Şimdi Ara

Call of Duty: Modern Warfare (2019) [PC ANA KONU]

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5.158
Cevap
74
Favori
242.410
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Oyuna Özel Forumlar >> Call of Duty Serisi >> Call of Duty: Modern Warfare (2019) [PC ANA KONU]
Giriş
    61 Mesaj

Tamam alırız da acaba tier 100'e ulaşabilecek miyim, sorun orası Çünkü insanlar saat bazlı tier atlandığını söylüyordu reddit'de vs.
    |
    |
    Sipihrz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    PC Bileşenleri: MSI Z170A Gaming M5 / i7 6700K / Corsair Vengeance LPX 2x8GB DDR4 3000MHz / MSI GTX 1080 Gaming X / Corsair Carbide Spec-Alpha / Corsair RM750x / ASUS MQ248QR Ekipmanlar: Logitech G102 / Corsair K70 LUX RGB / Steelseries QCK Heavy / Steelseries Arctis 1 Wireless
  • Çavuş
    61 Mesaj

Görünüşe göre sonraki güncellemelerde oyuna tekrar shoot house 24/7 koyacaklar.

Ayrıca :
    PC Bileşenleri: MSI Z170A Gaming M5 / i7 6700K / Corsair Vengeance LPX 2x8GB DDR4 3000MHz / MSI GTX 1080 Gaming X / Corsair Carbide Spec-Alpha / Corsair RM750x / ASUS MQ248QR Ekipmanlar: Logitech G102 / Corsair K70 LUX RGB / Steelseries QCK Heavy / Steelseries Arctis 1 Wireless

• Yarbay
    6671 Mesaj

Hadi inşallah, zaten ne akla hizmet kaldırdılar onu anlamadım..
    |
    |
    Bandow kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

2 gun oynamayla 10 tiere ulaştım ben saat bazlı mı bilmiyorum ama co op felan da oynadım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Siz pass'i satın almış mıydınız peki, kasmaya başlamadan önce?
    |
    |
  • Yarbay
    2259 Mesaj

1 2 tier atladım satın aldım

|
    |

14 saat oldu bana daha birsey gondermediler

|
    |

Ben ilk tweet attım sonra. Doritos'un bir tweetine kodum hala gelmedi yazdım ondan sonra da DM den yazdım Doritos'a öyle yolladılar bana. Benimde 24 saati bulmuştur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sipihrz -- 6 Aralık 2019; 13:33:32 >
    |
    |
    Kadir59 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Aynilarini ssn boyle soyleyince bende yaptim. Bi 10 saat daha bekleyelim bakalim

|
    |

Mountain Dew hesabını da takip edip şu şekilde bir tweet attım. 5 dakika geçmeden Mountain Dew tarafından gönderildi kod.

" @MountainDew @Doritos #DoritosDewDrop I'm still waiting for my watch code. ☺ ♥ "
    |
    |
    Kadir59 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    PS4 500GB Slim - i5 6600k - Z170A Gaming PRO - Asus GTX970 - Gskill 2x8 2400MHz - Asus VC239H 23" - Zalman LQ310 - ZM600LX - Zalman Z11 PLUS HF1 - SS Siberia 200 - Logitech G430 - Bloody B2100 - Asus Laser 5.5 Beyaz
  • Yarbay
    2259 Mesaj

Hocam selam sende sanırım 6600K kullanıyorsun oyundayken işlemci kullanımın ne durumda acaba ?
    |
    |
    RxCan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Menüde 45 frame kilidi koyuyorum çünkü gereksiz bir şekilde CPU sömürüyor onun dışında oyun içi frame 85'e sabitlenmiş bir şekilde 60-80 arası değişiyordu en son baktığımda. Son güncellemelerden sonra bakma fırsatım olmadı. Performans olarak rahatsız edecek bir ana denk gelmedim 1 aydır.
    (İşlemciyi base ayarlarda kullanıyorum, herhangi bir overclock işlemi yapmadım.)
    |
    |
    PS4 500GB Slim - i5 6600k - Z170A Gaming PRO - Asus GTX970 - Gskill 2x8 2400MHz - Asus VC239H 23" - Zalman LQ310 - ZM600LX - Zalman Z11 PLUS HF1 - SS Siberia 200 - Logitech G430 - Bloody B2100 - Asus Laser 5.5 Beyaz
  • Teğmen
    105 Mesaj
    Battlepass oyun saati ile ilerliyor, bp kasmak isteyenler uzun süreli oyun modlarını tercih ederse iyi olur, coop oyun da bp ilerlemesi veriyor.
    Uzun süreli oyun tercih etmemizin sebebi yükleme ekranı matchmaking ve lobide zaman kaybetmememiz. PS4 te oynayan var ise PS e özel olan survival modunda son 1 bot bırakıp trenin üstüne çıkıp yatıyoruz afk bırakıyoruz,youtube da fast battlepass leveling yazarsanız bir kaç video var.

|
    |

bende hdd kurulu hiçbir sıkıntı olmuyor gayet hızlı giriyorum oyuna
    |
    |
    bblokee kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    AMD Ryzen 5 3600 //MSI X370 GAMING PRO CARBON//ASUS ROG STRIX GTX1070 O8G//Corsair Vengeance RGB PRO 16GB (2x8GB) 3200 Mhz DDR4 // Western Digital Blue 3.5 1TB 64MB 7200Rpm//İntel 660P 512GB NVME SSD//2 TB SSHD Seagate FireCuda//EVGA SuperNOVA 650 G2//Corsair H115i//Corsair Carbide 400C//Samsung CFG73 144 Hz 1MS//Hyperx Cloud Alpha//Logitech G502 SE///A4 TECH X7 G800V
  • Yarbay
    3138 Mesaj

Hemmen yapistirdim bende

Edit: 1dk olmadan gonderdiler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kadir59 -- 6 Aralık 2019; 18:20:34 >
    |
    |

Bende düşüreyim menüde.

|
    |

Orijinalden alıntı: RxCan

Mountain Dew hesabını da takip edip şu şekilde bir tweet attım. 5 dakika geçmeden Mountain Dew tarafından gönderildi kod.

" @MountainDew @Doritos #DoritosDewDrop I'm still waiting for my watch code. ☺ ♥ "
    Arkadaşlar bu şekilde daha hızlı veriliyor key böyle yapın.

|
    |
    |
    |
    TUFF GONG

Shoot house geri geldi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
Reklamlar
Canlı Tv izle
SEO
Sohbet
Media Sözlük
bankalar.org
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,313
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.