Şimdi Ara

Call of Duty: Ghosts (2013) [ANA KONU] (59. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.226
Cevap
6
Favori
82.683
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5758596061
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar illa ki geçmiş sayfalarda tartışılmştır ama bütün sayfalara bakamadım :/

oyunu malum yollardan dün indirdim.
    oyunu açtığımda loading kısmı çooook uzun sürüyor ve oynarken nvidia devreye girmiyor. hd4000 ile grafikler kare kare geliyor.
    çözümü var mı bu sorunun.
  • Loading kısmı hdd den kaynaklı daha hızlı açılması için ssd olması gerekir
  • arkadaslar ghost ta nasıl prestıge atlıyoruz.menusunu bulamadım.yardmcı olurmusunuz.
  • Loading'i bilmiyorum ama kart için Nvidia denetim masasına bakın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar ben oyunu yeni oynamaya başladım ve suyun altına daldığımız bölüme geldim ama suyun altınada bir türlü dalamadım...basmadığım tuş kalmadı ama nafile....vel hasıl şu suyun altına nasıl dalıyoruz..
  • Türkçe yama bekliyorum...
  • beyler oyunda optimizasyon sorunu falanmı var bf 4 de ve watch dogs da 40-50 fps alan sistem ghostda 25-30 larda geziyor
  • aldım - kurdum - 10 dk. oynadım - sildim. rahmetli ağanın wahhh wahhh deyişleri geldi aklıma...
  • Alınır mı, multiplayeri nasıldır
  • Hack falan durumu nasıl :/
  • bende i7 işlemci ve 7850 var oyun ilk cıktıgında aldım son gelen patchlerden sonra anca duzgun oynuorum.ama oyuncu sayısı cok az pcde balck ops 2 yi oneririm hem optişmizayon yonunden hem oyuncu sayısı daha fazla.
  • http://www.gamestop.com/pc/games/call-of-duty-ghosts-gold-edition/114254

30 dolar olmuş oyun. Fakat indirimler bitmeden hızlı olmaktan fayda var.
  • oynayan varsa eklesin steam ıd: cemoktem
  • arkadaşlar burası yeri mi bilmiyorum da oyuna yeni başladım. 6.bölümde sualtına dalmam gerekiyor ama her tuşu denedim bulamadım. mal gibi ayakta dikiliyom elimde bıçakla. bi türlü dalamadım :) yardım??
  • Arkadaşlar 12 oyunlu Steam hesabım satılıktır nakit sıkıntımdan dolayı . çok az kullanılmış. bazı oyunları 30 dakika bile oynamadım. mesela CD ghosts multi 15 dakka filan oynamışımdır :) içindeki oyunlar :

almak isteyene güzellik yapacam ;)

konunun yeri belki burası değildir ama dolu dolu oyun oynamak isteyen arkadaşlarımız varsa hem onlar faydalansın hem de ben nakit sorunumu az bi miktar çözmüş olurum diye buraya açtım arkadaşlar.
  • slm ben bf 4 oynuyordum SIKILDIM dedim birazda multide ghost oynayim ilk defa ghost multi oynadim hosuma gitti diyebilirim lakin anlamadigim durumlar var ingilizce bilmedigim icin örnegin --your item freefall,aftermacth, deepcover vs yaziyor bunlar ne anlama geliyor ? birde claymore mayini nerde bulamadim
  • Fabrikadan kaçtıktan sonra elemanları yakalıyorlar.. sonra bunlar camdan atlayıp kaçıyor filan. binanın ön bahçesinde köpek yaralanıyor onu alıyorsun.. iyi de bu kopee nereye götürücez biz şimdi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: OSINOS

Fabrikadan kaçtıktan sonra elemanları yakalıyorlar.. sonra bunlar camdan atlayıp kaçıyor filan. binanın ön bahçesinde köpek yaralanıyor onu alıyorsun.. iyi de bu kopee nereye götürücez biz şimdi ?

arkadaşlarını takip et onlar adamları öldürürken sende bazı yerlere köpeği koy arkadaşlarına yardım et çünkü adam öldürürken yavaşlar sonra ileride helikopter sizi bekliyor köpeği oraya götüreceksin
  • Got it.. :) Yav bu bizim elemanlar hakikaten kamil.. Benden çok mermi sıkıyorlar , ölen adam yok yav. La azcık adam vurun da bizde yolumuza gidelim.. Neyse orayı hallettim.. Sonra tank savaşları filan derken bi baktık uzaydayız.. Nasıl bi senaryo yazmışlarsa artık. Bu uzay kısmında kendi aracından çıktıktan sonra üs'ten sana saldırıyorlar , hemen haklıyorlar seni , benim atladığım bir yer mi var acaba.. Başka bölümlerde o kadar çabuk ölmüyorsunda !
  • Deli ettim bugün infected'da milleti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 5758596061
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.