Şimdi Ara

Call of Duty: Modern Warfare (2019) [PC ANA KONU]

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5.100
Cevap
73
Favori
240.481
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Oyuna Özel Forumlar >> Call of Duty Serisi >> Call of Duty: Modern Warfare (2019) [PC ANA KONU]
Giriş
    7604 Mesaj
    call of duty battlepass edition çıkmış. rus hesabı olanlar battlepass editiona yükseltebiliyorsa daha mantıklı. 71 tl daha veriyorsunuz 3000 cod point veriyor. 58 TL verip 1000 cod point almak yerine. ama adamlarda salak değil ya yükseltme seçeneği koymamış olabilir bilemiyorum.
    |
    |
    Oyunu Rusya üzerinden aldım, dolar üzerinden almak isteyen varsa şu linki kullansın;
    https://us.shop.battle.net/en-us/product/call-of-duty-modern-warfare-points

10 dolara 1100 CP alıp aktif edip battle pass'i de almış bulunmaktayım. VPN'e falan gerek yok.
    |
    |

Zekânı test etmek için buraya tıkla.
  • Yarbay
    2259 Mesaj

Öyle olacak malesef

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    cihan85 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

pass 500 daha alsam pass alınabilimiyor mu yoksa 1000 likmi alayım çünkü 1100 falan yazmışsınız 500+500 iş yapmıyor gibi
    |
    |
    Sipihrz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Yok benim dediğim şey. Blizzard 1000 CP satıyor yanında +100 CP bonus veriyor. Battle Pass ise 1000 CP.
    |
    |
    cihan85 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    bu yeni harita hepten camp haritası olmmuş. bir sürü bina, tepe, giriş-çıkış. benim gibi koştur koştur oynayanlar için hepten eziyet. tam bir yerden bir yere koşayım diyorum çat indiriyorlar. şimdiden en sevmediğim harita ilan ediyorum.

ayrıca yeni oyun modu reinforce hepten sıkıcı. güncelleme şimdilik keyif vermedi bana.
    TUFF GONG

Oyunum multiplayer menüsüne girdiğimde bazen hareketli arkaplan (karakter) yüklenemeden donuyor ve 10 saniye sonra oyundan atıyor bazen bu oyun içinde oluyor. Pc yi yeniden başlatıp modeme res atıyorum sorunsuz oynuyorum ama oyundan çıkıp girince tekrardan oluyor bu sorunla karşılaşan var mı acaba? İşlemci r5 1400 ekran kartı rx580 router huawei hg255s

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Binbaşı
    1572 Mesaj
    Türkiye hesabım var alamıyorum CP
    |
    |
    3 kez oynamayı denedim. 3ünde de beni oyundan attı. Güncellemeden önce full ayarlarda 1440p'de 110fps alırken şimdi 70i göremiyorum. Sadece crash değil diğer modlarda da durum aynı.
    |
    |
    |
    |

Battle Pass Oyun içinden mi alıyoruz ben göremedim Tam alarak ne geçiyor ismi

|
    |
    Sipihrz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Biraz oynayın, battle pass'in ne kadar hızla level atladığına şahit olun, öyle alırsınız. Bir şey de kaybetmezsiniz, almış olsanız varacağınız seviye ile sonradan aldığınızda olduğunuz seviye değişmez. Gerçi değişebilir, battle pass ödüllerinde double xp'ler de var. Fakat yine de biraz bakın, öyle alın.

Keza saatlerce oynasanız da level atlamak o kadar yavaş ki, hem para alıp hem de ödüller için makul bir süre değil, yüzlerce saat oynatmaya çalışmaları can sıkıcı.
    |
    |

• Yarbay
    19942 Mesaj
    yine geçen oyundaki 1 saat = 1 tier sistemini kullanmışlar heralde, amaç para ile tier satmak. akıllanmaz bunlar

PSN | Steam | Spotify | TV Time
    AMD Ryzen 7 2700X | MSI X470 Gaming Plus | SAPPHIRE RX 5700 XT NITRO+ | G.SKILL Trident Z RGB 16GB | Intel 660p M.2 512GB SSD | Corsair 400R
    HyperX Cloud II | Logitech G910 | Logitech G900 | EVGA 750GQ 80+ GOLD | ViewSonic VX2758-2KP-MHD 27" 144Hz QHD IPS
    PS4 PRO 1TB | Samsung 50MU7000 | Xiaomi Mi 8 Lite 128GB
  • Yarbay
    8940 Mesaj

Karşılığında super uber duper bir şey de verseler böyle oyuncuyu/müşteriyi/tüketiciyi aptal yerine koyan sistemleri sevmiyor, hatta tiksiniyorum.

Battle pass almak için biraz daha bekleyin. Ben aldım, tarlası yanmış rençber gibi emmi çöküşü yaptım oyunu öyle oynuyorum.
    |
    |
    b0Ni kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
    6667 Mesaj
    19 Gb güncelleme gelmiş Shoothouse 24/7 haritasını kaldırmışlar doğru mu bu ? Nerdeyse oynadığım tek haritaydı, daha fazla küçük harita istedik , mevcut olanı da kaldırmış bunlar
    |
    |

|
    |
Canlı Tv izle
kolayoto.com
Media Sözlük
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,469
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.