Şimdi Ara

CALL OF DUTY: BLACK OPS 3 [ANA KONU] PS4 / PS4 PRO (231. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
4.628
Cevap
41
Favori
108.198
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 228229230231232
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theraptorx -- 17 Temmuz 2018; 16:37:8 >
  • Arkadaşlar bu oyunu multi oynayan yok mu 2 gündür oynayamadım max 4-5 oyuncuda kalıyor bekle Allah bekle nasıl bir eşleştirme sistemi var?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Çok gameplay videosu yayınlanmıştır burda ama bölünmüş ekranda baba-oğul videosu ilk olacak sanırım :)

Merak edenler için ekranın üst kısmında ki oğlum ;alt kısmında ki de ben oluyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bilgilendirme için teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: kabune

Çok gameplay videosu yayınlanmıştır burda ama bölünmüş ekranda baba-oğul videosu ilk olacak sanırım :)

Merak edenler için ekranın üst kısmında ki oğlum ;alt kısmında ki de ben oluyorum.
    Hocam tv'nizde dual play özelliği varsa gözlük kullanarak oynayın,ekran bölünmüyor.ben kuzenimle bayağı bi oynamıştım geçen sene.

• quote:

Orijinalden alıntı: strikeer

Hocam tv'nizde dual play özelliği varsa gözlük kullanarak oynayın,ekran bölünmüyor.ben kuzenimle bayağı bi oynamıştım geçen sene.

Alıntıları Göster
    Tavsiyen için tesekkür ederim. Bu sene monitöre gectim yeni. Geçen sene tv de oynuyorduk arada ama tv deyken dual playde o gözlüğü takınca bir süre sonra beni çok rahatsız ediyordu. Oldum olasi ne o gözlük olayına ne dual playe ne de 3D de pek sevemedim. Zaten tv yi de oyun oynama anlamında heralde yanlış seçmişim ki bölünmüş ekranda çok input lag oluyordu. Ama tabii en güzeli : Allah nasip ederse seneye de 2 monitor 2 cihaz. Şartlarımı çok zorlayacak ama baba oğul oyuncu olunca mecbur gibiyim :)

• Bu arada oyun ayarlarındaki Target assistle Aim assistin farkını bilen var mı? Yani Target assisti kapatırsak ne oluyor tam olarak?

• kabune kullanıcısına yanıt
    3 d olayına bende pek katlanamiyorum ama dual play hic yormadı beni.target asit nişan aldığınızda direkt olarak rakibe kilitlenme sağlıyor.aim asist hedefi düşmanın ustune getirdiginizde kısa süreli bir kilitlenme ve aim yavaşlaması sagliyor.ayrica online bolumunde target asist çalışmıyor.sadece aim asist kullanabilirsiniz.

• Yeni bir baba-oğul gameplay videosuyla karşınızdayız :) Her ne kadar en çok benim sesim çıksa da bu sefer videoda bize eşlik eden arkadaşım Ceyhun ve oğlumun sesler de var. Merak edenler için ekranın üst tarafı oğlum ; alt tarafı ben. Yine merak edenler için baba yaş 43;oğul yaş 13. Nesilden nesile Call of Duty :))

İyi seyirler :)

• quote:

Orijinalden alıntı: kabune

Yeni bir baba-oğul gameplay videosuyla karşınızdayız :) Her ne kadar en çok benim sesim çıksa da bu sefer videoda bize eşlik eden arkadaşım Ceyhun ve oğlumun sesler de var. Merak edenler için ekranın üst tarafı oğlum ; alt tarafı ben. Yine merak edenler için baba yaş 43;oğul yaş 13. Nesilden nesile Call of Duty :))

İyi seyirler :)
    Guzel oynamisiniz tebrikler 👍

• Zombi modunda oyun kaydetme gibi bir seçenek yok mu? Bugün arkadaşımda biraz oynadım ama her öldüğümüzde en baştan başlıyor. Acaba belirli bir ilerlemeden sonra mı kayıt oluyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oliver_ -- 31 Temmuz 2018; 22:35:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oliver_

Zombi modunda oyun kaydetme gibi bir seçenek yok mu? Bugün arkadaşımda biraz oynadım ama her öldüğümüzde en baştan başlıyor. Acaba belirli bir ilerlemeden sonra mı kayıt oluyor?
    Yok öyle bir şey.

• En uzun Call Of Duty sanırım. Bitmek bilmiyor.
  • Arkadaşlar oyunu yükledim ve oynuyorum online, fakat ekranda glitchler oluyor doğru düzgün oynatmıyor bazı haritalarda özellikle daha çok, çözümü nedir? Kaç GB oyun indirdim silip tekrar yüklemeyeyim..

• Hallettim arkadaşlar, bu arada beraber oynamak isteyen olursa psn nickim fxckcrooked
  • Bana göre bu oyunun multiplayer modu vuruş hissiyatı olsun oynanabirlik olsun blackops 4 multiplayerından daha iyi şuan saatlerce oyun aratmama rağmen oyun bulamamasida drama herkes oynamayı bırakmış resmen blackops 3 ü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GalacticHope -- 1 Mayıs 2019; 21:12:9 >
  • Beyler black ops zombie chronicles sürümlü cdsini arıyorum satan varsa mesajını beklerim

• https://store.playstation.com/tr-tr/product/EP0002-CUSA02624_00-CODBO3ZOMBIESEDN

Bu bir paket midir? Satıl aldım ama kuramıyorum, birde black ops III ps4 ayrı olarak mı almam gerekiyor?
  • mehmet2576 kullanıcısına yanıt
    Bunun içinde tam oyun da var. Başka bir şey almanıza gerek yok. Oyunu kütüpheneden aratıp indirin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Venomstr

Bunun içinde tam oyun da var. Başka bir şey almanıza gerek yok. Oyunu kütüpheneden aratıp indirin.
    Kütüphane satın alınan bölümüde gösteriyor ama yinede download edemiyorum.
  • 
Sayfa: önceki 228229230231232
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.