Şimdi Ara

Bunlar Nasıl Paralar ? ( 2. El Civic Piyasası )

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
0
Favori
2.911
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Millet de civic almak için kuyruğa giriyor, sonra yok efem bunlar nasıl fiyatlar.Piyasanın en temel kuralı değişmez arz-talep..Bir mala ne kadar çok talep olursa, fiyat da yükselir bu kadar basit...

Kimse de yav bnm arabam vallahi de billahi de bu kadar etmez deyip düşük fiyata vermez, sen alsan şimdi sen de seneye veya iki sene sonra satınca piyasaya bakıp satacan dimi...

Ben misal 2017 ağustosta 2015 model fb7 Black edition aldım, 77 ye 2.5 yıl olmuş belki de olmamış şimdi malum siteye bakıom temizleri 110dan aşağı değil, ben de biliyorum o kadar etmez bnm araç ama satınca onu demem, çünkü sıfır arabalar uçtu...
    isterse 150 yıllık teknoloji olsun, insanların istediğini veriyorsa alan eşşek değildir. SORUNSUZ mu EVET, LPG UYUMLU mu EVET sonuçta da lpg li olunca AZ YAKIYOR mu EVET... o motor en iyi motordur o zaman. kaç yıllık olduğunun önemi kalır mı HAYIR.

zaten 20 yıl önceki ile şu anki aynı motor değil, bir ton teknoloji değişiyor, sadece kabataslak tasarımı aynıdır başka da bişeyi aynı değildir 20 yıl önceki ile.

yalıtım yok haklısın ama performans bu fiyata gayet yeterli, performans istiyorsan zaten 180 beygir modeli de var gider onu alırsın. sürüş zevki de fc5 gibi geniş yola tutunan bir araç ile had safhada. senin dediğin gibi hiçbişey olmasa kimse de almazdı zaten.

bu fiyata daha güzel bir araba yok. toptan bozma golf 208 gibi araçlar rakibi olamaz görünüş olarak. bu da kişiden kişiye değişir ama benim gibi düşünenler benim gibi yapıp satın alıyor aracı. apaçi olmaya da gerek yok, aile aracı gayet de geniş rahat. şimdi suv alalım diyoruz c suv araçlar bunun kadar geniş değil.
  • Bırakın birbirlerini gazlasın dursunlar vu tu tu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tüm piyasa artıyor ama civic cilerin ekstra artıyor. Daha önce civic kullanmıştım. Neden bu kadar abarttiklarini pek anlayamiyorum. Sorunsuz bir otomatik sanzumani var fakat hissiyatsiz ve gec tepki veriyor 50 km hızdan sonra. Lpg uyumlu ve sorunsuz otomatik eyvallah da ama bu nedir yahu çıldırmış olmalilar. Şuna bir bakin hele ;

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-ilk-sahibinden-temiz-765300073/detay

• Tek bir model üzerinden eleştirmek yersiz 3.20 ied 2014 normal paketlerin temizleri 3 hafta evvel 150 iken suan 165 den asagi temiz araç yok keza baktıgım cla200 lerde aynı şekilde c180 204fl de 3 hafta önceye göre 15 bin artmıs sadece civic üzerinden piyasayı eleştirirmek hiç doğru değil.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mal çok ülkede al satcilara para yedirmekten zevk alıyorlar.

• Millet bu işi artık ticaret haline getirmiş. Civic, Passat ve Golf al-satcıların gözde araçları. Vergi kaçıran bu uyanıklara devletin dur demesi şart.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iquique -- 7 Aralık 2019; 22:26:38 >
  • isterse 200 yazsın, alan olmazsa satamazlar. iş satıcıda değil alıcı da bitiyor, bilinçli alıcı olmak lazım bu devirde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suatcagdas -- 7 Aralık 2019; 22:28:23 >
  • Millet de civic almak için kuyruğa giriyor, sonra yok efem bunlar nasıl fiyatlar.Piyasanın en temel kuralı değişmez arz-talep..Bir mala ne kadar çok talep olursa, fiyat da yükselir bu kadar basit...

Kimse de yav bnm arabam vallahi de billahi de bu kadar etmez deyip düşük fiyata vermez, sen alsan şimdi sen de seneye veya iki sene sonra satınca piyasaya bakıp satacan dimi...

Ben misal 2017 ağustosta 2015 model fb7 Black edition aldım, 77 ye 2.5 yıl olmuş belki de olmamış şimdi malum siteye bakıom temizleri 110dan aşağı değil, ben de biliyorum o kadar etmez bnm araç ama satınca onu demem, çünkü sıfır arabalar uçtu...

• 1. Sorunsuz motor ve şanzıman ikilisi
    2. LPG uyumu
    3. Aksesuarı güzel taşıyor
    4. Tam apaçi arabası

Apaçi neydi, arabaya yakışan yakışmayan ne varsa takıp takıştıran, bunun için bir ton para döken, arabanın içine etse de bunu seven ve yaptığı ile gurur duyan tipler. Bu tiplerin araba aldıktan sonra da harcayacak paraları olduğundan araçların piyasası da artıyor haliyle.
  • Bircok aracım oldu şimdi civic fc5 var .Bu civicler kadar para eden hicbir otomobil yok.Golf passat da dahil.Lpgli fulleri yok mu reşat altıni gibi.Isin ilginci ne biliyor musunuz ? Bu fiyatlara bu araçlar satılıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: V2

Mal çok ülkede al satcilara para yedirmekten zevk alıyorlar.
    İşin ilginci millet almak için sıra bekliyor

• İkinci ele bulaşmamak gerek.

• quote:

Orijinalden alıntı: fractal design

1. Sorunsuz motor ve şanzıman ikilisi
    2. LPG uyumu
    3. Aksesuarı güzel taşıyor
    4. Tam apaçi arabası

Apaçi neydi, arabaya yakışan yakışmayan ne varsa takıp takıştıran, bunun için bir ton para döken, arabanın içine etse de bunu seven ve yaptığı ile gurur duyan tipler. Bu tiplerin araba aldıktan sonra da harcayacak paraları olduğundan araçların piyasası da artıyor haliyle.
    20 yıllık eski teknoloji Tabi sorunsuz olur.
    Teknoloji eski ama son teknoloji fiyatına satış !

Arabada kalite adına hiçbirşey yok ,
    Yalıtım yok
    Performans yok
    Sürüş zevki yok

Ama Fiyat kol gibi

• Bu civic 5 para etmez gecen hafta 120 -130 bine civic bakan arkadaşıma 2016 dizel cosmo otomatik 70 binde insignia aldırdım arabaya bindiğini anlasın

• Sorun kesinlikle malum site hep o site yüzünden oluyor bunlar. Arabası olan oraya giriyor. Adam satmasa bile piyasayı yükseltmek adına adam arabasını ilana koyuyor. Belki alan bir tane salak çıkar diye.

• quote:

Orijinalden alıntı: ananas32

Tek bir model üzerinden eleştirmek yersiz 3.20 ied 2014 normal paketlerin temizleri 3 hafta evvel 150 iken suan 165 den asagi temiz araç yok keza baktıgım cla200 lerde aynı şekilde c180 204fl de 3 hafta önceye göre 15 bin artmıs sadece civic üzerinden piyasayı eleştirirmek hiç doğru değil.
    dediğinde haklısın ama bmw yada mercedes satıcısının hiç değilse bir bahanesi var: bmw ve mercedes olmak. honda sahibinin ne bahanesi var?
  • bloodletting. kullanıcısına yanıt
    Neden ?
    ( yorumunuzu özellikle bu aracın ikinci eline demişsiniz olarak algıladığım İçin soruyorum, genele yazdıysanız görmeyin soruyu, teşekkürler )

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Marzetki...

• 2007 de sıfır 36.000 TL ye aldığımız civic 56.000 olmuş. Zaten bir civic bir de s2000 in fiyatlarını çok abartıyorlar

• quote:

Orijinalden alıntı: Ariic

20 yıllık eski teknoloji Tabi sorunsuz olur.
    Teknoloji eski ama son teknoloji fiyatına satış !

Arabada kalite adına hiçbirşey yok ,
    Yalıtım yok
    Performans yok
    Sürüş zevki yok

Ama Fiyat kol gibi

Alıntıları Göster
    isterse 150 yıllık teknoloji olsun, insanların istediğini veriyorsa alan eşşek değildir. SORUNSUZ mu EVET, LPG UYUMLU mu EVET sonuçta da lpg li olunca AZ YAKIYOR mu EVET... o motor en iyi motordur o zaman. kaç yıllık olduğunun önemi kalır mı HAYIR.

zaten 20 yıl önceki ile şu anki aynı motor değil, bir ton teknoloji değişiyor, sadece kabataslak tasarımı aynıdır başka da bişeyi aynı değildir 20 yıl önceki ile.

yalıtım yok haklısın ama performans bu fiyata gayet yeterli, performans istiyorsan zaten 180 beygir modeli de var gider onu alırsın. sürüş zevki de fc5 gibi geniş yola tutunan bir araç ile had safhada. senin dediğin gibi hiçbişey olmasa kimse de almazdı zaten.

bu fiyata daha güzel bir araba yok. toptan bozma golf 208 gibi araçlar rakibi olamaz görünüş olarak. bu da kişiden kişiye değişir ama benim gibi düşünenler benim gibi yapıp satın alıyor aracı. apaçi olmaya da gerek yok, aile aracı gayet de geniş rahat. şimdi suv alalım diyoruz c suv araçlar bunun kadar geniş değil.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.