Şimdi Ara

CALL OF DUTY: GHOSTS [ANA KONU - Onslaught DLC] (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.109
Cevap
5
Favori
39.198
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu nesilde gelirse oyun motoru değişmeyecek bu bir,motor değişmeyince sesler ve hatta oyunun network kodu bile bundan nasibini alacak çünkü oyun motoru sadece grafik değil oyunun bütününe etkendir,istediğiniz kadar modifiye edin teknolojik olarak kapasitesi bu kadar oyunun kaynak kodunun.Konu şu veya bu olur o mühim değil.Zaten CoD single her ne kadar sürükleyici akıcı film tadında olsada 5-6 saatlik kısa ve tekrar tekrar oynamaya luzüm olmayan bir mod.

Oyunun bu kadar satmasının ve popüler olmasının nedeni her kesime hitap eden multisi.Sağolsunlar onuda yavaş yavaş mahvediyorlar.Bu arada MW3'ün multisinin tasarımını Sledge Hammer'in yaptığını,Infinity Ward'ın(geriye kim kaldıysa artık)sadece başlarında denetmen gibi danışmanlık yaptığını hatırlatmak isterim.

CoD tarihinin en kötü multisini meydana getirmiş bir stüdyodanda eski serilerin klasında bir oyun beklemek hata olur zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shazam! -- 26 Kasım 2012; 11:55:10 >

• Yeni bir şey beklemek hayal gibi.
  • Aynı motorla 3-5 silah harita ekleyip çıkarsınlar yeter..... Zaten milyar dolarları garanti adamların..
  • seneye bidaha cıkıyo demek güzel haber
  • hikaye ne olacak merak ettim artık konu bile tükeniyor her sene çıka çıka :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sir ALex

seneye bidaha cıkıyo demek güzel haber

Aynen
  • geç kaldılar meşhur duyuruları yapmaya biraz , nerde o eski iw
  • quote:

Orijinalden alıntı: kdrcnrbyrm

quote:

Orijinalden alıntı: Tinúviel

quote:

Orijinalden alıntı: kdrcnrbyrm

İlk sayfadan yerimizi alalım. Bana kalsa bu 2013te çıkarmayıp 2014te sağlam bir şekilde gelmelilerdi. Çünkü respawn'ın çıkaracağı oyun bu serinin geleceğini tehlikeye sokabilir.

Respawn Sci-fi FPS yapıyor sağlam bir oyun olsa bile CoD ile pek alakası olmayacak.

Sci-fi ne oluyor ?

Sci-fi (Science fiction) = Bilim kurgu demektir

ayni oyun moturu ve tasarim uzerine konuslandiracaklarsa birseye benzemez dedigim gibi radikal degisimler olmali

• Merakla bekliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Artık grafik motoru değiştirsnler lütfen.
  • Her sene çıksın bizi anca keser, çünkü herşeyden çabuk sıkılan milletiz
  • Maşallah her sene oyun çıkartıyorlar ama cidden hastasıyım oyununda bakalım Sledgehammer Games ile nasıl olacak ne gibi yenilikler gelecek oyunun asıl senaryosu bitti herkes öldü nasıl devam ettirecekler merak ettim şimdi :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Darkness TR -- 27 Kasım 2012; 0:27:32 >
  • modern warfare 2 gibi modern warfare 4 çıksın başka bir şey istemem
  • aynı motorla çıkacaksa; çöp.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Evo9 -- 27 Kasım 2012; 15:17:18 >
  • Mesajım bulunsun buralar degerlenicek
    Ve oyun çöp !

• Ciddi ciddi bir ara verselerde yeni nesil konsolları bekleyip öyle devam etseler çok iyi olacak çünkü artık boku çıkmadı resmen çıkan bokuda cıvık cıvık ettiler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FoxEye

Ciddi ciddi bir ara verselerde yeni nesil konsolları bekleyip öyle devam etseler çok iyi olacak çünkü artık boku çıkmadı resmen çıkan bokuda cıvık cıvık ettiler.

Yeni nesil CoD'da yapımda.
  • 2450 yılında uzayda geçicek, aha şuraya yazıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: VendettA

Artık şu oyuna yeni bişiyler gelsin coop mu gelir, bıkkınlık veren world war cold war senaryosundan farklı bi senaryomu gelir, kendi silahımızı tasarlama özelliği mi gelir, bf veya halo gibi kullanılabilir araçlarmı gelir bilmiyorum ama yenibişeyler gelsin artık... değişik bişeyler görmek istiyoruz. killstreaklerle haritaları değiştirip değiştirip yeni cod diye veriyolar piyasaya.

Bu mesajı ben ne ara yazdım dedim kendi kendime..
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.