Şimdi Ara

Call of Duty: Modern Warfare (2019) [PC ANA KONU] (153. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.814
Cevap
58
Favori
312.133
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 151152153154155
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Twitter üzerinden @Doritos u takip edip #DoritosDewDrop üzerinden herhangi bir tweet atarsanız. Doritos size DM olarak kod gönderiyor. Kodu etkinleştirdiğiniz zaman özel kol saati calling kart ve charm geliyor.
  • Sipihrz kullanıcısına yanıt
    Calling Card'ı bilmem ama, kol saati ve charm için 2 gün önce tweet attım. Beklemeye değer, bekliyoruz Going Dark charm'ı harika duruyor eğer öyle gözükecekse oyunda da.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bandow -- 5 Aralık 2019; 14:48:43 >
  • Ancak hafta sonuna oyunu oynama imkanım olacak. Battle pass almış olan arkadaşlar; nasıl gidiyor şimdilik? Önerir misiniz? Çok yavaş ilerliyor diye şikayet çoktu bir sürü platformda, cidden öyleyse insanın alası gelmez.
    Ben de oyunu yeni aldığım ssd'ye aktarmayı planlıyorum. Direkt olarak klasörün yerini değiştirip, battlenet üzerinden oyun dosyası dizinini değiştirdiğiniz halde öyle bir sorunla mı karşılaştınız? 150GB oyunu baştan indirmek istemiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bandow -- 5 Aralık 2019; 14:56:7 >
  • Bandow kullanıcısına yanıt
    Ben 1 gün önce tweet attım sonra Doritos'un tweetine cevap yazdım charm hala gelmedi diye. DM attılar bir kaç saat sonra.

Yeni aldığınız SSD ye rahatlıkla kopyalayabilirsiniz. Sorun çıkacağını sanmıyorum. Kopyaladıktan sonra gene bir dosya doğrulama yapın. Eğer yeni ssd ye windows ta kuracaksanız doğrudan tüm diski kopyalayın.Bunun için programlar var.
  • G36C yi beğenmedim bu arada beyler.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Sadece oyun deposu olarak kullanacağım, oyunu atıp dizin değiştirip doğrulama yapsam yeterli, teşekkürler.

Doritostan da hala bekliyoruz ne DM var ne bir şey. Yoğunluk var adamlarda da, kod yok sanırım onları bekliyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba. Online oyunlara pek asina degilim. Aksamlari bir saat oynarsam oynarim. Oyun ciktigindan beri iyi kotu oynuyorum pc de. Fakat bu battlepass nedir tam olarak anlamadim. Menusu bana karmakarisik geldi. Eger sadece goruntu olarak ivir zivir veriyorsa almayacagim. Fakat yeni haritalar , daha kolay level atlama vs gibi ise yarar seyler veriyorsa almayi dusunurum. Bilenler cevap verirse sevinirim. Hic bilmeyene anlatir gibi :)

Ben dm den kendi tweetimi de gönderdim görsünler diye

• Battle Pass genel olarak kozmetik veriyor. Hızlı level atlamak için tokende veriyor ama onlar süreli.
    Yeni haritalar ve modlar zaten herkese açık ve ücretsiz.

• Beyler. Superbox huawei kullanan varsa nasıl forward port yapacağımı anlatabilir mi ?

İşin sırrı tweet'i fotoğraf atmakmış. Atar atmaz kod geldi
    Call of Duty: Modern Warfare (2019) [PC ANA KONU]
  • Battle Pass almak o verilen 60 liraya değiyor mu cidden? Uzun süre oynayacağım oyunu, oldschool cod oyuncusuyum Ama işimden dolayı, bilgisayarda oyun oynamak için bir tek hafta sonum oluyor. Onu da değerlendirerek tavsiye veriniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bandow -- 5 Aralık 2019; 21:41:24 >
  • Oyunda bir gariplik mi var bana mı öyle geliyor. Update öncesi çok rahat spray atarak aldığım killeri alamıyorum ve çok kolay ölmeye başladım. Ya Ping’e bok atıcam yada oyuna. Kendimde olamaz. İmkansız. Ping min 90-100 görüyorum normal mi ey ahali ?

Attik bakalim resimli bir tweet 10 dk once, bekliyoz

• MSC-C kullanıcısına yanıt
    Net code yerlerde süründüğü için normal hocam
  • arkadaşlar oyunu yeni satın aldım, şimdilik güzel gidiyor ama ground warda aşırı derecede bir lag var bu son update öncesi de böyle miydi acaba?
  • Kadir59 kullanıcısına yanıt
    Fotoğrafı bir başka tweet olarak atmayacaksınız. Doritos'a DM atacaksınız o fotoğrafı
    Ben resim atmadım DM attım.

Uzun süre oynayacaksan kesinlikle almalısın. Zaten bir kere alınca kendini amorti edecek 1300 CP verecek. Bir sonraki battle pass i ücretsiz alabilirsin.

Tamam bakalim birde dm attim simdi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 151152153154155
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.