Şimdi Ara

Bu yunan greece capslerinin kaynağı ney ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
5.095
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Çok internette gezerim ama böyle bi espri bi söylevmi oldu kaçırdım galiba birisi açıklarsa sevinirim özelden veya burdan.

• Sözcüklerin çıkardığı şeyi buraya koyuyolar. Bu aralar dh bi şeyler üretme konusunda vasat.
  • ben atilla taştan dolayı başladı diye biliyorum ama yanlışsa söyleyin
  • quote:

Orijinalden alıntı: changemart

Sözcüklerin çıkardığı şeyi buraya koyuyolar. Bu aralar dh bi şeyler üretme konusunda vasat.

Bizim üretimleri sonradan çaldıkları için adamların sloganları var bizim resimler boş oluyor adamlar çalıyor hemen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: changemart

Sözcüklerin çıkardığı şeyi buraya koyuyolar. Bu aralar dh bi şeyler üretme konusunda vasat.

Sözcükleri sözlükler olarak kabul ediyorum ve yunanlara itelemeyi sözlükler çıkarmadı.Youtube 'da bertbat şarkıların altına best greece song, best germany song falan yazılırdı ama Atilla Taş'ın yamyam style şarkısının videosunda herkes birlik olup şarkıyı yunanistana atmaya çalışınca olay patladı ve her zamanki gibi Türk milleti olarak esprilerin bokunu çıkardık
  • sen önce bu caps kelimesi dh ye nerden geldi onu de bana. dh de ss ölüyor mu yoksa.
  • youtubeda yamyam stylenin altına biri greece tarzı bir yorum atmıştı ordan başladı
  • quote:

Orijinalden alıntı: efemre5059

ben atilla taştan dolayı başladı diye biliyorum ama yanlışsa söyleyin

evet ordan oldu youtube videosunun altına yunanıstana iteliyelim dedi inci sözlüktende bi yazar orda akım başlattı ve atilla taşı itelemede başarılı olunca her kötü şeyin altını greek greece yazmaya başladılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: HemşirEmre

quote:

Orijinalden alıntı: efemre5059

ben atilla taştan dolayı başladı diye biliyorum ama yanlışsa söyleyin

evet ordan oldu youtube videosunun altına yunanıstana iteliyelim dedi inci sözlüktende bi yazar orda akım başlattı ve atilla taşı itelemede başarılı olunca her kötü şeyin altını greek greece yazmaya başladılar

demekki doğru biliyormuşum saol

•  Bu yunan greece capslerinin kaynağı ney ?
  • Atilla Taş la başladı şimdi ota böceğe yapmaya başladılar,bir şeyi 1 yaparsın 2 yaparsın 3.sü komik olmuyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.