Şimdi Ara

Bugün Yeni Civic için fiyat aldım 😂 30.07.2017 Zam Gelmiş ! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
187
Cevap
0
Favori
17.464
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
65 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    O insanlar biraz dusunse malum zihniyet ulkede iktidar olamaz.Sokak jargonuyla araba alan tipler hepsi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: E.R.W.

O insanlar biraz dusunse malum zihniyet ulkede iktidar olamaz.Sokak jargonuyla araba alan tipler hepsi

Sen şimdi kendini bizden üstün mü gördün? Sokak jargonuymuş. Ben iktidara hayatımda oy vermedim. Siz neden herkesi genelliyorsunuz? On numara araba Honda Civic tamam mı. Bu araç yeni kasa değiştirdiği için olacak böyle şeyler. Bir sonraki dönemde illaki düzeltme yoluna gideceklerdir. Sorunsuzluksa sorunsuzluk, az yakma yüksek performans.. Kimse kusura bakmasın ama bu araba peynir ekmek hele ki şu an karpuz ekmek gibi gider. Siz küçümsemeye devam edin.

• Dizel Otomatik araç fiyatına atmosferik araç satan hondayı tebrik etmek lazım

• Çözüm basit, almayın.

Sıfırından 17.000 TL ucuza 11.000 km'de Astra aldım. Kaza bela, boya hiç bir şey yok. Türkiye'de son 4-5 yıldır sıfır araç almak kerizliktir.

• quote:

Orijinalden alıntı: we[AGRA]

Çözüm basit, almayın.

Sıfırından 17.000 TL ucuza 11.000 km'de Astra aldım. Kaza bela, boya hiç bir şey yok. Türkiye'de son 4-5 yıldır sıfır araç almak kerizliktir.

Böyle desinler canımı yesinler hocam tamamen halısın. Aldın mı bineceksin. Cep telefonu degistirir gibi araba değiştiriyorlar sonra fiyatlar uçuk. Alan olmazsa yükselmez.

• Skandalek kullanıcısına yanıt
    Hangi aracın yeni kasasında kaporta göçüyor? Bu durumu bile savunuyorsunuz ya pes yani, çok fanatiksiniz anlaşılan.

• we[AGRA] kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam.Bizde sizin gibi yaptık ve 20 bin Tl ucuza 14 bin yapmış araç aldık.

• Komik miş gibi birde bu isareti "😅" koyuyorsun

• Alan alsın arkadaş çok kurcalamayın

• 5-6 sene sonra kendi kendine şasiden yamulursa hiç şaşırmamak lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Skandalek

quote:

Sen şimdi kendini bizden üstün mü gördün? Sokak jargonuymuş. Ben iktidara hayatımda oy vermedim. Siz neden herkesi genelliyorsunuz? On numara araba Honda Civic tamam mı. Bu araç yeni kasa değiştirdiği için olacak böyle şeyler. Bir sonraki dönemde illaki düzeltme yoluna gideceklerdir. Sorunsuzluksa sorunsuzluk, az yakma yüksek performans.. Kimse kusura bakmasın ama bu araba peynir ekmek hele ki şu an karpuz ekmek gibi gider. Siz küçümsemeye devam edin.

Yüksek performans mı??

1.6 atmosferik, lpg ve cvt...

Epey bir yüksek performans sunuyor!

• quote:

Orijinalden alıntı: we[AGRA]

Çözüm basit, almayın.

liste fiyatına bakıyorsanız Opelde onlar hikaye baya indirim yaparlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Panthér

quote:

Orijinalden alıntı: Skandalek

quote:

Yüksek performans mı??

1.6 atmosferik, lpg ve cvt...

Epey bir yüksek performans sunuyor!

1,0 T motorlu araçların tamamı Civici tokatlar rahatlıkla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kkvan -- 30 Temmuz 2017; 23:28:17 >

• İlerde oluşacak göçükler için ne diyorlar ücretsiz onarım yapıyorlarmı acaba.Bunuda gördük kendi kendine sağı solu göçüyor arabanın.Yolda görünce direklerine falan bakıyorum birşey varmı diye

100bin verip araba alacam sonra hergun sağını solunu kontrol edecem göçük var mı diye,hey yavrum hey

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mendieta58 -- 30 Temmuz 2017; 23:32:54 >
  • E.R.W. kullanıcısına yanıt
    bu göçük muhabbeti nedir hocam bayadır takip etmiuorum civic ile alakalı bilgileri.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Kimseyi asagilamiyorum kendimi de ustun gormuyorum.

Takmissiniz sorunsuzluk sorunsuzluk,diger markalarda ne sorun var soyleyinde bilelim.

2016 yilinda piyasaya surulen 10 numara aracinizin yalitiminin 2012 de kasa degistiren rakiplerinden yalitim anlaminda cok cok geride olmasi on numara mi yapiyor?,2016 yilinda cikip euro ncaptan 4 yildiz alan arac on numara mi oluyor?,

Dunyanin hicbir yerinde satmadigi 1.6 cagdisi+lpg yi komik rakamlara satinca on numara mi oluyor?,

Allah askina fabrika cikisli lpg li olmayan oyle empoze eden araca 100000 lira vermek icinizi acitmiyor mu?,

Tr sartlarinda 100000 liraya sifir arac alan birisi 3-5 kurus yakit hesabinda ise kusura bakmasin gorgusuzdur

Madem yakit cok onemli git dizel arac al kardesim,ne idugu belirsiz bir yakiti benzinli olarak yapilan motorda kullanip sorunsuz diye ortalikta dolasmayin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi E.R.W. -- 30 Temmuz 2017; 23:35:42 >
  • civic=eg kasa

• Ben bir önceki kasayı aldım. Bu kasasınada 100bin verin demiyorum. Ama sizlerinde göreceği gördüğü gibi yollar Civic dolmaya basladı. Millet boşuna mı alıyor sizce? Konfor konusu hariç ben hiç bir sıkıntı görmedim.Şu an piyasanın yarısına yakını lpg li araç. Ben uzun yıllar binmeyi düşünüyorum dizel motor hiç mantıklı değil. Diğer markalarda çok araç gördüm sağa çekip hararet azalmasını bekleyen. Şanzımanı hata veren. 1.6 ve altı araç bu aracı geçemez performans konusunda,heh tokatlarmışmış. Ankara çevre yolunda bekliyorum buraya yazın gelmezsem adam değilim.

• PROFESOR_X P kullanıcısına yanıt
    100 bine git 1.0 tsi dsg comfortline golf al.

-Bluetooth, viraj dönüş özellikli sis farları, çift bölgeli dijital klima, ön ve arka park sensörü, 6.5 inç multimedya, arka led farlar, yağmur ve far sensörü, elektrikli el freni ve ayrı hold gibi gibi bir sürü donanım var arkadaşım önce biraz araştırıyorsun boş boş konuşmuyorsun.

-ayrıca 1.0 ile basmazsan gayet makul tüketim, basarsan 1.6 performansı elde ediyorsun üstelik yıllık vergi farkıyla da 2-3 depo benzin alıp mis gibi geziyorsun 👍🏻

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Satsın her şeye rağmen beğendiğim güzel bir araç ancak avrupa insanına layık gördüğü 1.0T ile satsaydı burada hiçbir zaman bu kadar eleştirilmezdi.

Tabi burada şark kurnazı honda tr devreye giriyor ve tr deki sürücü kitlesini çok iyi bildiği için,1.0t ile getirselerdi şu an ki satışlarının 4 de 1 ini ancak satabilirlerdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi E.R.W. -- 31 Temmuz 2017; 0:0:21 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.