Şimdi Ara

Bu testosteronla kas yapılır mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
535
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. Yaşım 28 total testosteron 100 baya düşük çıktı. 150 kiloyum kilo verirken kas yapmak istiyorum mümkün mü bu testoyla?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi skyline94 -- 23 Haziran 2022; 13:22:26 >

• Maalesef. Nereden yaptırdınız, doğruluğuna inanıyor musunuz?

• Dostum ağırlık çalışan kadınlar üçgen oluyor , omuz falan yapıyorlar benim testo onlarınkindende mi düşük? Ürolojiye gidip kan testi yaptırdım , prolaktin de 30 çıktı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam bunlara takılıp vaz mı geçeceksiniz? Bir 3-5 deneyin bakalım oluyor mu olmuyor mu görün.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Vücudundaki kilo çok yüksek. Yani göbek bölgen yağ dolu. Erkek için 90 cm üstü bel kalınlığı daha düşük testosteron demektir. Bu beli inceltmen lazım. İnceltmek için spor yapman şart. 150 kilo ve yağlı bir erkeğin testosteron dolu olmasını bekleyemeyiz zaten. Bir engel yok önünde spora başla, kilonu ver ve uygun kilona düştükten sonra da ağırlık çalışmalarına devam et. Ağırlık çalışmaları testosteronu arttırır, düşük yağ oranı da arttırır. Sağlıklı günler diliyorum.

• ALPHA LION KING A kullanıcısına yanıt

Hocam kilo verirken kas da çalışayım diyorum uygun olmaz mı?

• skyline94 kullanıcısına yanıt
    Uygun olmamayı bırak, olması gereken o zaten. Ağırlık çalışması çok yüksek kalori yakar kesinlikle hem ağırlık çalışın hem de iyi bir diyet yapın. Ağırlık sonrası da kardiyo yapın.

• ALPHA LION KING A kullanıcısına yanıt

Teşekkürler

• Tamamen kilonuzla ilgili. Kilo verdikçe hormonlar dengeye oturacaktır, kas yapabilirsiniz elbette düşük testodan kas yapamayan kimmiş gelsin göstersin  

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.