Şimdi Ara

Bukolide faaliyetlerine 30 haziran da sona erdiriyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
1.082
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 4 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 18
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 23 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 5
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • befo (2 mesaj) Bar_Fedaisi (2 mesaj) barakuda1 (1 mesaj) yozcaliskan (1 mesaj) voodoo child (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (6 mesaj) Mobil (9 mesaj) Tablet (2 mesaj) Mini (3 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar Konu Dışı >> Bukolide faaliyetlerine 30 haziran da sona erdiriyor
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    496 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Telefonuma mesaj geldi.Bu koli 30 haziranda faaliyetlerine sona erdiyor yazik oldu üzüldüm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Teğmen
    232 Mesaj
    İyi olmuş.Ülke sadece İstanbuldan ibaret değil..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yüzbaşı
    267 Mesaj
    bu ne kardeşim dünden beri 20. konu bukoliyle ilgili. hiçmi bakmıyorsunuz foruma?
    |
    |
  • Yüzbaşı
    545 Mesaj
    Dahi anlamındaki DE ayrı yazılır!

Bukoli DE
  • Yüzbaşı
    993 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: typhoone

Dahi anlamındaki DE ayrı yazılır!

Bukoli DE

bunu yazmak için girdim, çıkıyorum, kib, bye!
    |
    |
  • Yüzbaşı
    934 Mesaj
    Fazla bile kaldılar. Oldukça gereksiz. Zaten ben gidip teslim alacaksam kargo şubesinden de alabilirim. Öyle dahiyane bir fikir değildi pek de.

|
    |
  • Teğmen
    232 Mesaj
    sanırım kullanan tek benmişim güzel yanları vardı ancak çok suistimal oldu muhtemelen bu durumun yaşanmasında dh nin parmağı var...

|
    |
  • Teğmen
    183 Mesaj

neden gereksiz... çalışan insanlarız evde kimse yok, akşam iş dönüşü tekelden istediğim saatte alıyordum. hangi kargo şubesi 24:00'e kadar açık?

• Yarbay
    2493 Mesaj
    Çalışanlar için, teslim noktası yakın, kargo şubesi uzak olanlar için iyi bir hizmetti sıklıkla kullanırdım. Üzüldüm

|
    |
  • Yüzbaşı
    585 Mesaj
    On numara kargoydu hangi kargodan gece 12de urunuzu alabiliyordunuz? Cogu kargomu ben gidip subeden aliyordum adamlarin kacta getirecegi belli olmuyor ki tum gun evde ya onlari bekleyeceksin ya da ertesi gun subeden alacaksin. Bizim milletin huyu zaten meyve veren agaci taslamak. Sonra hep beraber aglayalim yurtici kargolarimizi getirmiyor kutulari yerden yere vuruyor diye. Yazik oldu

|
    |
  • Yüzbaşı
    628 Mesaj
    yalnızca ist'de olması çok kötüydü hiç deneyimleyemedim ama fikir olarak gerçekten işe çok yarardı. kargo şubeleri eve teslim edememeler, şubeye gidince arabada demeler, evdeyken kapıya not bırakmalar artık dert olmazdı. dedikleri gibi haftanın her günü geceye kadar açık yerler kullanılabilirdi. isteyen istediği saatte kargosunu alırdı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Teğmen
    229 Mesaj
    Lan ilker, lan ilker :)

|
    |
  • Teğmen
    137 Mesaj
    Yurtiçi Kargo ve benzerlerine öpülmeye alışık olanlar ve işsiz işsiz evde akşama kadar bekleyenler için gereksiz olur elbet. Evimin civarında 3 tane teslim noktası vardı, bir tanesi bizim sokakta ve gece 24:00 a kadar açık. Bazen saat 22:00 da mesaj gelirdi, kargonuz teslim noktasına ulaştı diye. Saat 23:00 da bile kargo almışlığım var. Böylesine güzel bir hizmetin bitmesine üzüldüm.

Bunca gereksiz insana rağmen bu hizmeti verdiği için Borusan'a teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bar_Fedaisi -- 7 Haziran 2017; 11:0:32 >
    |
    |
  • Çavuş
    79 Mesaj
    Daha duur, bu iyi günlerimiz; kriz kapıda tayfası gelmemiş.

• Teğmen
    137 Mesaj

Kriz youuukkkkk, egonomi çok eyiiii diye haykıran tayfa çoktan gelmiş.
    minormajor05 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    934 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: isikdeniz

neden gereksiz... çalışan insanlarız evde kimse yok, akşam iş dönüşü tekelden istediğim saatte alıyordum. hangi kargo şubesi 24:00'e kadar açık?

Ben de kullandım bu hizmeti birkaç defa ama açıkçası ürün teslimatı için gittiğim yer bir kimlik karmaşası yaşıyordu. Adam çiçekçiydi, dükkana girerken çiçek alacağımı düşündü yüzünde güller açtı ama kargoyu isteyince normal yurdum insanına dönüştü. Ben şahsi fikrimi belirttim. Bu işler iyi eğitim ve sağduyu olmadan olmaz. Kuruyemişçiden kargo teslim alırsanız ağzınızın tadı kaçabilir.

|
    |
  • Yüzbaşı
    418 Mesaj
    kampanyalarından ziyade şerefsiz kargocularla uğraşmıyoduk.. kargo kaybeden geldik bulamadık yazan yurtiçini kullanmaktansa gidip mahalle bakkalından önceden mailden yada telefondan girişimizi yapıp 1 dk içinde kargomuzu akşam 9-10 da bile teslim alabiliyoduk.. ücretli bile alsam 7-8 liraya yurtiçi kargodan alacağıma 3.5 - 5 tl ye bukoliyi tercih ediyodum.. kargocu zaten getirmiyodu akşam 18:30 dan sonrada teslim alamazsın kargodan gider mahalle dükkanından alırdım temiz temiz..

kampanyalarından da az faydalanmadım değil hani..
    -sinema biletleri
    -50/15 lcw
    -ücretsz teslimleri
    -1v1y
    vs vs vs

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi snl_ -- 7 Haziran 2017; 16:43:15 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Çavuş
    90 Mesaj
    istanbuldakişler üzülsün ben niye üziliyim hıııaaa :)
    |
    |
  • Yarbay
    3439 Mesaj
    Gece yarısına kadar bukolinin kapanması hakkında en az 2 başlık daha açılır

|
    |
  • Teğmen
    217 Mesaj
    Bukoli noktası evime biraz uzaktı ama iyi kampanyaları oluyodu. Kapanması kötü oldu, sonuç olarak bu sektörde bi firma daha eksildi. Bu açıdan bakmak lazım. Rekabet her zaman iyidir

|
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
pubg mobile uc
pubg mobile uc
LOL RP Satın Al - LOL RP Yetkili Satış Sitesi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,313
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.