Şimdi Ara

CALL OF DUTY: INFINITE WARFARE || PS4-PS4PRO ANA KONU (36. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
723
Cevap
2
Favori
16.465
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 4 senedir almadigim tek cod bu oldu nette kutulu 100 lira olmus deger mi ? Ve serverlerde adam varmi cok?
  • Call of duty infinity warfare oynayanlar eklesin
  • Oyunu senaryo modu için aldım, henüz bitirmedim ama adamlar çok başarılı hikaye modu yapmışlar. Uzayı falan seven kişiler sırf o manzaralar için bile alabilir, pro'da oyun hem mükemmel gözüküyor hem de çok akıcı. Multi oynamayı mw2'de bıraktım. Bf1 bence rezalet bir oyundu neyse ki Cod senaryoya önem veriyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba arkadaşlar, oyunda yeni bir etkinlik başladı.
    Earn 30 objective medals diye bir görev var ama nedir bu bilen var mı? Sözlükle çevireyim dedim bir şey anlamadım.
  • Arkadaşlar oyunun senaryo modu nasıl? İyi mi, oynanılır mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Illusive Man

bugün 2 tane [TURK] taglı rastgele adam geldi takıma biris 0-8 birisi 2-22 gitti oyunu feci şekilde sattılar 40-9 gitmeme rağmen kaybettik :) Birde 2 side en az 4 veya 5. prestijdelerdi.

Tanımadığın Türklerle asla oyun oynanmaz çoğu noob ve lamer Türk oyuncuların geneli böyle maalesef, yenersin küfür eder, yenilirsin nasıl yendim diye öter çocuk gibi.
  • KAKÁ K kullanıcısına yanıt
    oyun aslında fena değilde community berbat ötesi.Save le ilgili bi sıkıntı çıktı resmi forumlarına konu açtım akıllarınca konuyu trolleyen ergenler mi dersin oyun içindeki çoluk çocuk mu dersin. Ben oyun oynarken objective'e oynmayan oldu mu sinir olurum,oyunu sevmeme rağmen sırf bu yüzden sattım. Hardpoint giriyorsun adam tdm gibi oynuyor tdm giriyorsun millet zevzeklik peşinde. Zaten oyunda yetenek düzeyine göre matchmaking olayı falan yok karşı full prestijken 3 level adam dolduruyor bizim takıma. Kısacası bu seri adam olmaz bu toplulukla.
  • Geçen gün alışveriş esnasında Legacy Edition'un 139 TL olduğunu görünce dayanamayıp aldım ve ilk izlenimlerim oyun okuduğum haberlerdeki kadar kötü değilmiş şeklinde oldu. WW2 gelene kadar bayağı bir idare eder bu oyun beni.
  • Arkadaslar merhaba oyuna yeni basladim season passli halini bulup.fakat en son bo2 oynamistm multi adam akilli.Burda kutu acmak,silah craftlamak gibi seyler var.kafam cok karisti detayli bir rehber bulamadim internetre sizin bir bildiginiz rehber varmi ? Kendimi gelistirmek istitorum oyun cok hosuma gitti konsolda.Rehber olmasasa hangi silah ve classlari onerirsiniz.cod her zaman hizlidir okey ama bu dhaada hizli yetisemiyorum oyun hizina.ayrica l1 bastimizdq cikan tactical ne oluyor ? Ekranin orta altinda cikan sey auv tarzi rakiplerin anlik yerinimi gosteriyor ?

• Clan a alim varsa katilabilirim

ZazaEnes-

• Kutulu legacy edition geldi ininden birtane kod cıktı o kodu gırdım oyunda hıcbır etkısı olmadı ne sılah vermedi acaba neye etksıı oldu ben mı anlayamadım
  • Zombi modunda adamın teki bir kumanda kullanıyor ve aniden ortadaki telesporta ışınlanıyor. Nedir bu nasıl kullanılır nereden alınır?

Bunun dışında şu toplanabilir eşyaları adamakıllı anlatan bir video yok mudur?
  • Konuyu hortlatalım bakalım:) Benim bir ps3 üm var lakin 2-3 oyun oynadım, bir köşede duruyor. bunu niye yazdım, oyunlardan falan anlamıyorum.

Ara sıra Online alım-satım yaptığım için kuzenim oğlunun oyunlarını verdi bana satayım diye. Sitede de mevcut. Her neyse, şimdi bu CALL of DUTY INFINITE WARFARE in LEGACY EDITION ını sattım.
    Arkadaş, kutunun içindeki oyun legacy değil dedi geri gönderdi. Tek oyun açılıyor dedi, multiplayer yok dedi vs. Acaba kutunun içine yanlış mı koydular dedim ama gelince baktım, cd doğru.

Şimdi sayfayı da okuyunca, o olmadan bu olmuyor vs. acaba sorun 2. el olmasından mı kaynaklanıyor? Bir aydınlatın beni :)))

• Erron Black kullanıcısına yanıt
    başkan selam,

bahsettiğin gibi bir rehber bulabildinmi,
  • arkadaşlar legacy editionu aldım oyunun menüsünde modern warfareyi bulamadım. Modern warfare nerede?

Edit : içinden cıkan modern warfare kitapcıgında ki kodu storeden promosyonlar / kodlar kısmına girip indirmek gerekiyor herhalde anladıgım kadarıyla? Zaten kullanılıyor dedi . İkinci el aldıgım icin ilk kim sahip olduysa o kodu kullanmıs sanırım? Yani mw oynamamın bir yolu yok mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emreyavuzz61 -- 23 Eylül 2017; 19:3:9 >
  • Oyun o kadar çöp ki konuya 3 yildir kimse yazmamış

Advanced warfareden sonra oynadigim en çöp call of duty sinir hastasi edecek beni ama kesfetmeden de birakmak istemiyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2007 den beri ağır Cod fanı olarak oyunu beğendim. Cold war ve Vanguard dan sonra ilaç gibi geldi. Acilen Sucff kontroller almam lazım.  

• Sony kendi Scuff'ı nı getiriyor hocam,

https://www.playstation.com/en-tr/accessories/dualsense-edge-wireless-controller/

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Cod serisinin underrated ama bayağı güzel oyunu.
    Fakat oyunda ilginç bir kapı kapatma fetişi var onu anlayamadım😁

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.