Yüzbaşı
05 Temmuz 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 34 (Bu ay: 2)
Gönderileri
Arkadaşlar saatlerdir tv araştırıyorum ve direkt mağazadan satış yapan bazı outlerde yarı yarıya fiyatlar gördüm. Teşhir, defolu ürün falan diyorlar.

Atıyorum defosu arkasında bir çizikse ben okeyim. 3 hdmi girişinden biri bozuk sadece ikisi aktifse onada okeyim. Atıyorum şu an. Bu mudur yani?

Philips the one serisi 2300 tl demiş. Gel gör al demiş. 5000-6000 tl lik samsung lg philips tv ler 1800-2500 arası. Yarın bi gidip gözümle göreyim, bakayım diyorum. Siz ne diyorsunuz?

Ayrıca 1 yıl garanti diyorlar.
Merhaba arkadaşlar,

Bütçem önce 2000di fakat piyasa uçmuş. Zorladım 2500e çıkardım ve şu iki televizoyonu bulabildim anca. Axen 124 philips 108 ekran. Pek anlamam tv işinden ama. Tüm özelliklerde axen çok önde olmasına rağmen philips daha pahalı. Biri 4k uhd öbürü fhd. Tarama hızı vs herşeyde axen daha hızlı gösteriyor. Sizlere sorayım dedim. Smart tv olsun diye bi beklentim yok. Zaten ps4 için alıyorum. Ps bağladığımda netflix, youtubeye ordan erişiyorum. Dahili uydu ikisinde de var.

Sizin öneriniz nedir?

https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_ph%C4%B1l%C4%B1ps-43pfs5503-43-108-ekran-uydu-al%C4%B1c%C4%B1l%C4%B1-full-hd-led-tv-1180089.html

https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_axen-ax49ual08-49-124-ekran-smart-4k-ultra-hd-led-tv-outlet-1190564-3007636.html
Merhaba arkadaşlar. 2000 2500 arası tvlere baktım. Önce 124 ekran axenler cezbetti araştırınca vazgeçtim. Sonra biraz daha kaliteli olsun 106-109 ekran olsun dedim ama aradığımı henüz bulamadım. 2000-2500 arası tv tavsiyesi verebilir misiniz? Hemen yarın gidip alacağım.

Amaç ps4 ve tv izleyebilmek. Smart tv olsada olur olmasada. Zaten ps üzerinden youtube, netflix ulaşabiliyorum. Ama uydu alıcı vs olursa hiç o işlerle uğraşmamış olurum. O hoş olur.

Şimdiden teşekkürler yardımcı olacak arkadaşlara.
Merhaba arkadaşlar. Ps plusla verilen dirt rally 2.0 ı indirdim ve ps1 zamanı oynadığım ralli oyunlarına gittim resmen. Çok zevk aldım fakat direksiyon seti ile bu zevkin katlanacağının farkındayım. Dieksiyon setleri ile alakalı pek bilgim yok kısa bir araştırma yaptım +2.000 tl fiyatlar olduğunu gördüm. 0 ya da ikinci el farketmez 1000 tl ye kadar bir öneride bulunur musunuz? Hem tutuşu, hem farklı parkurlarda hissedişi, hem dönmesi fazla olan bir öneri. Teşekkürler şimdiden.

Hiç anlamadıgımı düşünerek çocuğa anlatır gibi anlatırsanız algılamam daha iyi olur :)
Arkadaşlar merhaba fifa oynarken ayaga kalktım ve şarj kablosuna takıldım ps yere düştü kapandı ama sonra açıp oynamaya devam ettim. İçinden cırt cırt cırt sesler geliyodu sadece her maç 1 kere 6-7 sn donma yaşıyodum oynamaya devam ediyodum. Dün oldu bu olay. Sabah uyandım ve sistem depolama yaparken donuyor hep başa atıyor. Herşeyi denedim usb ye yazılım yükledim güvenli mod vs ama en sonunda da ps logosu cıkıyor sonra siyah ekranda kalıyor. Donma olayı, depolamayı yapamaması ve cırt cırt cırt diye gelen ses harddiskten oluyor diye düşünmeme sebep oldu. Malum karantina zamanları açık yer bulur muyum bilmem ama ben bunu yapabilir miyim? Bilen birileri var mıdır?
Arkadaşlar merhaba. Bugün ud58-b monitörü aldım fakat bilgisayardan çözünürlük ayarlarına girince maksimum ayar 1920x1080 olarak gözüküyor sonrası yok. Ekran kartım nvidia geforce gt730 yani dandik bir ekran kartı. Ekran kartı ile mi alakalı ? Yoksa başka bir nedeni mi var?

Ayrıca monitörün yanında driverlerin yüklü olduğu cd yi çalıştıramıyorum rom bozuk diye. Ve internette driver vs bulamadım. Ekranın bir kontrol paneli yok.
Arkadaşlar ben cihazı ps4 için alacağım. Cihaz 4k ve ps4 pro için anladıgım kadarıyla. Ama ps4 pro almayı düşünmüyorum. Yani ps5 cıkacak zaten. Ps4 için kullanmam uygun olur mu?

Bu arada cihazı cuma günü 1550 tlye ikinci el olarak alacağım. Garantisi devam ediyor. İyi durumda gözüküyor. Maks 1600 tl ye kadar daha iyi bir öneriniz var mı ?
Merhaba arkadaşlar herkese. Playstation için bir monitör almak istiyorum. Hem bilgisayarı hem playstatonu kullanabileceğim. Pekte anlamam. 2 hdmi girişli aralarında rahatça geçiş yapabileceğim aynı zamanda 2+1 i mi kullanabileceğim bir monitör arıyorum.ya da direkt tv mi önerirsiniz?

https://www.vatanbilgisayar.com/asus-27-vp278qg-1ms-75hz-full-hd-freesync-hdmi-gaming-monitor.html

Ben şöyle bir şey buldum ama. Siz ne dersiniz. Bütçem 1200-1300 tl civarında.
Beyler merhaba . Son iki yıldır şakaklar açıldı , tepe azcık açıldı. Saç tellerim zaten ince , gürlüğü gitti üç numaraya döndüm. Geç kaldım ama kurtarayım yinede.

Ayrıca aşırı yağlandığı icin hergün şampuanlıyorum. Saçma sapan clear head and shoulders panetene ipek. Ne geçerse eşime yıkıyorum her sabah lavaboda. Hem yağlanmayı önleyip saçımı yıkamayı 2-3 günde 1 e getirmeliyim hem de sağlıklı olmasını sağlamalıyım.

Marketten mi gidip yves rocher alayalım 100 tl vereyim aktardan mı alayım bitkisel şampuan .

Kullanan , beceren , sonuç alan varsa bi destek be..
Beyler malum fiyat politikalarından dolayı yapacak başka bir şey yok. Çok uğraştırıcı , meşakkatli bir iş değildir diye düşünüyorum. Aşama aşama maddeler halinde birisi açıklarsa ben de ilk mesaja editlerim. Herkes faydalanır , ps türkiyenin saçma sapan rezalet fiyat politikalarına maruz kalmamış oluruz..
Hakkında
Forum İmzası:
Hakkımda:

BİZE HER YER TRABZON!!!

BİZE HER YER TRABZON!!!

BİZE HER YER TRABZON!!!
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 11 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 11 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.052
İkinci El Bölümü Mesajları: 63
Konularının görüntülenme sayısı: 80.789 (Bu ay: 436)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 60 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.