Şimdi Ara

Call of Duty: Modern Warfare (2019) [PC ANA KONU] (152. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.814
Cevap
58
Favori
312.135
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 150151152153154
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    G36C oluyormuş silah nasıl acaba etkili mi ?
  • Sipihrz kullanıcısına yanıt
    Fişek fişek

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İyi ki Battle Pass almamışım. Free hâldeyken 3 maç attım 45 dk boyunca 2 level olamadım :D Buna ne zaman yeter ne ömür. Fortnite'da maç sırasında 3-4 level atlıyorsunuz falan.
  • Sipihrz kullanıcısına yanıt
    Görünüş ve istatistik olarak böyle. Fena değil bence denenmeli.

Call of Duty: Modern Warfare (2019) [PC ANA KONU]

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • MSC-C kullanıcısına yanıt
    Smg lere ve marksmanlere gold açıcam diye diğer silahlara elleyemedim. Aslında bu silahın challengelari bu şekilde daha kolay yapılabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Battle Pass neye göre artıyor maç içindeki oynayış sürene göre mi ?

• Yurtdışı forumlarda herkes isyanda, Shotout haritası niye kaldırıldı diye, oyunu bırakma sebebi.
  • 1.5 gblik güncelleme geldi
  • OPTİMİST kullanıcısına yanıt
    Vay anasını radikal karar :D
  • Oyundan aşırı derecede soğudum. Maplerin kötü olması, claymore ve shotgun saçmalığı ve Netcode sıkıntısını geçtim. Season 1 ile gelen Battle Pass olayıyla resmen üvey evlat muamelesi görüyoruz. 100 Tier'ı zamanla kasıp açmak varken sadece 20 tanesini kasıp açabiliyoruz. Diğer 80 tanesine zorunlu olarak Battle Pass aldırtmak istiyor. Başlarım oyununa da sana da Activision...
  • StativeDread kullanıcısına yanıt
    60 lira al hocam sende
  • quote:

Orijinalden alıntı: SiSKHoBBiT

60 lira al hocam sende
    60 tl verince iş bitmiyor ki. bir de gençliğinden 150 saat istiyorlar :D
    Ilk defa mı rekabetçi multiplayer oyun oynuyorsunuz ? Ciddi soruyorum yanlış anlamayın.

• Beyler ben yeni bi toshıba ssd aldım oyunu hdd den ona attım , 2-3 saat oynadıktan sonra bazen textureleri yüklemiyor geç yüklüyor . 0.5 saniyelik falan donma oluyor böyle şeyler yaşayan var mı?
  • DPeace kullanıcısına yanıt
    aynısını ben yaşadım. Ben yeniden yüklemiştim oyunu. Shader reset yapar mısın ?

• Çok fazla oynadığım söylenemez ama genel anlamda bilgim var neler döndüğünden. Yaptıkları adil değil bence. Zamanını harcamak istemeyen gitsin yine alsın tabi de neden almak zorunda bırakıyor ki? Emek verip kasarak açmak varken çok garip gerçekten. Gerçi şaşırmamak lazım Activision aslında bunu yıllardır yapıyor ama orada burada FREE Content diye de tanıtmasınlar abi o zaman. 100'ün 20'si FREE yersen.

Aslında free dedikleri kısım çok açık. Battle Pass sisteminin geleceğini de önceden söylediler .

Bütün rekabetçi oyunlarda battle pass ücretli olur.Rainbow Six Siege e hatta sonradan getireceklerdi bu sistemi. Bazı oyunlarda ise battle pass kendini amorti etmez. COD da tüm aşamaları bitirirsen 1300CP ye sahip oluyorsun ve diğer sezon bedavaya gelmiş oluyor. Bence bu gayet güzel bir şey.

BO4 ü oynadın mı bilmiyorum ama orada sezon başı 1 harita gelirdi onları oynamak içinde Season Pass e sahip olman gerekirdi. Bence MW deki şekli ile olması gerçekten gayet iyi. Satın almayan da bir şey kaybetmez . Ne güzel p2w bir sistem yok ortada

• Ya benim PC 16 GB ram 3.9 GHZ ama ekran kartı paylaşımlı İntel 4 GB bu oyunu kaldırır mı???
  • sessizlik2500 S kullanıcısına yanıt
    Malesef ekran kartı kaldırmaz . En az Gtx 1060 istiyordu yanlış hatırlamıyorsam.

• 
Sayfa: önceki 150151152153154
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.