DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
Bu rahatsızlık için hastahanede hangi bölüme gitmeliyim?
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
41
Cevap
0
Favori
15.566
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Bu rahatsızlık için hastahanede hangi bölüme gitmeliyim?
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      3939 Mesaj
      07 Nisan 2010 23:31:09 Konu Sahibi
      İyi geceler,

Rahatsız olduğum yeri nasıl anlatacağım bilmiyorum, tarif edilmesi zor

2-3 haftadır yüzümün sol tarafında dişlerin bittiği üst kısım da , kulağın 3 cm kadar altında orda bir eklem yeri var galiba, ağızı açıp kaparken devreye giriyor.

Resimde tme olarak gösterilen yer sanırsam dediğim yer..

Orası 2-3 haftadır ağrıyor, yemek yerken konuşurken, uyuşmuş gibi hep, hissedemiyorum orasını, sol yanağımı düzgün hareket ettiremiyorum bir şey engelliyor gibi.. bu yer için hastahanede hangi bölüme gitmeliyim? Ağız ve diş bölümü ağır basıyor ama, ağrıyan yer kemik, garip valla ya :F, tereddüt içinde kaldım

|
      |

Sükut-u hayale uğramaktan korkan çiçeklerin derdiyle hem derd olmuşum nicedir… Nicedir dizginsiz binerim sevdâ atına! Yoksa ne mümkün ermek… Mecnunların, Keremlerin, Yusufların katına! Süflî melekelerden sıyrılarak kanat çırpmaktayım, kendimin dahi fark eylemediği kesif bir bâtına… Ve kaderin kûfî yazan kalemi usulca iliştirmekte hayatımı, hayatına…
    • Yarbay
      4582 Mesaj
      07 Nisan 2010 23:36:45
      Benim de aynı yerde sürekli bir kütleme var, ağzımı belli bir aralıkta açınca küt küt ses geliyor, çenem çıkık mı nedir senelerdir

• Binbaşı
      1294 Mesaj
      07 Nisan 2010 23:40:26
      Ağrıyan yerin kulakda olma ihtimali varmı?
      Çok yakın çünki.
      |
      |

• Yarbay
      3939 Mesaj
      07 Nisan 2010 23:41:13 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: A.SAYGILI

Ağrıyan yerin kulakda olma ihtimali varmı?
      Çok yakın çünki.

sanmıyorum, oynatınca veya diğer arkadaşın dediği gibi ağzı açınca bazen katur kutur ses geliyor.
      |
      |

Sükut-u hayale uğramaktan korkan çiçeklerin derdiyle hem derd olmuşum nicedir… Nicedir dizginsiz binerim sevdâ atına! Yoksa ne mümkün ermek… Mecnunların, Keremlerin, Yusufların katına! Süflî melekelerden sıyrılarak kanat çırpmaktayım, kendimin dahi fark eylemediği kesif bir bâtına… Ve kaderin kûfî yazan kalemi usulca iliştirmekte hayatımı, hayatına…
    • Yarbay
      4834 Mesaj
      07 Nisan 2010 23:42:27
      Aynısı ben de de var belli aralıklarla olup sonra kendiliğinden geçiyor daha sonra tekrar kendiliğinden başlıyor.

O eklemler arasında sanki birşey varda ağzın açılmasını engelliyor gibi
      |
      |

• Binbaşı
      1176 Mesaj
      07 Nisan 2010 23:42:33
      Kulak burun boğaza git sonuçta Kulak ile bogaz arasında bi yer adam okurken oralarada göz atmıştır
      |
      |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      07 Nisan 2010 23:44:12
      sonuçta kemikle de ilgili ortopedi de olabilir
      |
      |

• Yarbay
      3939 Mesaj
      07 Nisan 2010 23:44:57 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: Yasin Dayıoğlu

Kulak burun boğaza git sonuçta Kulak ile bogaz arasında bi yer adam okurken oralarada göz atmıştır

sen ciddi misin bu konu da?
      |
      |

07 Nisan 2010 23:46:18
      Kulak burun Boğaz
      |
      |

• Yarbay
      2712 Mesaj
      07 Nisan 2010 23:47:43
      quote:

Orijinalden alıntı: Number47

sonuçta kemikle de ilgili ortopedi de olabilir

katiliyorum, bendede var oyle bi sorun ama arada sirada , bi arkadasimdada vardi doktora gitti, oraya bi sivimi ne enjekte etmisler geceleri yatarken yuzune maske takiyodu belli bi sure
      |
      |
    • Yarbay
      3939 Mesaj
      07 Nisan 2010 23:50:10 Konu Sahibi
      Arkadaşlar, herkes farklı bir şey söylediği için tam karar veremiyorum

kbb mi , ortopedi mi, diş mi , of ne yapim gidim yarın hepsine sıra alim bakılayım
      |
      |

• Er
      11 Mesaj
      07 Nisan 2010 23:51:03
      Benimde öyle ama acı yok benimkinde
      |
      |

4 Not
      07 Nisan 2010 23:55:06
      yaşın 17-20 arasında isen 20lik dişin çıkıyorsa eğer o yüze genel bir ağrı yapar..beni 17 yaşındaım 20lik dişlerim çıkıyor..aynı dediğn yerlerde ağrı var..açarken kaparken bir ağrı oluyor...normal bir durum eğer dediğim gibiyse..şu an benim de ağrıyor çok fazla konuşamıyorum
      |
      |

• Binbaşı
      1892 Mesaj
      07 Nisan 2010 23:55:55
      Önce sağlık ocağına git sana ne olabileceğini söylesinler sana bölüm önersinler. O bölümlerden birine git. Atıyorum ortopediye mi gittin. Asprin al der geri yollar. 1-2 ay geçer hâlâ sorun vardır. Bu sefer KBB gidersin ayrı bir ilaç verirler. O da bir işe yaramaz ama fazla ilaç kullanmaktan ayrı bir hastalık oluşmaya başlar. Eğer 3. gittiğinde de ilaç verirler ve kullanırsan ölene kadar hastasın demektir.
      |
      |

Kimilerini boğan deniz, kimilerine yeni kıtalar gösterir.
    • Yarbay
      3939 Mesaj
      07 Nisan 2010 23:57:08 Konu Sahibi
      20 lik diş olsa iki taraftada çıkar diye düşünüyorum, sağ tarafta bir problem yok..

hangi bölüme gideceğimde bir karar kılsak iyi olacak.

@einstein

vur dedik, öldürdün sende he

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi :Fatih: -- 7 Nisan 2010; 23:58:39 >
      |
      |

• Yarbay
      3939 Mesaj
      08 Nisan 2010 00:15:09 Konu Sahibi
      |
      |

• Binbaşı
      1118 Mesaj
      08 Nisan 2010 01:47:17
      Konuyla ilgili değil ama paralel sayılır :)

6 yıldır kulaklarım çınlıyor, gitmediğim doktor kalmadı, içirmedikleri ilaç kalmadı; geçmedi. Hala çınlıyor, artık alıştım. Doktorlar henüz ortaya çıkmamış bir hastalığın belirtisi olabileceği üzerinde durdular. Ben daha fazla duramadım. Artık gitmiyorum. Çınlasın a.. k.. hala ölmedim..

yeni astracı
    • 08 Nisan 2010 01:51:17
      Kardeş ben tıbbi sekreterlik okudum. Kesinlikle diş hekimine git. Üniversite hastanesi olması senin hayrına
      |
      |

...
    • Yarbay
      2983 Mesaj
      08 Nisan 2010 03:16:00
      quote:

Orijinalden alıntı: Darkness

Benim de aynı yerde sürekli bir kütleme var, ağzımı belli bir aralıkta açınca küt küt ses geliyor, çenem çıkık mı nedir senelerdir

Dişçiye gitmende fayda var, 20 lik dişlerin ben burdayım diye bağırıyor.
      |
      |

Şöyle güzel bir imza olsada kullansak
    • Yüzbaşı
      361 Mesaj
      08 Nisan 2010 03:23:56
      Dişçiye gideceksin hocam.Yirmilik diş muhabbetinde ya da arkadaki dişlerde bir iltihap durumunda sıkça yaşanan bir durum bu.
      |
      |

Reklamlar
Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.