Şimdi Ara

CALL OF DUTY: INFINITE WARFARE || PS4-PS4PRO ANA KONU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
723
Cevap
2
Favori
16.464
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyun ne hikmetse US PSN'de gözükmüş arkadaşlar, daha sonra hemen kaldırılmış.

This year's installment in the Call of Duty series seems to be called Call of Duty: Infinite Warfare.

The title could briefly be found on an empty entry on the US PS Store on PS4, at the top of the Trending section - it has since been removed. Here's a screenshot:

http://www.ign.com/articles/2016/04/26/rumor-new-call-of-duty-to-be-unveiled-by-next-week

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KAKÁ -- 22 Ekim 2016; 13:18:16 >

• İsmine bakılırsa yine gelecek temalı olacak gibi
  • Reklam kokan hareketler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Warfare ismi varsa kesin gelecek temasıdır, Ghost 2 gelsin hoplama zıplama Titanfall' dan başka oyuna yakışmıyor yapmasınlar artık.
  • Infinite sonsuz demek, oyunun dedikodulardaki gibi uzayda geçeceği garanti gibi. :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İnşallah Modern Warfare ya da Advanced Warfare'ın sequelıdır.
  • bu senede almam cod u.. son 2-3 senedir almıyorum zaten
  • Baslik 2016 olacak yalniz.

• IW güzel bir singleplayer ile gelecek multiplayerda ilk zamanlar fena olmayacak sonra Actisivion DLC tuşuna bacasak ve supply droplar rengarenk karakterler,boncuklu tabanca,levye,İngiliz anahtarı gibi süper itemler ile multiplayer 0-13 yaş seviyesine çekilecek skill based matchmakingi açacaklar,netcode sorunları ağlayacak,lagden şikayet edilecek vs vs vs.

Titanfall 2.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sakulta8585

Baslik 2016 olacak yalniz.

Pardon ekim kasım 2016 civarı çıkıyor doğru hep codlar
  • KAKÁ K kullanıcısına yanıt
    Sorun degil

• Almam deyip aliyorum 2-3 senedir.1 hafta sonra satiyorum.bu senede almicam diyorum.biri bana bu mesaji oyun cikmasina yakin hatirlatsin lutfen.

• Legacy Edition'ın içinde Modern Warfare Remastered da var deniyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: r3vstallon

Legacy Edition'ın içinde Modern Warfare Remastered da var deniyor.

Resime bakıcak olursak uzay savaşı ile gelicek heralde adamın elinde astronot kaskına benzeyen bir şey var.Yani anlayacağınız rezil bir cod oyunu geliyor.Söyliyecek söz yok bu duruma geçen sene infinity ward yaptığını öğrenince umutlandık sonuca bak..Bide legacy nin içine remasteredi koyup bi çöp oyunu sattırmaya çalışıcaklar..Umarım remastered ayrı olarak gelir bi rezil oyundan daha fazla satar.

• Yine bir activision kurnazlığı. Remasterd için çok büyük bir istek olduğunu biliyorlardı fakat tek veya collection yapmak yerine yeni çıkacak oyunun legacy edition versiyonuna dahil ederek yeni olanı alma zorunluluğu oluşturmuşlar. Bo2'den sonra para tuzağından ibaret bir oyun yapısına dönüşmesi ve berbat online altyapısından sonra 10 senelik cod serüvenimi bo3'ü almayarak sonlandırmıştım, remasterd'ı uzun zamandır bekliyor olsamda bu şartlarda yine alacağımı sanmıyorum. Tabi remasterd için tekli satış gelirse iş değişir
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekostros

Yine bir activision kurnazlığı. Remasterd için çok büyük bir istek olduğunu biliyorlardı fakat tek veya collection yapmak yerine yeni çıkacak oyunun legacy edition versiyonuna dahil ederek yeni olanı alma zorunluluğu oluşturmuşlar. Bo2'den sonra para tuzağından ibaret bir oyun yapısına dönüşmesi ve berbat online altyapısından sonra 10 senelik cod serüvenimi bo3'ü almayarak sonlandırmıştım, remasterd'ı uzun zamandır bekliyor olsamda bu şartlarda yine alacağımı sanmıyorum. Tabi remasterd için tekli satış gelirse iş değişir

MW Remastered çok iyi haber oldu ama multiplayer olacağını sanmıyorum.İlk başta olmasada sonradan mutlaka ayrı satılır klasik Activision kuralı.

Oyun için yukarıda yazdığımdan daha farklı birsey beklemiyorum single güzel olur multide ilk gaz ile beğenilir sonrada microtransaction cennetine döner.

Ancak bir mucize olur Modern Warfare Renastered'da mutliplayer olursa oturur sevinçten ağlarım başka CoD çıkmasada olur.

• Tinúviel kullanıcısına yanıt
    MW multi konusunda bende şüpheliyim ancak sızan resimde altta Mw full game download dediği için şüphelerim azaldı. Tabi yinede acaba diyor insan.

•  CALL OF DUTY: INFINITE WARFARE || PS4-PS4PRO ANA KONU

• Cod MW çıkacak ve multiplayer olmayacak ! Ben böyle birşeye ihtimal dahi vermiyorum. Şayet multisiz bir mw çıkarırlarsa o oyunu kimler alır oynar merak konusu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Black Ops 3 almadım. MW serisi çıkıcak diye almayı düşünüyorum merakla bekliyorum. Uzay temalı olacak diye alasım var, bilim kurgu hastasıyım almamak imkansız gibi. Destiny gibi olucak her halde?
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.