30 Haziran 2020; 13:57:0 >
  • Kolsuz silahı MP5 nerf yemiş inanılmaz ötesi sevindim

Sırada diğer kolsuzların silahı olan vector var o da nerf yerse muhtemelen oyunu bırakır giderler

En sağlam nerfi grau yemiş hatta nerf değil resmen silahı katletmişler. 26.4 Archangel ve 20.8 Nexus barrellarının range i ve geri tepme kontrolü azaltılmış yetmemiş bir de ayrıca silahın kendi damage range i düşürülmüş o da yetmemiş sprey atarken ki geri tepmeye de hafif bir artış getirmişler. Bu nerf değil aga cidden nerf değil

Kar98 çok sağlam buff almış direk metaya girdi diyebilirim.

Dragunav yine çok sağlam buff alanlardan.

• Call of Duty: Modern Warfare (2019) [PC ANA KONU]

hazır shipment ve shoothouse varken yapın derim.kolay bitiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rockerroll -- 30 Haziran 2020; 15:57:1 >
  • Yeni meta: commando grip yerine merc ya da ranger grip , hatta artık recoil olan silahları monolitic supressor yerine compensator ile recoil olayını azaltmak. Bir çok videoda yeni videolarda bu şekilde setuplar var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NecroCyber-777 -- 30 Haziran 2020; 15:47:33 >
  • rockerroll kullanıcısına yanıt
    Kalkanı gold yapamayacağımdan dolayı oyunu bırakma seviyesine geldim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Defias

Kalkanı gold yapamayacağımdan dolayı oyunu bırakma seviyesine geldim.
    shipment var suan orada yapabilirsiniz.smoke layın köşelerden gidin ortalarda gezmeden halledebilirsiniz.shipment gelmezse geri deyip başlayan maçı iptal edin shipment gelene kadar
  • Tüm smgleri plat camo actım ama damascus nasıl acılıyordu acaba ?
  • NecroCyber-777 kullanıcısına yanıt
    Damascus olması için diğer tüm silahların melee, handgun, launcher vs vs gold olması lazım hocam.
  • Defias kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam artık vakit olursa bakıcağız ::)
  • Rumble iyiydi ya onu neden kaldırdılar ki
  • rockerroll kullanıcısına yanıt
    Bir hafta 10 gün sonra gelir yine alıştılar hocam artık.
  • Yeni sniper AMR fena. 400 MT ye mermi düşümsuz tek atıyor
  • Şuan indirme 0 gösteriyor bende indirebilen var mı yoksa bende mi sorun var
  • Shoot house ve shipment, kalıcı mı arkadaşlar yoksa kısa süreliğine mi var?
  • babasininoglu kullanıcısına yanıt
    Haftaliktir gene,
  • Sniper buff nedir gözünüzü seveyim herkes camp yapıyor zaten hiç mantıklı değil. Kar98 ve HDR ciddi anlamda bufflanmış haberiniz olsun

Edit : Silahları komple damascus yapmak için custom game yapmamız lazım burdan 10-12 kişi toplanıp hızlı bir yol biliyorum fakat umarım kapanmamıştır. Bildiğim glitch var uğraşmadan fakat banlanma riski çok yüksek o yüzden şuanlık askıda :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GeçerkenUğradı -- 1 Temmuz 2020; 7:4:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GeçerkenUğradı

Sniper buff nedir gözünüzü seveyim herkes camp yapıyor zaten hiç mantıklı değil. Kar98 ve HDR ciddi anlamda bufflanmış haberiniz olsun

Edit : Silahları komple damascus yapmak için custom game yapmamız lazım burdan 10-12 kişi toplanıp hızlı bir yol biliyorum fakat umarım kapanmamıştır. Bildiğim glitch var uğraşmadan fakat banlanma riski çok yüksek o yüzden şuanlık askıda :D
    O glitch çok eski ya kapatmışlardir onu. Strateji önemli damascustan. Amr yi dün açtım ve damascus yaptım bikac saatte. Doğru yol izlerseniz zaman kazanırsınız. Shipment önemli bu arada

Benim bildiğim illegal damascus yöntemleri şunlar. Ama bulaşmayın derim
    -Private match glitchi
    -Para verip discorttan bot lobby oluşturma (karşı taraf full bot oluyor kasmasi daha kolay, çünkü mal gibi duruyorlar sadece vuruyorsunuz )
    -oyun dosyalarında ki camo code lariyla oynayıp degistirme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rockerroll -- 1 Temmuz 2020; 13:22:3 >

• Şu anki indirimden daha ucuza oyunu alabileceğim bir yer var mı ?
  • Warzone da tdm neden kalktı ya? Gecen sene blackopsta herkes domination oynuyor diye kaldırmışlardi. Simdi de buna sardılar. Kimbilir multi kısmında neler yapıyorlardir. En çok begenilen modlari kaldirmak konusunda cok başarılılar.
  • ogzkrs kullanıcısına yanıt
    rusyadakı ındırımli fiyatlar en ucuz halı.
  • 
Sayfa: önceki 253254255256257
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.