Şimdi Ara

COMNET ARKADAŞINI GETİR REFERANS KAMPANYASI [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.594
Cevap
102
Favori
111.001
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
92. Sırada  bugün en iyi #8
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhabalar Comnet Arkadaşını getir referansıyla yeni üye olması durumunda iki tarafa da +45 güne kadar ek süre eklenmektedir.

NOT: Maksimum 180 Güne kadar davet edebilirsiniz sonrası Sadece davet ettiğiniz yararlanacak

O yüzden güncel kodları kullanın arkadaşlar. Her iki taraf yararlansın

Katılım detaylarını okumayı unutmayın

Kodu uygulayacağınız kısım abone olmak istiyorum deyip son aşamada olan ödeme yaparken girilmesi gerekiyor sonradan girilmesi mümkün değil.

Spama izin verilmemektedir. Moderatörler tarafından gerekli ceza verilir.

Referans kodu paylaşımı yaparken Şehir ve alt yapı bilgisi verilerek yapılması yeni üye olmak isteyenler için bilgilendirici olur hatta hız testi ping durumu paylaşılması daha etkili olacaktır.

Kampanya Katılım Koşulları

Kampanya Katılım Koşulları

• Hediye gün ayrıcalığından yararlanmak için aktif bir Comnet xDSL veya Comnet fiber internet aboneliğiniz olması gerekmektedir.
    • Davet için üretilen kupon kodu her hizmet alınan adres için 1 defa oluşturulmaktadır.
    • Adres değişikliği veya paket değişikliği yapılması durumunda kupon kodu değişecektir.
    • Davet edilen kişiler davet eden kupon kodunu ön ödemeli abone olma esnasında kullanmış olmalıdır. Abone olma esnasında kullanılmayan Kupon kodları abonelik sonrasında uygulanamaz.
    • Tek bir davet kodu ile sınırsız kişi davet edilebilir.
    • Kupon kodunu kullandıran kişi her aktif hizmeti için en fazla 180 Gün hediye kazanabilir. Kalan günlerinin azalması durumunda tekrar hediye gün kazanabilir
    • Davet kupon kodu sahibine, davet kodu ile yapılan her başarılı abonelik için 45 güne kadar aşagıdaki belirtilen tablodaki gibi hediye gün ek süre anında eklenir. 45 güne kadar hediye süre kupon kodunu kullanan yeni abone içinde hizmeti aktif olduğu anda geçerli olacaktır ve hesabına tanımlanacaktır.
    • Davet edilen yeni abonenin hesabının 90 günden önce iptal edilmesi veya başka bir servis sağlayıcıya geçilmesi durumunda. Taraflara hediye edilen süre geri alınacaktır.
    • Uygunsuz davranışlarda bulunan kişilerin (Kupon kodlarından maddi kazanç sağlamaya çalışan vb.) hediye günleri silinecektir.
    • Hediye gün kampanyası başka indirimlerle birleştirilemez. Comnet bu kampanya özelinde dileği zaman dileği şekilde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ciddi0 -- 18 Haziran 2022; 15:54:45 >

• Şu an anlattığım gibi maalesef durum bu şekilde.

Yapılan değişiklikten sonra 3 kişi kodumu kullanmış gelmedi :)

Sağlık olsun en azından bu şekilde bir kampanya yaptılar en başında hiç yoktu.

Gelişiyor daha da iyi olacak.

Ticarete dökenlerde umarım misliyle burunlarından gelir. Adam akıllı durmuyorlar

• @DENIZCISERKAN Sıcak Fırsatlar >> Referans İçerikli Kampanyalar  konusuna taşırmısın orada açamadık yetkili olması gerekiyor sanırım.

• 1 AY BEDAVA KULLAN : YENI KOD GELECEK

Comnet paketlerine zam yapmayacağını açıkladı

Comnet ön ödemeli olduğu için ister 1 ay ister 3 6 12 Ay alarak kredi kartına taksit yapabilirsiniz

Örnek enpara kredi karti uzerinden 6 aylık toplu alıp 6 taksite sonradan böldürebilirsiniz.

Veya zam haberi gelene kadar aylık kullanıp sonra toplu alırsınız

Ben 1 yıldan fazla İstanbul VDSL Comnet abonesiyim.Herkese bu fiyatlara öneriyorum.

Özelden başvurusu süreci hakkında yardim isteyebilirsiniz. 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ciddi0 -- 26 Kasım 2022; 17:40:0 >
  • Türk telekom altyapısı var sadece bulunduğum bölgede. 100 mbps vdsl paketi kullanıyorum. Hız testlerinde 90 mbps civarı hız alıyorum. Türknet üzerinden Comnet'e geçiş yaptım. İstediğiniz oyun sunucularına ve benzeri yerlere ping atabilirim. Merak ettiğiniz şeyleri özelden yazabilirsiniz yardımcı olurum.

NİSAN 2024 TARİHLİ YENİ DAVET KODUM: CMT757JVB

veya davetiye linkini de kullanabilirsiniz;

https://www.comnet.com.tr/yeni-basvuru?code=CMT757JVB

Valve tracert sonuçları;

World of Warcraft ms değerim;

Diğer testlerim;

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zaris -- 9 Nisan 2024; 0:10:50 >

• Zaris kullanıcısına yanıt

Yer neresi? vie.valve.net tracert atabilir misiniz?

• ecay kullanıcısına yanıt

Özelden gönderdim hocam tracert sonuçlarını COMNET ARKADAŞINI GETİR REFERANS KAMPANYASI [ANA KONU] 

• Comnet’e ait iki adet aboneliğim bulunmaktadır

sorularınız varsa yardımcı olmaya çalışırım

referans numaram : CMT443WQX

• Herkese merhabalar. Comnet'e geçmeyi düşünen forumdaşlar için aşağıya referans kodumu bırakıyorum. Başvuru esnasında kullanmanız halinde hem size hem de bana 30 gün ücretsiz internet tanımlanıyor. Şimdiden teşekkür ederim.

Referans kodum:

CMT699KAJ

• telekomda ki taaahhüt bitince geçiş yaptım. Memnunum.

siz de geçmeden önce alt yapı sorgulaması yapın.

hız değerleri yüksekse düşünmeden geçebilirsiniz. benim de 83mblik gözülüyordu.

ben 35'lik pakete 69TL ücreti olana geçiş yaptım.

Arzu ederseniz davet kodunu da kullanbilirsiniz.

Bir ay ücretsiz kullanım hakkınız oluyor.

DAVET Kodu: CMT233PUP

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aslanenver -- 7 Nisan 2024; 16:7:3 >
  • comnet zam yapacak mı? yapacaksa ne zaman? Türknet gibi Haziran planı var mı?

• Davet Kodum :

CMT296CJA

isteyen arkadaş kullanabilir.

• Bende 1 ay önce türknetten comnete geçtim.

ankaradayım herhangi bir kopma sorunu yaşamadım.ping comnet istanbul sunucularına 15 ms .

Türknette geç ip alma sorunu yaşıyordum comnete geçince bu sorun ortadan kalktı.

Hizmeti 1 ay ücretsiz kullanmak isterseniz abonelik esnasında kodu ekleyerek kullanım sağlayabilirsiniz.

CMT339SFV

• bolsu1 kullanıcısına yanıt

Arkadaşın ref ile hattımı taşıdım 30tl gönderdi kendisine teşekkür ederim güvenle ref alabilirisiniz.

• 5 gün önce Turknetten comnete geçiş yaptım. Süreç nerdeyse 3-4 saat içinde tamamlandı. Her şeyi ile turknetle aynı. Neden daha fazla ödeme yapayım ki.

Süreçle ilgili sormak istedikleriniz varsa yardımcı olmaya çalışırım.

+1 ay hediye internet fırsatını kullanmak isterseniz Referans numaramı kullanabilirsiniz.

+1 ay hediye internet için kod: CMT968FTS

• Arkadaşlar davetiye kodunu nereden alıyoruz?

Ben bulamadım.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.