Şimdi Ara

Bursaspor küme düştü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
973
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Göztepe az önce Ankaragücü'nü 2-1 yendi

Küme düşen Bursaspor oldu

• Kendi evinde Göztepe yi yenemezsen normal.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • O değilde belediye kaç para harcadı stadyuma gözümün önündeki güzelim arena 1.lige gitti.Ayrı bi komedi bu da

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Şenol Güneş gittiğinden beri küme düşmemek için çırpınıyordu takım.

Bursa'da olmama rağmen gram üzülmedim, şansa bala kümede kalsaydı seneye yine düşmemeye oynayacaktı.
  • Konuda noldu lem böyle

10larca mesaj silinmiş?
  • Geçen gece tvde Erman torogluna denk geldim, Şaşırmadım diyodu arsa marsa falan diyodu ne diyo lan bu yine diyip kanalı değiştirmiştim..

Ve bugün şunu söylüyorum, Olm Tabiki düşecek lan, bugün Haberleri okuduğumda ligde fazla bile kaldığını gördüm.. Takım zaten sahipsiz mal gibi ortada kalmış uzun zamandır.. Başkanı olacak Ali Ay mi ne haltsa kulübün bu adama güya borcu varmış Ali Ay da kulübün sahibi olduğu 2 tane kocaman arsa varmış gitmiş kafasına göre onu zimmetine geçirmiş, taraftar bunu öğrenince suç duyurusunda bulunmuş dün öğlen vakti.. Ali Ay da "yhaaa çokta şaapmayin yha ben alacağimi alıp üste kalacak paraları bursaya geri vericem" demiş geçiştirmiş.. Puhahahha ulan adam resmen "gemiyi batırdım içine ettim bari malı mülkü parayi arsayı kendi paramı kurtarayım" demiş bunun başka açıklaması yok.. Bu adam şuan resmen kulübün içini boşaltıyor ve herkes izliyor. Siyasi pisliklerle bursaya gelen bu herif herşeyin içine edip bide bursanin malını mülkünü zimmetine geçirip gidiyor..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ankaragücü Göztepe ye yattı. Onlar yüzünden düştünüz. Hadi şimdi onlara düşman olun. Nasıl bir mantık ya
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.