Şimdi Ara

Call of duty black ops 1 ps3

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
1
Favori
160
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar hepinize günaydın oyunu yeni edindim online açıkmı ve doluluk oranı nasıldir
    Simdiden tesekkurler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Çok dolu olduğunu söyleyemem, TDM buluyor sadece. Black Ops 2 ve Modern Warfare 3 lobileri daha dolu.

• quote:

Orijinalden alıntı: KmKz_Lito

Çok dolu olduğunu söyleyemem, TDM buluyor sadece. Black Ops 2 ve Modern Warfare 3 lobileri daha dolu.

Black Ops 2 - Ortalama 30.000-40.000 . Haftasonlari 60.000 buluyor . Zombiede 10.000
    Black Ops 1 - Ortalama 10.000-15.000 . Zombiede 5.000 falan

Bu arada Modern Warfare 2 ve Modern Warfare 3de rakamlar nasil ? Zombie oynamak istersen psn yaz ekleyelim .
  • PS3 yetiyor valla arkadaşlar mis gibi oyunlar var nasipse ps5 inşallah herkese güzel oyunlar :)

• Modern Warfare 3 oynuyorum ağırlıklı, fresh start yaptım hatta geçen hafta.

100 pinge kadar TDM, 125 pinge kadar Kill Confirmed ve S&D buluyor. Ama tüm CoD larda olduğu gibi hacker arkadaşlar oyunlari bozuyor, bir yerden sonra can sıkıyor. Sen köşeyi dönmeden taramaya başlayanlar, auto aim bayıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: KmKz_Lito

Modern Warfare 3 oynuyorum ağırlıklı, fresh start yaptım hatta geçen hafta.

100 pinge kadar TDM, 125 pinge kadar Kill Confirmed ve S&D buluyor. Ama tüm CoD larda olduğu gibi hacker arkadaşlar oyunlari bozuyor, bir yerden sonra can sıkıyor. Sen köşeyi dönmeden taramaya başlayanlar, auto aim bayıyor.

Ps3de hile varmi? Ben bo2de hic karsilasmadim yada farketmemisim . Bide ortalama online oyuncu sayisi nekadar oluyor haftaici ve haftasonu?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.