Şimdi Ara

Bugün evin kapısına bırakılan şey

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
847
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Çay çok güzel. Sağ olasın Reis. Tüm ev ahalisi oyumuzu mustakbel belediye başkanımıza vereceğiz.

Aynısını Cehape yapsa bizi çay ile satın almaya çalışıyorlar derdik ama Reis başka. O öyle kötü düşünmez, bizim iyiliğimizi ister.

NOT: Mustakbel belediye başkanımızın resmi ve ismi, şer odaklarının nazarı değmesin diye kapatılmıştır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-63DBB8E76 -- 3 Mart 2019; 19:43:55 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Şekerde göndermişler mi? Yoksa oyum Cehape'ye.
  • Bunu CHP yapsa ve kapıma 100 kg altın bıraksa fikrim değişmeyecek 31 Martta oyum AKP ye artık umursamıyorum battı balık yan gider İnşallah o emeklilik yaşını 75 e çekerler
  • ne diyordu imamoğluna sen kimin parasını veriyorsun . Bİri sorsun buna bu çaylar örtülü ödenekten mi ödeniyor
  • Yahu burda broşür bile bırakmıyorlar kapıya.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • O çayı içme

• 4-5 kiloluk altın külçesi ve bir kaç elmas parçası ikna eder herkesi bence.

• Ulan insan utanır bunu yapmaya.. Çay vererek oy alacağını sanıyor saraylı zat..

Tam bir sokak esnafı kafası.. İnsanlara beleş çay içerken, tercihlerini değiştirip sana oy verecekler.. Aslanım be, ne mantık ama..

Hala böyle çaya kayfeye kanıp oyunu akp ye atacak olan insan var mı yeryüzünde merak ediorum
  • Acaba bu dağıtılan çayların vergisini ne zaman alacaklar?

• İçecen Çayı Yavaş Yavaş
  • Senin paranla sana çay almışlar güzel aslında. Ama o kadar paramız gitti bir daha da geri gelmedi acaba ne oldu o paralara?
  • Hep sizin yüzünüzden lan makarnacı makarnacı dediniz şimdi çay dağıtıyorlar, 2 liralık şeyi 20 liraya çıkardınız anasını satim

• Çayı kim üretmiş yazıyor mu. Sağlık bakanlığı onayı var mı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Vaktin de parti logolu çay bardağında rakı içmişliğim var.

• Adamların oyunun değeri 1 paket çaymış demek...
    Durmak yok yola devam...
    Ver mehterrii (!)

Selam ve dua ile

• Piyasa düşmüş

• Bizim kapıya da çiçek bırakmışlardı.

Biraz baktım, soldu maalesef. Kökü söktüm, toprağı ufaldım.

Sonra çevre ve şehircilik bakanlığının gönderdiği karaçam tohumunu diktim.

Bu seçmeni ayırıp sus payı ile gönül kazanmaya çalıştığı gerçeğini değiştirmez.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dekareme

Ulan insan utanır bunu yapmaya.. Çay vererek oy alacağını sanıyor saraylı zat..

Tam bir sokak esnafı kafası.. İnsanlara beleş çay içerken, tercihlerini değiştirip sana oy verecekler.. Aslanım be, ne mantık ama..

Hala böyle çaya kayfeye kanıp oyunu akp ye atacak olan insan var mı yeryüzünde merak ediorum
    Bu mesaj silindi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AÇILIN-BEN-MÜHENDİSİM -- 12 Temmuz 2021; 12:18:35 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.