Şimdi Ara

Call of Duty: Ghosts (2013) [ANA KONU] (61. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.227
Cevap
6
Favori
82.682
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyun optimizasyon konusunda cok kotu durumda single guzeldi fakat 20fps ile oynamak gercekten can sıkıcı multiplayerdaysa oyuncu sayisi cidden azalmis en fazla 2000 black ops 2ye gore bayaa az ayrica suan herkes cod aw oynuyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunu yükledim ama 4 gb Ram Fix lazım. Hayret birşey resmen bulamadım.
  • Oyunu bugün ps4 için 65 liraya aldım, pazartesi de konsol geliyor, bir yanda fifa bir yanda CoD.
    Lakin sonradan yapılan yorumları görünce BF4 mü alsaydım acaba? diye düşündüm ama yok yahu, CoD iyidir iyi.
    pazartesinin gelmesi için heyecanlanan tek kişi benim sanırım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GhostWarrior1

Oyunu yükledim ama 4 gb Ram Fix lazım. Hayret birşey resmen bulamadım.

Daha ramın bile 4 gb değil. Oyunmu oynayacaksın o pc ile😣

• deneme1 D kullanıcısına yanıt
    4 gb olmadığını nereden çıkarttın?
  • Ghosts oynarken yanlışlıkla ayarlardan altyazıyı kapattım ve tekrar açamıyorum. Acaba hangi seçeneği aktif etmem gerekiyor bilen var mı ?

Ayrıca bilgisayarım Casper Nirvana Windows 8.1 Single Language. Intel HD Graphics 4000 ve Nvidia GeForce GT 635M ekran kartları mevcut. Oyunu normal yolla çalıştırmak istediğimde başlayacakken Ghosts çalışmayı durdurdu hatası veriyor. Oyunun kısayoluna sağ tıklayıp " Grafik işlemciyle çalıştır > Entegre Grafik " ile oyunu çalıştırıp oynayabiliyorum. Sanırım kendi ekran kartı ile açmadığım için oyun en düşük ayarlarda bile kasıyor. Oyunu bilgisayarın kendi ekran kartı olan Nvidia GeForce GT 635M ile çalıştırmamın yani "çalışmayı durdurdu" hatasını çözmenin bir yolu var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aethelwulf -- 16 Nisan 2015; 20:51:30 >
  • çok eğlendim hemen bitti
  • Oyunda saçma sapan optimasyon sorunlari olmasina ragmen kendisini oynatiyor. En son riley vurulmustu. Diğer bölümde yaşiyordu yanliz ondan sonra göremedim. En sevdigim karakter riley :) bf konusu tat vermedi her ne kadar grafik leri iyide olsa

• Arkadaşlar bende geç olsada oyunu bugün aldım. Multisini çok kötü diyorlardı ona ragmen aldım inşallah beni tatmin eder. Tabi en çok senaryosu önemli benim için
  • Multi de sürekli pusup duranlar allah belanızı versin dahada bişey demiyorum 3 kelime 19 harf. Oyundan soğuttunuz . Stres atalım diye giriyoruz iyice sinir hastası ediyosunuz adamı. Gidin cs oynayın alın awp nizi sabaha kadar pusun Orjinal cod ghostu mu sırf bu ezikler yüzünden satılığa çıkardım aldığım fiyatın yarısına vericem ilgilenen varsa mesaj atsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JonnieWalker -- 29 Temmuz 2015; 0:58:36 >
  • oyunu kurdum crackledim yalnız Disc read error 'code_nvidia uyarısı veriyor nedir çözümü yardımcı olabilir misiniz
  • ghost online,multi , yaramaz black ops 1-2 alin falan diyenlere gülüyorum , bence ghost klasik bildik oyunun disina cikmiyor lakin mw da iyi bir oyun ama rakibin 100 metre ziplayip beynine kursunu yedinmiydi ne kadar sacma bir oyun oldugunu anliyorsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kreuger -- 1 Ağustos 2015; 13:37:25 >
  • bf3 multi oynuyorum. Gene multiplayer icin cod serisinden bir oyun almak istiyorum. Hangisini onerirsiniz

• Merhaba arkadaşlar yeni yüklüyorum bu oyunu tavsiye edermisiniz ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar acil yardım tanklı bi bölüm var çölün ortasında bi üs var sonunda geri sayım oluyo patlaması lazım saat geri sayıyor ama patlama olmuyor öylece boş boş bekliyorum saat takılıp kalıyor yardımcı olur musunuz acil

• steamdan oynayan varsa pm atında beraber takılalım
  • sistemi yenileyince oynayamadıgım ne kadar oyun varsa oynuyorum :D ghost u iki günde bitirdim güzel oyunmuş rorke'u öldüremediğimiz için kafayı yedim ama olsun 2. oyun devam niteliğinde olursa orda hallederiz işini.
  • ghosts aldim pc ye gecen seneden beri oynuyorum multisini steamda, ayrica dlc map paketide almistim yalniz satin aldigim paketdeki haritalar hic multi oyunlarda oyuna girmiyor harita gözüküyor ama demek ki millet pc de satin almamis ki oyuna girmiyor ,,, bosuna 15 dolarim gitti
  • bircanaksay kullanıcısına yanıt
    slm, kardes senin yasadigin sorunlari ben 4-5 sene önce yasadim ,cokda ugrasmistim bi care bulamadim son care olarak asus rog serisi laptop aldim gtx660m ve i7 islemcili bu ve asus un rog serisi laptoplarinda intelin islemcisi kapali geliyor sadece nvidia kartlari calisiyor dolayisiyla oyunlarda sorun olmuyor, sana tavsiyem msi i sat asus rog al
  • Herkese iyi seyirler.

• 
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.