Şimdi Ara

BULAŞIK MAKİNASI TAVSİYESİ??? (630. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir (1 Mobil) - 7 Masaüstü1 Mobil
5 sn
15.925
Cevap
180
Favori
2.548.651
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 628629630631632
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Yeni bir bulaşık makinesi almayı düşünüyorum ve kriterlerim uygun fiyatlı olması ve olabildiğince hızlı yıkaması.Zaten fazla kirlim çıkmaz tek yaşıyorum. Çamaşır makinesi ile beraber internetten almayı düşünüyorum çünkü genelde en uygun fiyatlar orada oluyor. Aklımdaki model ise Altus AL-413 T. Fakat 150 dakika civarında yıkadığını söylüyorlar. Kriterlerime uygun bir makine tavsiyeniz var mıdır çok teşekkürler.

Yeri değil ama çamaşır için de yine Altus ALM-601 düşünüyorum bunun yerine de tavsiyeniz varsa çok güzel olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: e.kale

Herkese selamlar,

Yeni bir bulaşık makinesi almayı düşünüyorum ve kriterlerim uygun fiyatlı olması ve olabildiğince hızlı yıkaması.Zaten fazla kirlim çıkmaz tek yaşıyorum. Çamaşır makinesi ile beraber internetten almayı düşünüyorum çünkü genelde en uygun fiyatlar orada oluyor. Aklımdaki model ise Altus AL-413 T. Fakat 150 dakika civarında yıkadığını söylüyorlar. Kriterlerime uygun bir makine tavsiyeniz var mıdır çok teşekkürler.

Yeri değil ama çamaşır için de yine Altus ALM-601 düşünüyorum bunun yerine de tavsiyeniz varsa çok güzel olur.

Ben vestel aldım. 3 programlı, yoğun ve hızlı yıkama programları var, sepetinde asansör özelliği falan yok ama iş görür.
    http://www.hepsiburada.com/vestel-bm-301w-3-programli-a-bulasik-makinesi-p-MTHOMEXBM301W?magaza=Ya%C5%9Fat%C4%B1lan%20Ticaret&wt_gl=cpc.elk.beyazesya.pla&gclid=CjwKCAjwrO_MBRBxEiwAYJnDLNqVguUCW8ae1gIlolvYCWKR9JeAOuQH5jYmc8T3zurpOtzeqrNoURoCUnUQAvD_BwE

Ana marka olarak en uygunu vestelde. Müşteri hizmetleri de oldukça yardımcı. Buzdolabını da vestel tercih etmiştim, o da güzel çalışıyor şimdilik

• quote:

Orijinalden alıntı: nightsoldier

quote:

Orijinalden alıntı: e.kale

Herkese selamlar,

Ben vestel aldım. 3 programlı, yoğun ve hızlı yıkama programları var, sepetinde asansör özelliği falan yok ama iş görür.
    http://www.hepsiburada.com/vestel-bm-301w-3-programli-a-bulasik-makinesi-p-MTHOMEXBM301W?magaza=Ya%C5%9Fat%C4%B1lan%20Ticaret&wt_gl=cpc.elk.beyazesya.pla&gclid=CjwKCAjwrO_MBRBxEiwAYJnDLNqVguUCW8ae1gIlolvYCWKR9JeAOuQH5jYmc8T3zurpOtzeqrNoURoCUnUQAvD_BwE

Ana marka olarak en uygunu vestelde. Müşteri hizmetleri de oldukça yardımcı. Buzdolabını da vestel tercih etmiştim, o da güzel çalışıyor şimdilik

Sizi tebrik ediyorum, buraları okuyunca kafa karışıyor,

bukadar araştırmalarımız sonucu sadece alınabilir vestel modeli Vestel BM-1004 I olarak gördüm,

Arçelik 6588 arasında kaldım, vestel 1379tl, arçelik ise 100tl pahalı arçelik daha ağır basıyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 1000 tl civarı çelik tabanlı, bardakları bozmayacak, sağlam makine önerebilir misiniz, program sayısı vs o kadar da önemli değil. Tek kıstas sorun çıkarmaması ve temiz bulaşık yıkaması.

• Led Zeppelin L kullanıcısına yanıt
    arçelik 6343 ... mağazada indirim varmış (1.099 lira) ...

@Led Zeppelin
  • Bayberty kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam, bir kaç model belirlemiştim bunu da ekliyorum listeme.

• Arçelik 6343 garanti uzatma ile 1250 ye alındı, inox modeli de 1300dü 7 yıl garanti ile, temizlik/leke takıntısı yüzünden beyaz aldım. Bir ara kurulumu yaptıracağız, bu ara yoğunuz vaktimiz yok pek.

• Led Zeppelin L kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun ...

@Led Zeppelin
  • Bayberty kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: Led Zeppelin

Arçelik 6343 garanti uzatma ile 1250 ye alındı, inox modeli de 1300dü 7 yıl garanti ile, temizlik/leke takıntısı yüzünden beyaz aldım. Bir ara kurulumu yaptıracağız, bu ara yoğunuz vaktimiz yok pek.

Hayırlı olsun, aynısını kullanıyoruz, hanım çok memnun, sıkıntı yok.
  • daytone1 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim, iyi günlerde kullanın siz de :)

• Arkadaşlar Selamlar,

Mevcut Arçelik 4420 bulaşık makinemin miadını yavaştan doldurması sebebiyle 2.500 TL'ye kadar bulaşık makinesi tavsiyesi istiyorum.

Siemens, Bosch bulaşık makinelerinde sanırım tabanda koku problemi varmış, böyle bir şey yoksa Bosch benim tercih sebebim olabilir.

Arçelik 6585 almak istiyorum fakat 63.. serisinde youtube de gördüğüm videolar kadarıyla dokunmatik tuş sorunu var.

Sizin yeni modeller arasında 2.500 TL'ye kadar tavsiye edebileceğiniz bulaşık makinesi var mıdır ?
  • evdeki tadilattan dolayı henüz almadım bulaşık makinesini ama bu bir hafta içinde almak istiyorum arçelik 6588 i fiyatı iyi gibi nette 1400 tl civarı. birde profilo BM6481MG 1700 tl civarı 300 tl farka değermi onu bilemiyorum. Bosch SMS53L18TR 1200 tl ye satıcı baya ovdu çok sağlam falan diye ama henüz ben hangisini alsam tam bilemedim
  • Arçelik 6588i ve bosch sms53l18tr arasında kararsız kaldım. Öğlen arçelik 6588 I bulaşık makinesini satın aldım ek garanti ile 1599 tl umarım memnun kalırız bosch sms53l18tr 1200 TL civarı Arçelik 6588i 1450 TL . Sizce doğru secimmi yaptım 3 kişilik bir aileyiz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TurkeyStar -- 9 Eylül 2017; 14:14:55 >
  • arkadaşlar bende düşük bütçeli bir bulaşık makinesi bakıyorum, aklımda vestel bm 301 var fiyatı yaklaşık 700 civarı, sizce nasıl olur? evde 2 kişiyiz yoğun bir kullanım olmaz yani. bütçem de 850 civarı bu fiyatara başka marka model önerir misiniz
  • @CAN@ kullanıcısına yanıt
    Bu ürün Türkiye üretimi mi? eğer öyle ise fiyatı Bosch ve Siemens'in Almanya üretim cihazlarına çok yakın. Bunu düşünerek yine bu cihazı mı önerirsiniz..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: samços

Bu ürün Türkiye üretimi mi? eğer öyle ise fiyatı Bosch ve Siemens'in Almanya üretim cihazlarına çok yakın. Bunu düşünerek yine bu cihazı mı önerirsiniz..

Bu ürün İspanya üretimi.Fiyatını göz önüne aldığımda kesinlikle önerebileceğim bir üründür
  • Merhaba,

Yarı ankastre makina bakıyordum, alman A+ SN535S00IT (2126 tl) ile yerli A+ SN536S00KT(1689 tl) arasında kalmıştım.
    Tesadüfen sn54m535tr kodlu ürünü gördüm, sanırım geçen senenin ürünlerinden, siemens sitede fiyat yazmıyor, bir sitede 1750 tl ye buldum. N11 de 1899 tl ve 2550 tl olarak 2 fiyat var.
    A++ Alman 46 db sesi var, fiyat/performansı çok iyi geldi bana, kullanan/bilgisi olan var mıdır acaba?
  • Merhaba ötv indirimi bitmeden bulaşık makinesi almayı düşünüyorum buzdolabı çamaşır makinesi bosh. Ancak bosh bayine gittiğimde profilo tavsiye ettiler ikisi de aynı dediler. Paraf karta 8 taksit yapıyorlarmış
    Profilo BM4223EG Bulaşık Makinesi 979 tl nasıl alınırmı? Çok fazla para vermek istemiyorum.
  • murattekno kullanıcısına yanıt
    arçeliğin yıllardır sattığı 3 programlı bulaşık makinesinden al kardeşim hiç başka markaya bakma bile yıkaması ve her yönüyle on numara
  • 
Sayfa: önceki 628629630631632
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.