Şimdi Ara

Call of Duty: Modern Warfare (2019) [PC ANA KONU] (154. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.814
Cevap
58
Favori
312.117
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 152153154155156
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tamam alırız da acaba tier 100'e ulaşabilecek miyim, sorun orası Çünkü insanlar saat bazlı tier atlandığını söylüyordu reddit'de vs.
  • Call of Duty: Modern Warfare (2019) [PC ANA KONU]

Görünüşe göre sonraki güncellemelerde oyuna tekrar shoot house 24/7 koyacaklar.

Ayrıca : Call of Duty: Modern Warfare (2019) [PC ANA KONU]

• Bandow kullanıcısına yanıt
    Hadi inşallah, zaten ne akla hizmet kaldırdılar onu anlamadım..
    2 gun oynamayla 10 tiere ulaştım ben saat bazlı mı bilmiyorum ama co op felan da oynadım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sipihrz kullanıcısına yanıt
    Siz pass'i satın almış mıydınız peki, kasmaya başlamadan önce?
    1 2 tier atladım satın aldım

14 saat oldu bana daha birsey gondermediler

• Kadir59 kullanıcısına yanıt
    Ben ilk tweet attım sonra. Doritos'un bir tweetine kodum hala gelmedi yazdım ondan sonra da DM den yazdım Doritos'a öyle yolladılar bana. Benimde 24 saati bulmuştur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sipihrz -- 6 Aralık 2019; 13:33:32 >
    Aynilarini ssn boyle soyleyince bende yaptim. Bi 10 saat daha bekleyelim bakalim

• Kadir59 kullanıcısına yanıt
    Mountain Dew hesabını da takip edip şu şekilde bir tweet attım. 5 dakika geçmeden Mountain Dew tarafından gönderildi kod.

" @MountainDew @Doritos #DoritosDewDrop I'm still waiting for my watch code. ☺ ♥ "
  • RxCan kullanıcısına yanıt
    Hocam selam sende sanırım 6600K kullanıyorsun oyundayken işlemci kullanımın ne durumda acaba ?
    Menüde 45 frame kilidi koyuyorum çünkü gereksiz bir şekilde CPU sömürüyor onun dışında oyun içi frame 85'e sabitlenmiş bir şekilde 60-80 arası değişiyordu en son baktığımda. Son güncellemelerden sonra bakma fırsatım olmadı. Performans olarak rahatsız edecek bir ana denk gelmedim 1 aydır.
    (İşlemciyi base ayarlarda kullanıyorum, herhangi bir overclock işlemi yapmadım.)
  • Battlepass oyun saati ile ilerliyor, bp kasmak isteyenler uzun süreli oyun modlarını tercih ederse iyi olur, coop oyun da bp ilerlemesi veriyor.
    Uzun süreli oyun tercih etmemizin sebebi yükleme ekranı matchmaking ve lobide zaman kaybetmememiz. PS4 te oynayan var ise PS e özel olan survival modunda son 1 bot bırakıp trenin üstüne çıkıp yatıyoruz afk bırakıyoruz,youtube da fast battlepass leveling yazarsanız bir kaç video var.

• Oyunu bugün aldım arkadaşlar sanırım oyun 150 gb civarı henüz indirmedim işteyim fakat ssd hdd çok farkediyor mu ssdyi bu oyuna gömmek istemiyorum açıkçası

• bblokee B kullanıcısına yanıt
    bende hdd kurulu hiçbir sıkıntı olmuyor gayet hızlı giriyorum oyuna
    Hemmen yapistirdim bende

Edit: 1dk olmadan gonderdiler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kadir59 -- 6 Aralık 2019; 18:20:34 >
    Bende düşüreyim menüde.

• quote:

Orijinalden alıntı: RxCan

Mountain Dew hesabını da takip edip şu şekilde bir tweet attım. 5 dakika geçmeden Mountain Dew tarafından gönderildi kod.

" @MountainDew @Doritos #DoritosDewDrop I'm still waiting for my watch code. ☺ ♥ "
    Arkadaşlar bu şekilde daha hızlı veriliyor key böyle yapın.

• Q4GW-4CWHC-X9LQ
  • Shoot house geri geldi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 152153154155156
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.