Şimdi Ara

CALL OF DUTY: BLACK OPS 3 [ANA KONU] PS4 / PS4 PRO (230. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.628
Cevap
41
Favori
108.181
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 228229230231232
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Kool Giancana

Plus aboneliğin bittiğinde yenilemedikçe oyunu oynayamazsın

Alıntıları Göster
    Peki single oynanirmi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bartınoğlu

Peki single oynanirmi

Alıntıları Göster
    Hayır abonelik bitince oyuna kilit gelir hiç bir şekilde girilmez

• brokenwings kullanıcısına yanıt
    cod da xim 4 gibi klavye mouse aparatı kullananlar çok var. klavye &mouse birde aim assist açınca dahada kolaylaşıyor haliyle.
  • cod 2 ve 4 dışında pek cod oyunu oynamamıştım bo3 hakkında da baya çöp yorumları vardı ama multisi baya sardı beni böyle hızlı uçmalı kaçmalı beyinsiz eğlence oyunları çok hoşuma gidiyor
  • Illusive Man kullanıcısına yanıt
    çok büyük haksılık değilmi sizce bunu ps4 izin mi veriyor yoksa gizli kapaklı mı aparat kulanıyorlar.yani herkes alıp kullanabilir mi?
  • brokenwings kullanıcısına yanıt
    ps4 izin vermiyor ama engelleyemiyor da ya da uğraşmıyor artık engellemekle. Özellikle aim assist açık oynanırsa pc de fare ile oynamaktan bile daha kolay oluyor aim assistin kuvvetli olduğu oyunları ben bu yüzden oynamıyorum mesela cod ve destiny.
  • wyldechild W kullanıcısına yanıt
    O mekanikler bile çok sıradan ve kısıtlı. Ben jetpack olan call of duty hiç oynamadan önce titanfall oynamıştım onda da duvarda yürüme uçma vs var daha sonra jetpekli cod alayım dedim ve titanfall dan sonra çok sıradan ve kısıtlı geldi o mekanikler hocam. Onu bile becerememiş yani bence cod.
  • Arakadaşlar selamlar. PNS PLUS aboneliğim ile oyunu edindim. Gayet zevkli ancak adamalar havada zıplayıp zıplayıp beni öldürüyorlar. PC'deki gibi aim alıyorlar. Aniden. Anlamadım. Bu alışkanlık meselesi mi yoksa gerçekten de ps4 pro'da kullanabileceğim klavye / fare var mı? Varsa hangisini tavsiye edersiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Not Today!

Modemden port yönlendirme kapatıp modem ve psye issnin dnssini girdim düzeldi. Dene istersen.
    Hocam şu DNS i bı yazarmısın.Hala şu aptal hatayı alıp duruyorum bir türlü online giremedim

• dante06 kullanıcısına yanıt
    Tuektelekom dns bu.

195.175.39.49

195.175.39.50

Dediğim gibi Modemden port yönlendirme kapatıp, ps ve Modemde aynı dns kullandım düzeldi bende. Sende iss ne ise onun dns sini dene olmazsa.

• Not Today! kullanıcısına yanıt
    Tamam dır hocam deneyelim bakalım

• arkadaşlar zombie modu oynamak isteyen varsa bana pm den ulaşsın grup kuralım 4 lü sohbetli oynayalım çok zevkli olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: heat2797

arkadaşlar zombie modu oynamak isteyen varsa bana pm den ulaşsın grup kuralım 4 lü sohbetli oynayalım çok zevkli olur
    Ekle :)

• Arkadaşlar psn plus ile oyunu edindim.indirme bitince A.B.C hatası alıyorum.interneti access point ile alıyorum.başka hiç bir oyunda internet hatası yok.dns değiştirmeden çözüm bulan varmı?
  • En son oynadığım cod oyunu black ops 1 idi ondan sonra daha yüzüne bakmadım.. Sonra bu oyunu psn beleş verince oynayayım dedim..

Hala oyun aynı =) Grafikler gelişmiş ama çek vur ateş et arada bi iki düğmeye bas sonra yine çek vur ateş et =) Crysis maksimum vıdı vıdı diye diye zırh ve özellik icat etmişti. Cod hala buna devam ediyor herhalde ama kostümde yok yarı inorganik elemanız... Bir bölge geçireyim, ne bileyim bi insanlarla muhattap olayım yok, oyunun başında bi özellikleri tanıtmak için simülasyonda insanlarla tanışıyorsun ondan sonra görevler bi anda merkez ordan görev sahasına ışınlan görev bitsin aldığın ödüllere bak tekrar merkez... Sinematik olayını da bıraktılar anlaşılan :D
  • Kotaya yazık oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Not Today!

Tuektelekom dns bu.

195.175.39.49

195.175.39.50

Dediğim gibi Modemden port yönlendirme kapatıp, ps ve Modemde aynı dns kullandım düzeldi bende. Sende iss ne ise onun dns sini dene olmazsa.
    İşte bu yüzden Call of duty oyunları alınmaz hiçbir online oyunda böyle bir sorun benim pc bozuk ben nasıl yapacam var mı böyle birşey anlam veremiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: LGatakan

Arakadaşlar selamlar. PNS PLUS aboneliğim ile oyunu edindim. Gayet zevkli ancak adamalar havada zıplayıp zıplayıp beni öldürüyorlar. PC'deki gibi aim alıyorlar. Aniden. Anlamadım. Bu alışkanlık meselesi mi yoksa gerçekten de ps4 pro'da kullanabileceğim klavye / fare var mı? Varsa hangisini tavsiye edersiniz?
    Oyunun yapısı o şekilde çok saçma adamlar 5 metre sıçriyor duvarda yürürler filan çok saçma

Tabi klavye mouse oynayanlarda vardır

• Not Today! kullanıcısına yanıt
    Kardeşim biraz açıklarmısın tam olarak ne yapmamız lazım.

Oyunu indirdik ama daha online bağlanamadım kanser olucam...
  • arkadaşlar selamlar. modem ayarlarına girip UPNP yi devre dışı bırakın. modemi baştan başlatın. ps4 ü baştan başlatın, açılınca bir bağlantı testi yapıp girmeyi deneyin. nedense activision oyunları UPNP devre dışıyken sorunsuz çalışıyor. destiniy 2 de de aynı sorun olmuştu. ben upnp kapadığımdan beri sorunsuz lagsız oynuyorum.

iyi forumlar
  • 
Sayfa: önceki 228229230231232
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.