Şimdi Ara

CALL OF DUTY: GHOSTS [ANA KONU - Onslaught DLC] (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.108
Cevap
5
Favori
39.203
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tinúviel

quote:

Orijinalden alıntı: FoxEye

Ciddi ciddi bir ara verselerde yeni nesil konsolları bekleyip öyle devam etseler çok iyi olacak çünkü artık boku çıkmadı resmen çıkan bokuda cıvık cıvık ettiler.

Yeni nesil CoD'da yapımda.

Activision Blizzard bombayı 25-29 Mart'da patlatıyor:

Game Developers Conference 2013 konferansında Yeni Nesil teknolojisini ilk defa tanıtıcak

CALL OF DUTY: GHOSTS [ANA KONU - Onslaught DLC]

quote:

Activision to demonstrate next-gen rendering tech at GDC

Presentation to discuss photo-realistic character rending on 'plausible' hardware

Activision Blizzard will host a presentation to discuss next-generation character rendering at the Game Developers Conference in March.

Jorge Jimenez, real-time graphics R&D man at Activision Blizzard, will lead the 60-minute presentation, titled 'Photorealistic Eyes Rendering and Deformation', sharing his advanced techniques for "creating photo-realistic characters for next-generation games and hardware".

Kaynak:
    http://www.computerandvideogames.com/387550/activision-to-demonstrate-next-gen-rendering-tech-at-gdc/

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• PS4: Next Call of Duty game graphics to be realistic

Şöyle bir ipucu var :) 10/8/13
    GDC 2013 de Mart ayında daha çok bilgi sahibi olacağız.
    PS3/PS4 , Xbox 360/Yeni Xbox olabilirmi bekleyip göreceğiz.

quote:

Orijinalden alıntı: SiPAHi_

PS4: Next Call of Duty game graphics to be realistic

Activision Blizzard Game Developers Conference, 2013 konferansında Yeni Nesil oyunların için, Yeni Teknolojilerini gözler önüne serecek 60 dakikalık bir sunum gerçekleştirecek.

Kaynak:
    http://playstationgang.com/ps4-next-call-of-duty-game-graphics-to-be-realistic/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SiPAHi_ -- 26 Ocak 2013; 11:31:38 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Ve başlıyoruz.

Yapımcı Neversoft görünüyor posterde sitesinde de Call of Duty logosu var.Elbette fake olabileceğini de belirtelim.

http://www.neversoft.com/

• Mw olacak Ghost dönecek
  • Grafikler benim için fark etmez BOII gibi iyi bir senaryo ve ufakta olsa COD serisine yenilikler yapsınlar yeterli.
  • Her yıl çıkarmak zorundalar mı??

Bu nesile artık COD CİKMASİN. 2,3 yıl ara versinler Next-gen Call of Duty'le bomba gibi geri donsunler. O zaman 20 m degil 40 milyon satar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi devmanetihad -- 24 Şubat 2013; 4:45:00 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • CoD'un senaryosu olmasa kesinlikle oynamazdım. İyi bir senaryo ve yeni grafiklerle gelir umarım

• Gelsin kaç tane senaryosu iyi fps var zaten piyasada.

• allah aşkına yapmayın şu oyunu artık konusuna başlarım hep aynı terane kakala gitsin hesabı zaten alan alıyor
  • BU sadece oyalanmak icin cikarilacak bir oyun olabilir MW4 olmayabilir,MW eger gelecekse yepyeni grafikler yeni arayuzler daha iyi bir senaryo daha iyi oynanilabilir mp ve ekipmanlarla gelmesi gerekiyor tipki COD4 de oldugu gibi Next gen e yakisacak bir oyun olmasi gerekli yoksa bu oyunda fos cikarsa MW ismi buyuk bir yara alicak
  • CoD 3 olur bundan iyi. 2neslede çıkıp 2'sinde de sıvamaca
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aspirin_Gripin

BU sadece oyalanmak icin cikarilacak bir oyun olabilir MW4 olmayabilir,MW eger gelecekse yepyeni grafikler yeni arayuzler daha iyi bir senaryo daha iyi oynanilabilir mp ve ekipmanlarla gelmesi gerekiyor tipki COD4 de oldugu gibi Next gen e yakisacak bir oyun olmasi gerekli yoksa bu oyunda fos cikarsa MW ismi buyuk bir yara alicak

Hocam Call Of Duty zaten çıkartmış olduğu oyuna 3-5 harita ekleyip onada yeni oyun ismini veriyor.Şimdiye kadar bir yara almadığını,alacağını da pek sanmıyorum.Ama umarım yanılırım.
  • 2. dünya savaşı istiyorum artık.sıkıldım bu teknolojik savaşlardan..
  • Arkadaşlar oyunun gameplayini yeni xbox ta e3 xbox konferansında görürüz artık

• quote:

Orijinalden alıntı: nuwanda87

2. dünya savaşı istiyorum artık.sıkıldım bu teknolojik savaşlardan..

Köklere dönüş...

• Ne derseniz diyin COD'un rakibi yoktur.

Çöp de deseniz, BF3 ile kıyaslanmaz da deseniz COD yine rakipsiz olandır, esas Battlefield o çizginin dörtte birine dahi gelemez.

Fakat adamlar o leş grafik motoruyla 3243214 tane oyun çıkardılar ister istemez bıkkınlık geldi yeter artık
  • artık birşeyler yapmaları lazım inşallah bu oyunda seriye can gelir
  • Çöp falan değilde , herkes bezdi artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Miex

Ne derseniz diyin COD'un rakibi yoktur.

Çöp de deseniz, BF3 ile kıyaslanmaz da deseniz COD yine rakipsiz olandır, esas Battlefield o çizginin dörtte birine dahi gelemez.

Fakat adamlar o leş grafik motoruyla 3243214 tane oyun çıkardılar ister istemez bıkkınlık geldi yeter artık

COD tarzı yani orta çaplı haritalarda,yüksek derecede aksiyon yaşatan ve olayların hızlı geçtiği oyunları (multiplayer modunu kastediyorum) her zaman çok sevmişimdir.Grafikler her ne kada kötü olursa olsun bir oyun eğlenceli olduktan sonra bence grafiklerin çok önemi yoktur.Ama sen de biliyorsundur ki COD'un her oyununda bağlantı sorunu yaşıyoruz.Hatta PS3 kullanıcıları daha da fazla bağlantı sorunları yaşıyor.

Olayların oldukça hızla geliştiği ve bir adamı ortalama 3 mermiyle öldürdüğünüz bir oyunda yaklaşık 1sn kadar lag olması bizim karşımızdaki hedefi öldürme ihtimalimizi neredeyse yarıya indiriyor.Örnek olarak COD'un son oyunlarında hep bulundurduğu MP7 silahı saniyede en az 2 mermi atabilecek hıza sahip.Hal böyle olunca bu işten çok büyük bir kesim zevk almıyor.Bu da oyunu bizim senaryosu bitirilip çöpe atılacak hale getiriyor.

Popüler olarak oynanılan hiç bir fps oyununda,hatta o kimsenin beğenmediği Homefront oyununda bile bu tarz bir bağlantı sorunuyla karşılaşmadım.

Battlefield bunun dörtte biri etmez demişsin ama BF3'te de bu tarz sorunlar yok.Becerikli olan karşısındaki kişiyi vuruyor.Sen karşındaki kişiye karşı daha düşük koşullarda oyun oynamayı seviyorsan diyecek birşey yok tabi.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.