Teğmen
19 Eylül 2015
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 24 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar merhaba. Pc kapanıyor bazen ve kasa tekrar açılmıyor fişten çekip tekrar taktığımda açılıyor normale dönüyor. Bazende elle bilgisayarı kapattığım zaman tekrar açmak isterken açılmıyor ve fişi çekip takıyorum açılıyor . Böyle bir şey yoktu bios güncelledim sonra olmaya başladı anlamadım belkide tesadüf ona denk geldi pek bir bilgim yok.

Bilgisayarımın ana kartı Asus TUF B450 - Plus Gaming
Ramler : Gskill Trident Z rgb F4-3000C16D-16GTZR
ekran kartım Asus rog 1080
İşlemcim AMD R5 2600X
PSU : 750 W

Bu sorun nedendir bir fikri yada bilgisi olan varsa ve yardım ederse çok sevinirim. Parçalarda bir sıkıntı olduğunu düşünmüyorum açıkçası çünkü saatlerce oyun oynuyorum böyle bir şey yapmıyor. Fişi çıkartıp takınca açılması çok ilginç geldi yardımınızı beklerim.
Öncelikle Merhaba arkadaşlar.
Bilgisayarımın ana kartı Asus TUF B450 - Plus Gaming
Ramler : Gskill Trident Z rgb F4-3000C16D-16GTZR
ekran kartım Asus rog 1080
İşlemcim AMD R5 2600X
PSU : 750 W

Ramlerim şuanda 2133 mhz de çalışıyorlar İnternetten izledim ettim uyguladım hiç yükselmiyor. Bios update yaptım.
İçindeki profilde 3000 mhz yükseltme gözüküyor onu yapıyorum olmuyor. sürekli başlarken iki kere açılıp kapanıyor sonra beni bios a atıyor ayarları geri çektiriyor. Hangi mhz'ı denediysem olmadı ve yapamıyorum. Acaba bunun farklı bir şeyi var da ben mi kaçırıyorum.
Saygılarımla
Başka herkesle PSN de sesli sohbete girerken arkadaşımla giremiyorum nat hatası veriyor konuşamıyoruz. Başkaları varken grupta sıkıntı olmuyor başkaları çıkıp iki kişi kalınca arkadaşla nat hatası veriyor bilgisi olan var mı
Merhabalar arkadaşlar .

Türkiye Xbox Discord Sunucusuyla başlayıp güzel arkadaşlıklar , güzel bir ortam yakaladık.
Xbox platformu için haberler , ilanlar ,genel sohbet gibi bir çok bölüm doğrultusunda kurulmuş bulunmaktadır. Bizimle beraber olup oyunlarımıza zevk katarsanız , güzel arkadaşlıklar kurup hayatımıza renk katarsanız çok seviniriz. Hepinizi ilk Xbox Discord Türkiye Topluluğumuza bekliyoruz.

https://discord.com/invite/NrdxFhVm

Arkadaşlar discord bu linkten telefonunuza ios -android ve bilgisayarınıza indirebilirsiniz telefondan sunucumuza bağlanmak çok daha rahat ve kullanışlı olur sizin için

Download link
https://discord.com/download

discord da neler yapıyoruz ;

Merhabalar arkadaşlar .

Türkiye Xbox Discord Sunucusuyla başlayıp güzel arkadaşlıklar , güzel bir ortam yakalayıp bu Topluluğumuzu büyütme kararı aldık. Bu karar doğrultusunda Team Tulpar Multiplatform Topluluğu kurmaya karar verdik. Topluluğumuzda aşağıda gördüğünüz gibi bir çok platformda oyun oynayan arkaşlarımız için güzel topluklara girme online oyun oynarken kolay arkadaş bulma , online turnuvalara takımlar kurup her platformda katılma , haberler gibi bir çok bölüm doğrultusunda bu amaçlar için kurulmuş bulunmaktadır. Bizimle beraber olum oyunlarımıza zevk katarsanız , güzel arkadaşlıklar kurup hayatımıza renk katarsanız çok seviniriz. Tüm Playstation kullanıcılarını bekleriz.

Arkadaşlar discord bu linkten telefonunuza ios -android ve bilgisayarınıza indirebilirsiniz telefondan sunucumuza bağlanmak çok daha rahat ve kullanışlı olur sizin için

Download link
https://discordapp.com/download

Team Tulpar Multiplatform Oyuncu Topluluğuna hepinizi bu linkten bekliyoz İyi Oyunlar İyi Muhabbetler
https://discord.gg/vVphXUh
Merhabalar arkadaşlar .

Türkiye Xbox Discord Sunucusuyla başlayıp güzel arkadaşlıklar , güzel bir ortam yakaladık.
Xbox platformu için haberler , ilanlar ,genel sohbet gibi bir çok bölüm doğrultusunda kurulmuş bulunmaktadır. Bizimle beraber olup oyunlarımıza zevk katarsanız , güzel arkadaşlıklar kurup hayatımıza renk katarsanız çok seviniriz. Hepinizi ilk Xbox Discord Türkiye Topluluğumuza bekliyoruz.
400 çevrim içi ve çevrim dışı olmak üzere üye sayımız bulunmaktadır.
Xbox Gamepass PC sistemini Kullanan arkadaşları aramızda görmekten mutluluk duyarız.

https://discord.com/invite/NrdxFhVm

Download link
https://discord.com/download

Arkadaşlar bu oyunu PC de takip etmiştim xbox a çıkışını gerçeklerştirmiş ve bi topluluk yada oyun bilgisi paylaşan bir konu göremedim oyunu almayı düşünüyorum olan arkadaşlar bu konu üzerinden oyunla ilgili yorumlarını paylaşıp hem bilgilendirebilirler bizleri hemde bir topluluk oluşur Xbox ın bu topluluk olaylarına çok ihtiyacı olduğunudüşünüyorum Ülkemizde İyi Eğlenceler
Arkadaşlar merhabalar destiny aldım 2 gündür tek başıma oynuyorum forumda baktım bi dopluluk grubu yok açayım hep tanışalım hem oynayalım dedim inşallah güzel arkadaşlar ediniriz bu arada oyunu ciddi anlamda öğrenmek istiyorum 2 gündür oynuyorum 30 lvl oldum arkadaşlar beni ekleyebilirsiniz GT:GGiNus
merhaba iyi geceler daha önceden 1500 tl ye sistem tavsiyesi istemiştim şimdi bozulan laptopumun bazı parçalarını sattım ailemde biraz destek olunca bütcem baya arttı sizi yormuş olacağım hakkınızı helal edin .

1.sinerjini güvenilir olmadığını duydum doğrumudur sizce bir sıkıntı çıkar mı

2.gerçekten artık akıcı bir oyun oynamak istiyorum fakat 1080p beni tatmin ediyor ve aldığım monitörde 1080p ona göre ekran kartını R9 380x i düşünüyorum sizce mantıklımıdır

3. Ram olarak 16gb istiyorum bilmiyorum takıntı gibi bişey oldu sizce mantıksız mı

Cevaplayan herkese sonsuz teşekkürler hakkınızı helal edin
Merhabalar. Bilgisayarımın baya eskimesi ve bozulmasından sonra bu sefer masaüstü bir bilgisayar alma kararı verdim malum üniversite öğrencisiyiz 3000 4000 lira bütçe veremiyorum fakat kasa 2000 lira olsun istiyorum manitörüde çok ahım şahım bişey almicam vatanda arada kampanyada 200 e oluyor neyse öncelikle AMD bir sistem toplama düşüncem var daha hesaplı ve performanslı olması için yanlış düşünüyorsam beni bilgilendirmenizi çok isterim şuanda nakit olarak 1200 tl civarı bir param var diyorum ki alabildiğim parçaları alayım sonra geri kalanını ordan burdan arttırarak yavaş yavaş sipariş edeyim diyorum ve bu konuda fikirlerinizi ve yardımlarınızı rica ediyorum sistem tavsiyelerinizi istiyorum şimdiden teşekkürler iyi günler .
Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
amd
Oyun Platformu
PS4
Oyun Platformu
Xbox One
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 hafta önce
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 239
İkinci El Bölümü Mesajları: 10
Konularının görüntülenme sayısı: 3.315 (Bu ay: 290)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 55 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.