Şimdi Ara

Bugün Yeni Civic için fiyat aldım 😂 30.07.2017 Zam Gelmiş ! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
188
Cevap
0
Favori
17.464
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
65 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tuncay altuntoprak

Benim de aklımda sürekli insignia var ama kime sorsam alma diyip duruyor. Kronik bir sorun mu var anlamadım. Dsg ve edc ile risk almak da istemiyorum. Mis gibi tam otomatik tank gibi araba.

Hocam DSG'yi biliyorum ama EDC'nin sıkıntısı nedir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kkvan kullanıcısına yanıt
    Insignia ile civic..kiyaslanamaz bile..biri tank digeri yag tenekesi..biri dizel biri lpg..biri 1600kg biri 1200kg..biri yakisikli ve asil digeri soytari..birinde hic ses yok sadece konfor digerinin yol sesi tamamen icerde..daha uzarda uzar..neyse fazla hondacilarla papaz olmaya gerek yok..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi road warrior -- 31 Temmuz 2017; 12:22:48 >
  • yazmayacaktim ama dayanamadim. 2017 civic 2.0 cvt kullaniyorum. yaklasik 5 aydir araci kullaniyorum. herhangi bir sikintisini gormedim. arac olabildigince rafine yapilmis bir arac. bir cok rakibini denedim test ettim. civic kadar konforlu ve yola daha iyi tutunan bir c segmenti rakibini goremedim. test ettigim araclar, golf, elantra, corolla, camry, yeni cruze..

bence burada atip tutan cok fazla insan var. yazik cidden
  • Tork canavarı Civic hakkında ne biçim konuşuyorsunuz

• Tipik civic sürücü kitlesi işte,adamların tek tezi tokatlarım,basarım,zıplatırım.Konuda ki mesajları okuyanlar da görüyor.
    Bunu yaptığı motorda 4000 devir üstünde 152 torqu olan bir araç,üstüne motorda kullandıkları yakıt kuru yakıt lpg,lpg ile devir çevirmeye kalk tüm kitlerde otomatik benzine geçiyor araç.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xnoname

Tork canavarı Civic hakkında ne biçim konuşuyorsunuz

herseyin tork oldugunu saniyorsun.. ama yaniliyorsun.

arabanin marka modeli nedir ?
  • haziran ortası gibi sıfır audi a3 hatcback 1.0 tfsi dsg aldık 104 bin'e

araba donanım olarak full,sadece cam tavan yok, gündüz led farından,anahtarsız girişe kadar herşey var, 100 bin lpg li honda'ya vereceğime audi alırım daha iyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: tuncay altuntoprak

Benim de aklımda sürekli insignia var ama kime sorsam alma diyip duruyor. Kronik bir sorun mu var anlamadım. Dsg ve edc ile risk almak da istemiyorum. Mis gibi tam otomatik tank gibi araba.

24 saat testinde kullanmıştım ben .

Hep manuel C segment tecrübem olduğunu belirterek...

Alet top mermisi gibi . Oturaklı ...ACC , harika...

Kusurlar: Genişlik olarak Corolla'mdan farklı değil . Bir de o farlara falan bir şey olursa diye düşündüm . Kasko var ama bozulursa ... Çok pahalıya patlar .

• 100 bine gidip elengance aldın 103 bine exc pakedi var full donanım. Onu niye almadın hayret?

Ayrıca Golf civic vs diyorsunuzda hiç 2017 skoda octovia kullanan yokmu? Gerçi o biraz daha pahalı full 1.4 110 bin. 1 motoru ise 101 bin. otomatik dsg .

• quote:

Orijinalden alıntı: E.R.W.

Birisi çıkıp forumda diyebilir mi?,
    civic in yalıtımı ford,vw,opel daha iyi diye.diyemez çünkü çarpılır.
    Fc5 civic önceki kasaları fb7,fd6 gibi harıl harıl lastik sesi alıyor bu ne anlama gelir rakiplerinden hâlâ geridesin.Saç kalitesi malzeme kalitesi hiç girmiyorum daha çok ekmek yemesi lazım japonların.

Yeni kasa civic elegance ve executive sahibi arkadaşlarımın araçlarını kullandım. Araç yalıtımı ve süspansiyonu harika. Eski kasa civic ve teneke corolla ile bir görmeyin.

• Honda Civic araba değil, oturgaçlı götürgeç. Bir önceki kasası daha başarılı idi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alks

1.4 TSI kullandınız mı? Fazla iddalı olmayın bence

Sonra arka plakayı okumak zorunda kalırsınız.

Arka plaka okumayı sevmiyorum. Ondan bu aracı aldım.

Bana arkadan çarpan var mı yok, o kadar hızlı gidiyor ki durmuyor bu da kanıtı Böyle cevap vermek istemezdim ama zorla böyle cevap istiyorsunuz. Adamın içinden geçiyordum bir daha hız yapmaz

Bugün Yeni Civic için fiyat aldım 😂 30.07.2017 Zam Gelmiş !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Skandalek -- 31 Temmuz 2017; 14:57:12 >

• Skandalek kullanıcısına yanıt
    Gören de altınızda 200 beygir birşey var zannedecek, 1.6 atmosferik motor işte, bildiğin aile aracı, neyin plaka okutması.
  • Skandalek kullanıcısına yanıt
    Bak bak laflara bak... Sanki 1.3 rx8 i geçecek civic le.

• quote:

Orijinalden alıntı: PROFESOR_X

100 bin tl ye aldığım arabada vw arabaları gibi ;

Direksiyonun uzerinde tuş yoksa

Park sensoru yoksa

Sanayide 100 tl ye takılan hız sabitleyici yoksa

Yıl olmuş 2017 telefonu radyoya bluetothla bağlatmıyosa

Kusura bakmada o fiyata honda çok iyi

civic çook kullandım. kimse bana civic'i anlatmasın.

eski bilgileri satmayalım; artık en düşük golf'de bile direksiyondan kumanda ve bluetooth standart.

ayrıca 10bine aldığın golf'de ön-arka park sensörleri, tasarruflu ve koltuğa yapıştıran turbo motor, elektronik diferensiyel kilidi standart. ayrıca bence çok gereksiz bir donanım olan hız sabitleyici de opsiyonel donanım listesinde, sanayiye gitmeye gerek yok. vw'de istediğin donanımı opsiyonel olarak ekletebilirsin honda'nın aksine. ve de en önemlisi de civic'de asla hissedemeyeceğin bir kalite seviyesi standart.

• Yeni Civic eskisinden çok daha iyi olmuş,iç mekan anlamında falan da daha oturaklı.Ayrıca testte cvt li olan motor bile 10.3 saniye yapmış 0-100 de.Çoğu 1.6 dizelden daha iyi gider devirli kullanılırsa.Ha ben o kadar para verip cvt ve tüplü araç almazdım,ikinci el üst sınıf dizeller daha mantıklı.

• C sütunu ve kiriş bağlantısı üzerindeki kaportası göçüpte değer kazanan değer kazanan tek araç Civic.

Helal.

• Civciv diye okudum bu kadar mi uzak seyler bana bunlar :(

• quote:

Orijinalden alıntı: Anthony Hopkins

Yeni Civic eskisinden çok daha iyi olmuş,iç mekan anlamında falan da daha oturaklı.Ayrıca testte cvt li olan motor bile 10.3 saniye yapmış 0-100 de.Çoğu 1.6 dizelden daha iyi gider devirli kullanılırsa.Ha ben o kadar para verip cvt ve tüplü araç almazdım,ikinci el üst sınıf dizeller daha mantıklı.

Honda 11.6 sn teknik veri koymus??

• Çorlu Honda'da aynısını yaptı Cıvıc HB için gittim. Ellerinde 1 tane vardı. İndirim sordum liste fiyatı dediler, zaten almazsanız 1 saat içinde elbet satılacak dediler. Vw Doğuş Oto'dan sonra daha egoist bir yer buldum.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.