Şimdi Ara

Call of Duty: Modern Warfare (2019) [PC ANA KONU] (148. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.814
Cevap
58
Favori
312.124
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 146147148149150
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlarından hesap alıp deneyebilme şansın olsa iyi olur. Pek seveni var mıdır bilmiyorum ama Battlefield in harita tasarımları daha iyi bunda kimin ne yaptığı belli olmuyor. Sürekli havada karada araç var hele bazı haritalarda adamlar tepeye çıkıp tank ile oynuyor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sipihrz

Arkadaşlarından hesap alıp deneyebilme şansın olsa iyi olur. Pek seveni var mıdır bilmiyorum ama Battlefield in harita tasarımları daha iyi bunda kimin ne yaptığı belli olmuyor. Sürekli havada karada araç var hele bazı haritalarda adamlar tepeye çıkıp tank ile oynuyor..
    maalesef hocam. ben de emin olamadığım için beğenip beğenmeyeceğimden almaya çekiniyorum. battle.netin beğenmeme durumunda iade gibi bir opsiyonu var mı onu araştırayım. teşekkür ederim
  • 10-10 nispeten büyük haritalarda maçlarda oluyor onlar epey güzel tavsiye ederim tabi bazı haritalarda haddinden fazla büyük.
  • Bu arada betada sorun yoktu ama full sürümde %100 işlemci kullaniyor bende. Discord a bağlanamıyorum oyun açıkken. i5 6600K kullanıyorum. Oc yapmakta kâr etmedi.

• Season 1 Battle Pass ile ilgili bilgiler verilmiş. İzlemek isteyen buyursun. Ayrıca Crash haritasından oynanış da içeriyor
    Sorum şu; oyunu Rusya'dan alan bizler -biliyorsunuz battle pass COD Points ile satılacak- yine Ruble cinsinden mi ödeme yapmamız gerekiyor?

Düzenleme: İkinci video:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bandow -- 3 Aralık 2019; 10:44:45 >

• Bandow kullanıcısına yanıt
    Vpn acip islem yaparsan ruble olarak..vpn acmadan euro.

Suanda isteyim. Guncelleme varmi beyler. Ayin 3.de gelecek diyorlardi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kadir59 -- 3 Aralık 2019; 13:33:24 >
  • Kadir59 kullanıcısına yanıt
    10 pst diyolardı akşam 9 a tekabül ediyor bizde, ama ne kadar doğru bilmiyorum 60 gb gelmese bari
  • quote:

Orijinalden alıntı: DPeace

10 pst diyolardı akşam 9 a tekabül ediyor bizde, ama ne kadar doğru bilmiyorum 60 gb gelmese bari
    24 gb şeklinde söylentiler var.

içerik bence ilk pass için iyi sayılır.
  • Pass güzel bencede 1300 cp geri vermesi daha güzel ama saat başı oynamaya mı ilerleyecek , veya bop4 te de olduğu gibi etkinlikler olur mu? Süresi ne kadar olacak bunlarıda bilseydik keşke. 36 gün yazıyor ama az gibi geldi
  • rubenmartin kullanıcısına yanıt
    Ben 5-12 GB arası diye duydum.
  • Bence en az 35GB gelir. Geçen haftaki güncelleme bile +20 GB ile geldi
  • rusya vpn için öneriniz nedir şu an kullanabileceğim? ayrıca zaten bir hesabım var yeni hesap açmam gerekiyor mu yoksa varolan hesabımla satın alabilir muyum?
  • Rusya ülkesi seçilmiş hesap olması gerekiyor. Ben ve birçok kişi Touch VPN kullandı. Android de ücretsiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sipihrz

Rusya ülkesi seçilmiş hesap olması gerekiyor. Ben ve birçok kişi Touch VPN kullandı. Android de ücretsiz.
    teşekkür ederim cevabınız için. region değiştirme olayı var mı bilginiz var mı yoksa yeni hesap mı açayım satın alım için?
  • Mümkün olacağını sanmıyorum. Blizzard çok katı bu konularda kimlik vs. istiyor.

"Android üzerinden Touch VPN i indiriyorsun.
    Rusya ya bağlanıyorsun. Google a Blizzard Ru yazıyorsun. Orada yeni hesap açıyorsun sadece Ülkeyi Rusya seçip diğer bilgileri doğru olarak giriyorsun.
    Hesap açtıktan sonra satın alabilirsin. Kart bilgilerinde de sadece ülkeyi Rusya olarak seçebilirsin diğer bilgileri doğru olarak gir.

Bu arada sayfanın en alt kısmında dili İngilizce olarak seçebilirsin.

VPN i sadece oyunu satın alırken kullaniyorsun. Serverı Battlenet launcher üzerinden otomatik Avrupa seçiliyor.

Telefonda kayıt olurken ya da satın alırken başa sürekli başa dönerse farklı tarayıcı veya mobil internetten almayı deneyin. "

Ben bu şekilde yaptım.
  • Sipihrz kullanıcısına yanıt
    teşekkür ediyorum hocam yardımlarınız için, merak eden varsa 148 tlye denk geldi.. bakalım umarım pişman olmam :)
  • Rica ederim iyi oyunlar. :)
  • Rusyadan bir oyun aldım birtane daha alacağım bu kez kredi ve debit akrt seçince something went wrong uyarısı veriyor.

Mail adresi vpn siz kayıt oldum. O mail adresiyle rusya vpn den battlenet.ru dan kayıt olup oyunu satın almaya kalkıyorum. Ruble olarak görüyor ama bu uyarı endir anlamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: DPeace

Pass güzel bencede 1300 cp geri vermesi daha güzel ama saat başı oynamaya mı ilerleyecek , veya bop4 te de olduğu gibi etkinlikler olur mu? Süresi ne kadar olacak bunlarıda bilseydik keşke. 36 gün yazıyor ama az gibi geldi
    ben de ne kadar vakit alacak onu merak ediyorum. 1300 cp geri verir ama onu almak için atıyorum 100 saat oynamamızı istiyorsa o zaman hiç vermesin daha iyi. apex legends yaptı bunu. battlepassın parasını çıkartıyordun ama ömrünü heba etmen gerekiyordu 10 euroyu geri çıkarmak için.

benim bir de merak ettiğim oyun içinde rus hesabı olanlara ruble olarak mı görünecek cod pointler. world of warcraftta oyun içi mağazası ruble olarak görünüyordu vpn kapalı bile olsa çünkü.

Ben hala almadım oyunu bekliyorum bu arada. iyiki de almamışım ama. sürekli güncellemeler geliyor sorunlar düzeliyor yeni şeyler ekleniyor vs. battleroyale de gelecekmiş. 1 ay sonra büyük bir indirim gelir muhtemelen(black ops4te olduğu gibi) alıp başlayacağım bakalım.

• Update geldi. 20.06gb. Maşallah.
  • 
Sayfa: önceki 146147148149150
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.