Şimdi Ara

Bursa %90 Kümeye Düştü (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
72
Cevap
0
Favori
4.504
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: garcibaba

quote:

Orijinalden alıntı: garcibaba

belli olmaz trabzon maçı satarsa rize düşer

ve beklenen satış geldi

birileri mac satti adamlar birinci oldu , birileri mac satti adamlar kumede kaldi...

Birdiger gercek kesinlikle rizede bursada kume dusmeyi hakeden iki takimdir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi killnOd -- 3 Haziran 2017; 20:35:26 >
  • futbol çok enterasan bir oyun
    Bursa %90 Kümeye Düştü

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Batalla16

Ulan yemin ediyorum şu avatarındaki adamın gözü suyu hürmetine Bursa kalsın dedim, baktım şike mike kalmış nası sevindim.

Rize takım değildir arkadaşlar, süper ligde kalmayı hak etmeyen taraftar kitlesi, stadları, hatta stadın kamera açısı bile 30 dereceden vuruyor, bu kadar kalitesiz takımlar süper ligde olacağına inşallah yarın Göztepe gelicek. Umarım Osmanlı da gider Eskişehir gelir, ligin 4 büyüklerden sonra fix olması gereken 4 lüsü antalya&bursa&göztepe&eskişehir.

• quote:

Orijinalden alıntı: sKjaer

quote:

Orijinalden alıntı: Batalla16

Ulan yemin ediyorum şu avatarındaki adamın gözü suyu hürmetine Bursa kalsın dedim, baktım şike mike kalmış nası sevindim.

Rize takım değildir arkadaşlar, süper ligde kalmayı hak etmeyen taraftar kitlesi, stadları, hatta stadın kamera açısı bile 30 dereceden vuruyor, bu kadar kalitesiz takımlar süper ligde olacağına inşallah yarın Göztepe gelicek. Umarım Osmanlı da gider Eskişehir gelir, ligin 4 büyüklerden sonra fix olması gereken 4 lüsü antalya&bursa&göztepe&eskişehir.

Eyvallah kardeşim keşke herkes senin gibi düşünse

Bende Eskişehir Göztepe Kocaeli vb şehir takımlarının süperligde olmasını istiyorum

Başakşehir Osmanlı gibi takımlar bu lige yakışmıyor

• Sartikan kullanıcısına yanıt
    Hakettinizki demişiz demekki bu 3.kez satışınız.. Bukadar kahpe olabileceğinizi hesaba katmamıştık. Şerefini ayaklar altına alanlar utansın!

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• hahahahahahaha

ulan fenerliler rize'nin düşmesine rizelilerden daha çok üzüldü. bu nasıl bir kuyruk acısıdır yarabbi.

aziz yıldıvım kuduv

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CARNIVALE -- 3 Haziran 2017; 23:12:48 >
  • Yine ucundan kosesinden bir sekildr donduler. Bakalim seneye nasil olacak durumlar?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ğstad
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.