Şimdi Ara

BULAŞIK MAKİNASI TAVSİYESİ??? (632. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
15.924
Cevap
180
Favori
2.548.526
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 630631632633634
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: warw

İyi günler bende Arçelik'in iki modeli arasında kaldım biri

6588 diğeri 6586 sc . Aslında mağazaya gidene kadar aklımda tek bir model vardı 6586 sc siyah camlı oluşu buzdolabımla uyumlu. Fakat mağazaya gittiğimde 6588 in hem daha ucuz olması ve özelliklerinin bi tık daha fazla oluşu özellikle koku olayını çözmesi kafamı karıştırdı bu modelleri kullananlar varsa yorumlarını yazarmı mesela koku yok etme özelliği gerçekten etkilimi. Bu arada 6588 için yorum okudum ama 6586 sc ile ilgili hiç rastlamadım.

6488 modelinde de var bu özellik pek fazla kullanılmıyor çok da kullanışlı gelmedi bana, olmazsa olmaz değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lazpanyol-61

Kaçırmayın bu makineyi forum istanbul Carrefoursa da ! !!

Inverter motor

43 db

3 pervaneli

Acaba şubeye özel mi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaş biri çıkıyo şu marka model süper alın biri çıkıyor yerin dibine sokuyor öbürünü alın biri daha çıkıyo ikiside berbat diyor :))

Yahu alt tarafı bir bulaşık makinası alcaktım ya yinede bir forumdonanıma bakayım dedim demez olaydım :) elle yıkamaya devam :)
  • LG D1452CF almayı düşünüyorum, çok da kararsızım gerçi, önerir misiniz bu modeli. 1.850 TL ye buldum bir mağazada.
  • warw kullanıcısına yanıt
    mielenin az satılma nedeni fiyatının yüksek oluşu. parası olan alır geçer
  • http://www.bosch-home.com.tr/store/product/WAT24460TR/WAT24460TR

Arkadaşlar bu makine Alman malı mı Türk malımı, nasıldır tavsiye edermisiniz.

• kaynakci_1979 K kullanıcısına yanıt
    Bu makine Türkiye üretimi.
    iyi bir model, bosch'un kendi sitesindeki fiyatı da (eve teslim 1.509 lira) piyasanın altında hayret ...

@kaynakci_1979
  • 1500 tl ye kadar alınabilecek 8 kg çamaşır makinesi var mı başka önerileriniz

1.509'a Bosch WAT24460TR iyi seçenek ...
    alternatifi Profilo CMG140DTR ...

@kaynakci_1979
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaynakci_1979

1500 tl ye kadar alınabilecek 8 kg çamaşır makinesi var mı başka önerileriniz

http://www.lg.com/tr/camasir-makinesi/lg-F2J5TNP3W
    Bu modele de bakabilirsiniz yerli bosch/siemens grubundan çok daha iyidir. En azından teknolojisi var ve fiyatı belirttiğiniz bütçenin de oldukça altında. Forumda alıp kullanan arkadaşın makine hakkındaki görüşlerine de bakabilirsiniz.
    Bu model Türkiye üretimi, wm14w560tr ye bakın almanya üretim isterseniz.

• iyi gunler..

Bosch SMS46II00T marka bulasik makinesi aldik ,20gun civari kadar oldu. Tercih ederken ince eleyip sık dokuduk fakat sozde 48db ses seviyesi dedikleri makina camasir makinasindan beter ses cikartiyor. Video ekleyip koyacam sizce normal mi arkadaslar? iadesi icin kayit olusturdum olmadi tuketici heyetine basvuracam. Yorumlarinizi bekliyorum ayni model kullanan arkadas var mi?

• Video çekilirken içerisinde bulaşık var mıydı? Eğer içi doluyken dahi bu kadar yüksek ses çıkıyorsa kesinlikle çok fazla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: amcaoglu06

iyi gunler..

Bosch SMS46II00T marka bulasik makinesi aldik ,20gun civari kadar oldu. Tercih ederken ince eleyip sık dokuduk fakat sozde 48db ses seviyesi dedikleri makina camasir makinasindan beter ses cikartiyor. Video ekleyip koyacam sizce normal mi arkadaslar? iadesi icin kayit olusturdum olmadi tuketici heyetine basvuracam. Yorumlarinizi bekliyorum ayni model kullanan arkadas var mi?

10 yıllık normal motorlu makinemizin sesi.

https://youtu.be/iZVewXIV75E

• amokli A kullanıcısına yanıt
    Evet hocam %80 oranda doluydu.. zaten neredeyse tum programlarda dolu yari dolu denedik, durum pek degismedi..

Servis cagirdik adamlar resmen komedi gibi savunuyorlar aksini beklemiyordum zaten. Servis kontrole geliyo elinde desibel olcumu yapacak cihaz yok!! sonrada bana gore normal yorumunu yapiyo gercekten cok profesyoneller.. Musteri hizmetlerini aradimn bakalim bu videoyu gonderecem muhendisleri izleyecekmis karar verecekmis yine cok sacma ama son care tuketici heyetine basvuracaz..
  • LG nin yeni buharlı çift dışlama makinası kullanan varmı hakikaten buhar kirleri yumuşatıp yıkamayla ön temizlik yapmadan bulaşıkları tertemiz yapıyormu bilgisi olan kullanan varmı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • amcaoglu06 A kullanıcısına yanıt
    Hocam siz ilk başta tüketici hakem heyetine başvurun, benim de bekleyen dosyam var, çok kez görüştük firma hiç bir şekilde kabul etmiyor cihazlarındaki problemi. Hakem heyeti uzun süren bir süreç, ama firma ile 10 kere muhatap olup her seferinde servis elemanlarının normal demesiyle sinirlerinizi yıpratmaktan kat kat iyi, o yüzden ne kadar erken o kadar iyi diye düşünüyorum. Firma çalışanları da firma gibi kulaklarının üstüne yatıyorlar kokuyu, sesi duymuyorlar işlerine gelmeyince.
  • murdock9999 kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam mail istediler az once gonderdim yarin ilk is tuketici hakem heyetine basvuracam. Cunku su sesin 48db olmasi imkansiz gunduz salonda tv sesi acikken duyuluyo gece yatakodasinin kapisi kapali haldeyken rahatsiz edici sekilde duyuluyo. Telefona desibelolcer indirdim cok hassas olmayip dogru sonuc vermesede bir referans olur yine. 62db kadar cikiyodu ve 50nin altini nadir gordu makine. Neyse artik bakalim hakkimizi sonuna kadar savunacagiz . yorum icin tesekkurler

Buda farkli programda tam dolu ayri bir video:

• amcaoglu06 A kullanıcısına yanıt
    Bunlar böyle hocam iade ettiğimiz bosch da çok sesliydi.

• 
Sayfa: önceki 630631632633634
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.