Şimdi Ara

Bugün Yeni Civic için fiyat aldım 😂 30.07.2017 Zam Gelmiş !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
188
Cevap
0
Favori
17.464
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
65 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Konya yolu (bora sanırım) 100.200 tl fiyat verdi. Zam gelmiş

Şuan liste fiyatı 99.200.

Zerre düşmediler. Liste fiyatı dediler. .

Fiyat istediğim konfigürasyon elegance otomatik lpg idi

İlgi alaka sıfır. Egolar tavan. Paran varsa buyur yoksa meşgul etme modunlar.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Sana koyar mı be o fiyatlar

3 aylık maaşınla Type R alacak adamsın sen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

Sana koyar mı be o fiyatlar

3 aylık maaşınla Type R alacak adamsın sen.

Egoist tavırları sinir etti beni. İsteksiz konuşuyorlar. Birbirini sevmeyen iki insan gibi soru soruyorum tek kelimelik cevaplar.

İlgi alaka yok parasını geçtim. Deli olurun böyle tiplere

• Alsınlar alsınlar yolda madara olacaklar dizellere 1.4turbolara

• sandero sorsaydın.tüp kokusuyla uğraşmazdın

• 100 bin papel mi?

• Elegance+lpg alana göçüklü dirsek veriyolarmış.

Ah ülkem vah ülkem 2017 yılında 100000 birim parana çağdışı bir motor üstüne saçmasapan bir yakıt üstüne burnundan kıl aldırmayan tipler.
    Bunları bu hale getirenler utansın.
  • https://forum.donanimhaber.com/honda-civic-kaporta-deformasyonu-problemi--128021248

Hele bi oku da sonra al civıkı

• Gümüş grisi disardan cok guzel gorunuyor ama hakkini yememek lazim.

100.000 lira cok buyuk para

• araç alınacak zaman değil şuan

2 sene bekleyin kriz bi atlatılsın... elinizdekilerle yetinin derim.
  • 2 sene sora durumun bugunkinden farklı olacağını hiçte sanmıyorum. Daha kötü olmasın, 2 sene sonra keşke 2 sene öncesinde olsaydık demeyelim yeterki.

• Al-ma-...

• Ben kaldırıyorum aleyküm SELAM, bir önceki kasayla tabi Honda Efe mi, bir daha asla. Adamlar Türk insanını iyi okumuş işte. LPG uyumlu motor, dış görünüş, sorunsuzluk.. Bu yollara Honda dayanır tâbi ki. Tabi eski kasaları için konuşuyorum.Yeni kasası iPhone 6 gibi, farklı bir boyut denemesi illaki hatası olacaktır. Daha sonraki yıllarda almak mantıklı bir davranış olacaktır. Bu arada tüp kokuyor diyenler dizelden daha az yakıyor belki bilmez belki o tüpü kokladığı içindir o koku motorun . Ben daha kapışma da bir kere geride kaldım 2.0 motor Passat dı acemiydim. Kimsenin madara ettiği falan yok Ankara çevre yolunda bekliyorum madara ederim diyenleri, şart 1.6 ve altı motor olacak gerisi hikaye...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Skandalek -- 30 Temmuz 2017; 19:22:11 >

• Facebook'a yazın Honda FC5 mağdurları diye görün gerçekleri bazı Honda sahipleri baska gruplarda çırpınıyor aracın değerini düşürüyorsunuz diye

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçen yolda bundan gördüm artist artist gidiyor.yolda geldi önüme tak diye fren yaptı.bende de ki cerato var 1.6 dizel 136 beygir.plakalı okuttum bıraktım en son.kafayı yemiş gibi gidiyordu.kendine yetiremedi

• 100 bin tl ye aldığım arabada vw arabaları gibi ;

Direksiyonun uzerinde tuş yoksa

Park sensoru yoksa

Sanayide 100 tl ye takılan hız sabitleyici yoksa

Yıl olmuş 2017 telefonu radyoya bluetothla bağlatmıyosa

Kusura bakmada o fiyata honda çok iyi

• Gidip s60 al

• 100 bine lpg li araç alınır ama atmosferik alınmaz, fiyatlar uçtu gitti, 2. elde 1-2 yaşında ne arabalar var o paraya.
  • Geçen gün izmirde galerileri dolaştım.

Sırasıyla vw, opel, Renault, mazda, honda..

İçlerinde en kalabalık olan hondaydı.. Epey bir kalabalıktı. Bu insanlar hiç mi internet kullanmaz, hiç mi alacakları araştırmaz.. Bilmiyorum belki de önemsemiyorlar ama galerideki 7-8 civicten 3 ü bariz göçüktü. Dışarıdaki sahipli 2 civic ikisinde de göçük vardı..

Diğerlerinde göçük gözükmüyordu ama gün ışığını ayarlayıp bakınca, tam arkadan, ışık kırılması vardı onlarda da..

Yeni vw arteon a baktım.. Etkileyici bir araç ama 2 litre motordan ürettiği 150 beygiri çok az.. Araç 285 bin etiket taşıyor..

225 gibi gider audi a5 1.4 sportback alırım.. En azından audim var derim. Harika bir araç..

Opel yeni insignia grand sport a baktım.. Beni hiç etkilemedi araç. Koca gövdede sunroof ufacık kalmış.. En boş enjoy paket arabada 138 bin etiket duruyordu.. 1.5 turbo, 165 beygir..

Mazda ölmüş de ağlayanı yok.. İçerisi kapkaranlık.. Girdim, bi tane satış temsilcisinin önünde 2 kişi var.. Başka da allahın kulu yok.. Korktum resmen. 2 tane mazda 3 var.. İkisinin de kapısı kilitli.. Ya çok ilginç bir marka bu mazda.. Sanki yönetimi rakip bir firmada ve tek hedef mazda nın batırılması..

Ama yeni mazda 3 ün içini çok beğendim..

Gelelim en beğendiğim araca.. Renault talisman.. Simsiyah, komple cam tavanlı deri koltuklu, ahşap süslemeli vardı bir tane.. Muhteşemdi. Cam tavan içerisin muazzam değiştirmiş.. Araba harikaydı valla.. 1.6 dizel 130 beygir, 320 tork.. İcon donanım, en üst paket, 19 jantlı 153 bin liraydı ve orda 153 binim olsaydı, oracıkta alacaktım arabayı..

Honda... Biliyorsunuz işte.. Full çekiyor showroom.. Göçük falan.. İşin acı yanı, honda aynen de bu şekilde üretmeye devam ediyor aracı.. Amerikdaki üretilenlerde de aynı..

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.