Şimdi Ara

CALL OF DUTY: BLACK OPS 3 [ANA KONU] PS4 / PS4 PRO (232. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.628
Cevap
41
Favori
108.186
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 228229230231232
Sayfaya Git
Git
Giriş
    "İndir" yazısına basınca inmesi lazım. Ekran görüntüsü atıyorum. Hatta ilk önce hangi modu indirmek istiyorsunuz diye soruyor.

-----

• quote:

Orijinalden alıntı: Venomstr

"İndir" yazısına basınca inmesi lazım. Ekran görüntüsü atıyorum. Hatta ilk önce hangi modu indirmek istiyorsunuz diye soruyor.

-----

Kütüphaneden satın alınan bölümüne giriyorum. Orda black ops III zombie chronicles görünüyor. Üzerine basıyorum, satın al seceneği çıkıyor. Satın alınmamış gibi görünüyor ama satın alınan bölümünde oyun

• mehmet2576 kullanıcısına yanıt
    Linkini attığını aldığına emin misin? Yoksa sadece DLC olanı mı aldın? Fiyatı kaç TL idi? Satın alınanlar geçmişine bakın.

Bak şu linkteki sadece DLC. Oyun değil.

https://store.playstation.com/tr-tr/product/EP0002-CUSA02624_00-CODBO3ZOMBIESHD1

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Venomstr

Linkini attığını aldığına emin misin? Yoksa sadece DLC olanı mı aldın? Fiyatı kaç TL idi? Satın alınanlar geçmişine bakın.

Bak şu linkteki sadece DLC. Oyun değil.

https://store.playstation.com/tr-tr/product/EP0002-CUSA02624_00-CODBO3ZOMBIESHD1
    Satın al dediğim zaman indirmeye başladı. Teşekkür ederim, yardımların için .

• arkadaşlar bana black ops 3 tr psn lazim bir iki günlük cod points için ya da sec satan da olursa alabilirim.
  • koftehor1 K kullanıcısına yanıt
    Sağol kardeş

• Arkadaşlar merhaba black ops 3 aynı ekranda iki kişi ilerlemeli olarak nasıl oynayabiliyoruz ps4 de bilen varmı acaba ?

• 
Sayfa: önceki 228229230231232
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.