Şimdi Ara

Bursa %90 Kümeye Düştü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
72
Cevap
0
Favori
4.502
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Hamza Hamzaoğlu Osmanlıyla Fişi Çekti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yenerbalcı -- 28 Mayıs 2017; 18:9:42 >

• hayırlı olsun yakışmıyor böyle takımlar gitsin kumda oynasın bursa son 9 maçta 8 yenilgi nedir be arkadaş
  • quote:

Orijinalden alıntı: MüdavimBey

hayırlı olsun yakışmıyor böyle takımlar gitsin kumda oynasın bursa son 9 maçta 8 yenilgi nedir be arkadaş

9 maçta 8 yenilgi paf takımını çıkarsalar 2 beraberlik alır
  • belli olmaz trabzon maçı satarsa rize düşer
  • Ona buna sararlar yine
  • Trabzonlular sevmez Rize'yi bağlarlar lige bursayi
  • Trabzon mac satmaz kolay galibiyet alir trabzon bursa ptt 1. Ligte gecmis olsun. Koskoca bursaya yakışmadı
  • Benim de takibimdeydi. Bursa hak ediyor düşmeyi. Haftaya Trabzon, Rize ve Alanya belirleyecek durumu.
  • Bursanın hala şansı var bu kadar şans tepilmez
  • Bugün iki Ankara takımı Bursaspor'u kümeye doğru itti.

Haftaya iki Karadeniz (ve Akdeniz) takımı Bursaspor'un kaderini belirleyecek.
  • Gecmis olsun bursaspor. Yasadigim sehirin takimi olarak severdim kendilerini. Ama hamza hamzaogluna yaptiklari vefasizlik onlara trtden mac izleme heyecani ile geri donecek.

Bu arada trabzon da iyi bir duaman kazanacak gibi.
  • umarım düşer yerine giresun gelsin
  • Umarım düşer bir daha da çıkamaz.
  • Hadi yallah bir daha çıkamazlar inşallah
  • Ersun hocam lütfen puan al, Rize lütfen sen de bu şansı tepme.
  • Olay Rize'ye bakıyor bence.Trabzon Eğer satmazsa-ki %1 bile ihtimal vermiyorum-Rize Alanya'yı yenip kümede kalır.Çünkü Trabzon ve Bursa normal şartlarda 50 maç yapsınlar hepsini alır Trabzon.Aradaki seviye farkı çok fazla
  • Ayrıca Hamza Eğer Osmanlı'ya bir ay daha erken gelse onlar da düşerdi
  • trabzon karadeniz takimina ne zaman kiyak yapmis simdi yapacak? karadenizin matmazeli kendileri
  • Trabzonspor kesinlikle Bursa'ya yatacak. Rize-Trabzon düşmanlığını bilmiyor musunuz? Bir Bursada yaşayan Rizeli olarak söylüyorum bunu.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.