Şimdi Ara

***BUDERUS GB122İ*** Kullanıcıları (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
157
Cevap
10
Favori
27.254
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

@disintegration

Cevaplar içn çok sağolun

Ev yeni kuzey cephesi yok , 95m2 . Şuan ECA Confeo Plus 28 Kw kombi var tam bir yakıt canavarı :)

Ben bir alt katında Alpha Eco 28 kullanıyorum Yarı yarıya fatura farkı var .

Sırf bu sebepten Gb112i almayı düşündüm ,Amcama Warmhaus ewa 24 aldırdım çok memnun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ridvan1903 -- 12 Ekim 2021; 11:36:42 >
  • ridvan1903 kullanıcısına yanıt

Warmhaus ewa aldırdıysan sende aynı yoldan gidebilirsin

Warmhaus ewa 4000lira, komponent kalitesi üst düzeyde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • disintegration kullanıcısına yanıt

Warmhaus ewa 24 aldırdım Hocam 5 yıl garanti var diye ,Servis geldi kurdu 2 yıl garanti dedi hemde Warmhaus bayiden alındı üstüne para verdik 5 yıl olsun diye 2 yıl olunca bayiye 5 yıl garanti için verilen ( 150TL ) geri verdi , onlar böyle yapınca benide soğuttular ...

E.C.A Proteus Premix 24 kw  5 yıl görünce 600tl fazla olsun dedim 4600 TL çıktım .

4600 TL çıkınca Bosch Condens 2300i yöneldim bu sefer de 3 yıl garantimiş,hemen ordan 5 yıl garantili Bosch Condens 2300i den bir Tık iyi olan ama aynı olan Burerus GB122i geldim 6100 TL

Son karar aramasındayım hocam

Eyvallah çok sağolun forum sizin sayenizde bilgi sahibi oluyor Allah razı olsun

• Ben de Buderus GB122i ile yeni çıkan Baymak LunaTec arasında kaldım. Montaj dahil aldığım fiyatlar :

Buderus GB122i : 6500

Baymak LunaTec : 6000

LunaTec 7 yıl garantili olduğu için 1 adım daha yakın geliyor bana, gün içerisinde karar verip ikisinden birisi için sipariş vereceğim sanırım.

12 yıldır dh kombi bölümünde yazıyorum

Pahalı kombi olunca en iyisini en dayanıklısını almış olmuyorsun

Daikinlerde 6 yıl garanti yokmu hala

• Xitsilla X kullanıcısına yanıt

Warmhaus ewa 24 için 2 yıl şuan hocam

Daikin 6 yıl devam diye biliyorum Premix Vz kombi aldırdım kayınçoya saat gibi

Bende 2300i var. Taş gibi kombi.

ama benim gönlüm daikin ndj’den yanaydı. Para yetmedi.

2300i kağıt üzerinde Ndj ile benzer özelliklerde değilmi ben yanlışmı hayırladım :)

2200i  alsanız Ndj kombi alamamış olsanız tamam ama 2300i bence gayet iyi

2300 ile ndj ayni dert edilecek fark yok ama ndj bi farki beee:)))

• bu kombiye uygun oda termostatı önerebilir misiniz? 350-550 arası. kablosuz .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efe80 -- 22 Ekim 2021; 23:15:18 >
  • merhaba bu kombiyi alamk istiyorum hala önerirmiisnz bu kombiyi

• emreozgerr kullanıcısına yanıt

şu sıralar 5 yıl garantili. yüksek modülasyonlu ve 30kW musluk sıcak su gücü var. öneririm

• Buderus gb122i ya da bosch 2300 i i için ANKARADAN bir iki yer herşey dahil 7500 tl fiyat verdi. Daha Uygun FİYATA olcak yer önerebileCEK ARKADAŞLARA TŞK EDERİM şindiden..

• ben_gibi B kullanıcısına yanıt

herşey dahil derken hocam?

bende 2300i var aslında 2200i de alsam olurmuş diyorum.

Youtube taki arkadaş Ankara'da kombi iş yapıyor tanımam etmem ama işçiliği güzel fiyat almadıysanız sorabilirsiniz

m.youtube.com
    https://m.youtube.com/watch?v=tTckxdIpIN8
    https://m.youtube.com/watch?v=tTckxdIpIN8

• meeb kullanıcısına yanıt

Herşey dahil derken kurulum montaj ve proje ücreti 400tl de dahilmiş. Bu proje olayı da muamma.. Benim evde ki kombim bozuldu hermetik kombi. Yerine başka kombi takılacak. en son eve gelen başkent gaz serifikası olan bir kombi tamircisi ısrarla projeye gerek olmadığı sadece sök tak yapılacağını ve başkent gaz memuruyla beraber gelip onay verilceğini söyledi. Teklif aldığım 4, 5 tane doğalgaz satıcısı ise projesiz kombinin garanti dışı kalacağını ve projesiz montaj yapmadıklarını söylediler. Arada kaldım.

• disintegration kullanıcısına yanıt

Eyvallah.. Bakıyım bi youtube videosuna..

vay arkadaş ne artmış fiyatlar.ben 3800 e mal etmiştim.

https://tavsiyeforumu.com/konu/bosch-condense-2300i-incelemesi.7249/

montaj içinde 250 ödemiştim.

Şimdi il den ile ,dağıtım şirketine göre değişir belki ama mantkine kombinin değeri değişmediği sürece proje değişmez.24 kw yerine 30 kw kombi alınırsa değişiyormuş.Kombi değişikliği öncesi dağıtım şirketi aç kapa yapıyor bunu büyütüp para tırtıklıyor firmalar.Edirne zorlu enerji almıyor mesala.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Internetten (n11, gg, ty, hb) GB122i modelini 6500-6700 civarina alabilirsiniz. Takip ederek n11'den 6500 TL'ye aldim gecen gun.

Montaj icin de 500 TL civari oluyor genelde. Eski kombi varsa onu da 300-400 civarına alıyorlar. Kendimiz satabilsek daha iyi de kime nasil satariz bilmiyorum.

Eski kombiyi vermeseniz dahi 7000-7200 civarina hersey dahil halledebilirsiniz.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.