Şimdi Ara

Bunlar akillanmaz!!! hala insaat hala betona yatirim reklami.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
1.782
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet arkadaslar linktende izleyeceginiz reklamda faizlerin 2.45 te seyrettigi bir zamandayiz ve boyle bir zamanda hala betona insaata dayali reklam yapip insanlara yok 0.98 faiz yok 1 yil getiri garantisi adi altinda para topluyorlar.sen zaten o evi satarken vatandasa 0.98 in uzerini fazlasiyla yerlestiriyosun.birinizde kalkip demiyoki kardesim gelin el birligiyle kooperatif usulu fabrika acalim uretelim tuketmeyelim.birileride cikip demiyorki insaat sirketlerine kardesim insaattan yaptiginiz karin belli kismini uretim icin yatirima aktaracaksiniz.ulke batarsa bu insaat sirketleri yuzunden batacak demedi demeyin.yaptiklari kentsel donusum binalarinda hic bir sekilde sehir dizayni hava kirliligi hesapi hava akisi hesabi yok.istanbul 7 tepe olmasina rahmen ilceler arasi sicaklik farklari 4 dereceye yakin.(bagcilar 34.basaksehir 30 vb)ayrica oyle donem gelecekki insanlar fahis fiyatlara aldiklari evlerin borcunu odeyemeyecek ve odedikleride buhar olacak.bir an once silkelenip kendimize gelmemiz lazim.
    https://m.youtube.com/watch?v=BzNFgcXOc0o

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi omfarcan -- 4 Eylül 2018; 20:13:8 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bir gün gelecek dikmediğim her beton için bana küfrediceksiniz.

-Ali Ağaoğlu-
  • İnşaat sektörünün çökmesine az kaldı.
    Bugün 450 bin istedikleri evleri 200 bine satışa koyup satamayacakları günler yakındır.

Yatırım tavsiyesi değildir..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RevengeRain -- 5 Eylül 2018; 1:43:1 >
  • karanlığa bağırıp çağırmanın bir faydası yok
    ev türk milleti için en uygun yatırım aracı
    bunu bilen bunu kullanıyor.
    daha iyi bir yatırım gözlerine sokuluncaya kadar betona hücum devam eder.

korkum suriye olmasak bari
  • quote:

Orijinalden alıntı: RevengeRain

İnşaat sektörünün çökmesine az kaldı.
    Bugün 450 bin istedikleri evleri 200 bine satışa koyup satamayacakları günler yakındır.

Fikirtepede 65mt2 rezidans güya (kıytırık bir park, 3 tane dambıllı spor salonu falan yersen), avm manzaralı balkonsuz evlere 700-800 bin lira istiyorlar 450 bin ucuzmuş yine.
  • Kağızmandayım heryer ev, memurlar olmasa oturacak kimse yok Hala ev yapıyorlar bide, evler de çok iğrenç 1 metre karşında karşı komşunun penceresi var
  • Aslinda degerlendirilebilir diye bi inceledim de. Diyelim ki bir miktar dovizin altinin vs var, eli yuzu duzgun bi daire 600.000 desen %10 indirimle. 60 bin pesinat istiyo %10 unu tamam birikiminle bunu odesen taksitleri de dusuk faiz 10 yil vade zorlanmazsin fakat 12. ve 24. aylarda %15 para istiyo yani 90 bin yapar. Kredi taksidi oderken nasi cikarip cat diye 90 bin vericen ki. Sacma olmus bence.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Betona yatırım reklamı değil aslında.Elinde kalan evleri satmak istiyorlar satamıyorlar millette para olmadığı için.İlerde yarı yarıya konut fiyatları düşerse hiç şaşırmam.
  • Millet yakında karnını zor doyuracak, bırak ev almayı!

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Paranın ve imanın kimde olduğu bilinmez.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Biri de demiyor ki faizler bilmem kaçlara çıkmışken dolarla yüksek faizle borç bulabilen bankalar 0.98 den kredi verdigunde aradaki fark kimlere monte edilecek?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • köyler değerlencek krizde bence
  • quote:

İnşaat sektörünün çökmesine az kaldı.

• quote:

Orijinalden alıntı: AlbatrosD.IIIFazılBey

Alıntıları Göster
    Neden öyle güldün ? Bu sektörün içindeymişsin de bu sektöre bir şey olmaz dermişsin gibi hissettim.
    Varsa bir bildiğin anlat.

• quote:

Neden öyle güldün ? Bu sektörün içindeymişsin de bu sektöre bir şey olmaz dermişsin gibi hissettim.
    Varsa bir bildiğin anlat.

Alıntıları Göster
    Seviniyorum hocam, biz de konut almak istiyoruz da.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.