Şimdi Ara

Call of Duty Black Ops III [Xbox One Ana Konu]

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
226
Cevap
2
Favori
5.109
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•  Call of Duty Black Ops III  [Xbox One Ana Konu]

Yapımcı: Treyarch

Dağıtıcı: Activision

Platform: Xbox One, PS4, PC, Xbox 360, PS3

Çıkış Tarihi: 6 Kasım 2015

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orangeblu -- 17 Kasım 2015; 13:15:26 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Klasik zombi gelsin, Multi de zıplama hoplama Olmasın yeter

• https://twitter.com/Activision/status/586242511829610497/photo/1

Cod un kendini toparlaması lazımdı.Saçma sapan exo köpek falan iyice ettiler seriye.Şöyle adam gibi bi multisi olsun da aldığım gibi satmıyim.Black ops 3 e güveniyorum
  • Sonunda geliyor treyarch nasil fps multiplayer yapilir herkese ders verecek

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dragonbornx

Sonunda geliyor treyarch nasil fps multiplayer yapilir herkese ders verecek

Aynen treyarch akar

• Bu oyunda da exo olacak, o yuzden kesinlikle almayi dusunmuyorum. Umarim satislarda ciddi anlamda dusus yasanir..

• efsane geliyor 2 senedir bu oyunu bekliyorum oh be sonunda
  • quote:

Orijinalden alıntı: wNchstR

Bu oyunda da exo olacak, o yuzden kesinlikle almayi dusunmuyorum. Umarim satislarda ciddi anlamda dusus yasanir..

Exo olacaksa ben de hiç yanaşmayayım. Bu heriflerde kafa yok valla, her oyunu aynı tema ile yaptırıyorlar. Biri oyuna ileri bir teknoloji ekliyor, diğeri bunun daha aşırısını nasıl yaparım, diye çabalıyor. Bu gidişle bu serinin iyice içine edecekler.

• İki tane konu vardı burayada yazayım aynısını;
    Hadi hayırlı olsun x360'a çıkacak mı acaba cod sevmediğim için campaign'i orda bitiririm çıkarsa çıkmazsada bu oyunu pas geçerim.

• Kim çıkardı bu EXO olayını ya, WWII ye hasret kaldım resmen. Bir 2-3 sene daha bol futuristik, uçmalı kaçmalı kurgular bizleri bekliyor demek ki.
    Ya 2. dünya savaşı temalı çıksın ya da günümüz teknolojileri ile çıksın. Amerikan bebeleri hasta oluyor uçmalara zıplamalara.
  • keşke waw1 veya bops1 tadında olsa.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sir Maximus is BACK -- 10 Nisan 2015; 13:13:16 >
  • Gelecek temasininda suyu cikti yahu hayir yapamiyorlarda ellerine yuzlerine bulastiriyorlar. Veya bu kdr meraklilarsa 1 sene soguk savas donemi yani black ops 1 gibi 1 senede gelecek temali oyun ciksin. Herkes memnun olur boylece.

• Helmet tasarimlarinda halo dan bayagi etkilenmis treyarch

Al iste bildigin cod aw olmus oyun. Arkadas bari black ops a dokunmasaydiniz. Anlasilan halo 5 disinda alternatif kalmadi konsollarda...

• Hocam konuyu güncelleyin de, benim konumun silindiğine değsin bari .. :) Sonra Xbox bölümü neden ölü diyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: UlasAsmadili

Hocam konuyu güncelleyin de, benim konumun silindiğine değsin bari .. :) Sonra Xbox bölümü neden ölü diyorlar.

konuyu ana konu olarak ben açmıştım zaten 2 sayfada olmuşdu. sağolsun birileri sildirmiş. bi mesaj ve video paylaşınca ana konu oluyomuş. bunuda öğrenmiş olduk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Take That -- 27 Nisan 2015; 13:45:06 >
  • Take That kullanıcısına yanıt
    Ben senin konuya baktim. Silinmis olunca konu actim. Bugun senin konuyu geri getirmisler ama o da kilitli.

Icerikten cok tarihe bakiliyor anlasilan.

Konu sahibi arkadas yanlis anlamasin beni. Isi gucu vardir. Guncelleyememistir. Gayet normal. Mantiksiz olan icerikli ve guncel tutulan konularin kilitlenmesi. Cokta umrumda degil zaten sonucta hayattaki amacimiz donanimhaber xbox bolumunun canliligi degil. Ben oyunuma bakarim. Faydali olur diye acmistim konuyu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UlasAsmadili -- 27 Nisan 2015; 14:22:02 >
  • Take That kullanıcısına yanıt
    Katiliyorum. :) Kimin actiginin hicbir önemi yok tabiki.

• quote:

Katiliyorum. :) Kimin actiginin hicbir önemi yok tabiki.

aynen dostum. ben sıkı bir bo2 fanı olarak ilk defa bi oyun konusu açayım dedim başkada açmıcaktım zaten. güzel de gidiyodu. neyse
  • Bölüm ölü beyler.Bende artık xbox kullanmama rağmen gidip playstation bölümünde takılıcam.

• quote:

Hocam konuyu güncelleyin de, benim konumun silindiğine değsin bari .. :) Sonra Xbox bölümü neden ölü diyorlar.

Ben konuyu ana konu olarak açmamıştım sadece haber vereyim diye açmıştım ama ana konu olarak düzenleyeyim o zaman

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.