Şimdi Ara

BURADA NEDEN 'OPEL' DÜŞMANLIĞI VAR? (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
124
Cevap
2
Favori
7.548
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mubişim

bizim memlekette avrupa araba tamiri yapan yokta o yüzden hemen camur atarlar

Sadece bu konuya mesaj yazip hortlatmak için hesap açtınız heralde hocam :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Burda pejoyuda sevmezler. Reno ortalardadir. Japonlari bazi kesim tercih eder. Bir kesimde vosvosa tapar. Falan filan

• 8 sene opel astra edition 2000 vardı 95.000 deydi bize büyük bir sorun çıkardığını hatırlamıyorum ve internete koydum sabah alıp götürdüler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kimse sevmek zorunda değil ama sevenlerini kimse engelleyemez

Wir Leben Autos.

Alman Mühendisliğinin geldiği son nokta..

BURADA NEDEN 'OPEL' DÜŞMANLIĞI VAR?

• quote:

Orijinalden alıntı: The Division Bell

Konuştukça batıyorsun.

http://en.wikipedia.org/wiki/Opel_Omega

ingilizcen varsa aç oku, yoksa söyle ben tercüme ederim.

Bir aveo almakla bu hale gelmişsin, demek bir Cadillac felan alsan ne hale gelicen allah bilir.

• Ne muhabbet donmus be

Bu arada Omega harbiden safkan Almandir.

Motor,sanziman,platform...allah ne verdiyse Made in Russelsheim

• Opel astra j kasa 2010 model sahibiydim... İlk 30000 km de 3 kere çekiciyle servise gitti... Benim servise götürmem 30 u kesin geçmiştir... Aracı 50000 de sattım... Tamam çok yakışıklı ve konforluydu bana göre ama sattığımda hala yüksek torklarda titriyordu... Ben de Alman araçlarını severim ama ne kadar tasarımı tam bana göre olsa da asla Opel almam bir daha...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben eskiden opel hastasıydım sevdiğim kızın ailesinde opel vardı içimde bir tutku olmuştu.. tasarımlarını begenirdim.. taa ki eniştem sıfır astra sedan alana kadar.. bu kadar hantal bir arac olamaz.. sehiriçi kullanım tam bir eziyet.. 1.4 turbo iyi dediler o da aynı.. gecmişteki araclarım almera, fabia, suan ki aracım honda civic.. hepside opel astradan cok daha iyi geldi bana.. tek iyi buldugum yanı uzun yolda iyi yol tutuyor onda da yakıt fazla yakıyordu.. tabii bunlar bnm izlenimlerin.. sadece opele binen opeli begenir ama alternatiflerini kullananlar opeli zor tercih eder bence!
  • İlk arabam opel corsa swing ti.Neredeyse heryerinden arıza fışkırdı.Neler çektim kaç defa yolda kaldım...Sattım kurtuldum.Yine aynı şekilde vectra c sahibi arkadaşımında neler çektiğini gördüm.Kaç defa yolda kaldı o da sattı kurtuldu.Opel deyince aklıma estetik ama bir o kadar arıza potansiyeline sahip araçlar geliyor maalesef...
    Bir düzeltme yapayım ilk kullandığım opel dizel asconaydı.Opel işte o zaman opeldi.KAdett vardı onlar güzeldi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi one man one engine -- 23 Nisan 2014; 12:25:46 >
  • Kendi aracim 2011 astra, ailede insignia 180 ve golf 7 var ayrica baska sehirde. Hepsini uzun sure kullandim ve opelin temel sorunu bana gore aktarmasinda, beygir gucunu tam olarak yansitamiyor, benzini de vw'e gore hep daha fazla yakiyor. Onun disinda hic sorun yasamadik araclarla, diger konularda memnunuz. Ama opelin servisinden hic memnun degilim olan da yok sanirim. Fiyatlarina gore yine de tercih edebilirim araba degistirecek olsam.

Markalara tapmak yanlis bence, her markanin iyi kotu yanlari var ona gore karar vermek lazim. Golf 7 bence cok guzel bir araba ama en fazla 1.2 manuel comfortline olani almak mantikli kisisel gorusum, yoksa fiyat inanilmaz artiyor. Opel'de de dusuk kmde bir insignia gercekten cok iyi paralara alinabilir, cok trafige girilmiyorsa cok guzel bir tercih olur. Bizim insignia 180 2010 model ve 30bin kmde, ort yakit 10lt sanirim suan. Uzun yolda 6-7 yakiyor cok rahat, tabi otoyolda ucmazsaniz :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alman arabası1.
    Sağlamlık sert araba iyi açıdan 2.

Bu 2 si sayesinde gayet güzel arabalar tek sıkıntı ağır olmaları yakıtı1-3 lt arası artırıyor diğer arabalaragöre:(

• Ben Opel'e karşı herhangi bir düşmanlık göremiyorum. Sonuçta yeri geliyor Mercedes bile eleştiriliyor. Opel'in eleştirilmeside gayet normal bence.
  • VW düşmanlığı neyse de Opel düşmanlığı hic görmedim

Belki Sutcu beygiri denildi 3-5 kere

• Ne olursa olsun OPEL candır.
  • 20 bin km de h kasanın ve garantisi bile bitmeyen j kasa otomatik şanzımanı elinize verirlerse ,araç opeldir....gözüm kapalı anlarim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi royvicety -- 23 Nisan 2014; 18:05:42 >
  • Çok kaliteli bir topic ti zamanında.

Aramiza yeni katılan arkadaşların en baştan okumalarını tavsiye ederim...
  • quote:

Çok kaliteli bir topic ti zamanında.

Aramiza yeni katılan arkadaşların en baştan okumalarını tavsiye ederim...
    Forum rahmetlisi shadowgeist hiç sevmezdi opeli

Vectra a zamanında efsane modeldi, passat falan hikayeydi yanında

2000 sonrası doğanlar passat'ı daha güzel bilir.

Opel yanlış işler yaptı 90 opeller en iyisiydi

• quote:

Orijinalden alıntı: Thomassee

Ne muhabbet donmus be

Bu arada Omega harbiden safkan Almandir.

Motor,sanziman,platform...allah ne verdiyse Made in Russelsheim
    Müdür yaşiyomusun sen nerelerdesin ??

• Az mı kodese girdik zamanında onun yüzünden

• quote:

Az mı kodese girdik zamanında onun yüzünden
    Başlı başına trolldü ama iyiydi

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.